Opinie o Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom Mariusz Śmierciak / Europejski Instytut Kształcenia Zawodowego Grom w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom Mariusz Śmierciak / Europejski Instytut Kształcenia Zawodowego Grom. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom Mariusz Śmierciak / Europejski Instytut Kształcenia Zawodowego Grom o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom Mariusz Śmierciak / Europejski Instytut Kształcenia Zawodowego Grom w Nowy Sącz

Waldek Nowy wpis

Od kilkunastu lat mam u nich monitoring. Jestem zadowolony, zawsze byli na czas jak była potrzeba.

Łukasz Nowy wpis

Czy po kursie kwalifikowanego pracownika ochrony dostaje się pracę w firmie Grom

Patryk S. Nowy wpis

Firmę Grom -spośród innych firm- wyróżnia szacunek do Klienta i rzetelność. Pracownicy grupy interwencyjnej są kulturalni i uprzejmi. Zawsze dojeżdżają w ustalonym czasie. Firma warta polecenia.

Jan-B

Firma rzetelna, godna polecenia. Klienta traktują z szacunkiem. Do tej pory mnie nie zawiedli.

Patryk S. Nowy wpis
@Jan-B

Podzielam opinię. Zwłaszcza szacunek do Klienta wyróżnia tą firmę. Pracowników grupy interwencyjnej wyróżnia wysoka kultura i uprzejmość.

Firma Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom Mariusz Śmierciak / Europejski Instytut Kształcenia Zawodowego Grom szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik ochrony. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Amperos

Chyba jedyna firma w regionie dla której liczy się klient. Korzystam z usług firmy Grom od 5 lat w zakresie monitorowania systemu alarmowego oraz monitoringu napadowego. Usługi są realizowane z najwyższą starannością, a interwencje zawsze są szybkie w przypadku próbnych alarmów. Będąc w siedzibie firmy zostałem bardzo miło i ciepło powitany, widać że firmie zależy na klientach i usługi też dopasowywane są według tego co życzy sobie klient, a nie według z góry narzuconych procedur. Jeśli chodzi o ceny za monitorowanie to również nie są one wygórowane. Owszem, są w rejonie firmy, które są tańsze, ale należy pamiętać że to przekłada się również na jakość wykonywanych usług i trzeba pamiętać, że często płacimy tylko za monitorowanie, tabliczki oraz naklejki. Jest jeszcze kwestia interwencji i jeśli nie przeszkadza Wam, że patrol czy grupa interwencyjna przyjedzie za godzinę to proszę bardzo. W firmie Grom interwencje są bardzo szybkie, a chyba to jest najważniejsze. Dlatego uważam, że naprawdę warto płacić to 10 czy nawet 20 złotych więcej za miesięczny abonament niż mieć ochronę, która jest tylko iluzją. W firmie Grom pracują ochroniarze z prawdziwego zdarzenia i wiem że w przypadku zagrożenia postąpią adekwatnie, nie widziałem w tej firmie na grupach interwencyjnych emerytów - to się naprawdę bardzo ceni. Polecam wszystkim kto jest na etapie wyboru firmy ochroniarskiej, ja się nie zawiodłem to i Wy się nie zawiedziecie. Polecam serdecznie!!!

GROM
@Amperos

Dziękujemy serdecznie za opinie. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli udałoby się poświęcić również kilka minut na wrzucenie opinii w google czy na facebook'a. Są to główne źródła z których klienci czerpią opinie na temat firmy :) Pozdrawiam

KH2588

Szczerze to bardzo nie polecam firmy Grom. Firma ma w Nowym Sączu tylko jedną grupę interwencyjną. Grom w 2016 przejął obiekty, które monitorowała Poczta Polska, a nowych obiektów przybywa jak grzybów po deszczu. Pomimo tego grupa interwencyjna nadal jest jedna i niestety nie wyrabiają się z interwencjami. Jeśli ktoś z Was skusi się na atrakcyjną ofertę firmy Grom to proszę bardzo, ale nie dziwcie się potem, że grupa przyjedzie za pół godziny, bo takie rzeczy się zdarzają niestety w tej firmie i sam tego doświadczyłem. Oprócz tego firma w standardowej umowie nie zawiera czasu dojazdu, chyba że upomni się o to klient. Uważam, że jest to brak poszanowania dla klienta. Zmieniłem na firmę Solid i jestem bardzo zadowolony. Przynajmniej działają zgodnie ze standardami i przede wszystkim wyrabiają się z interwencjami.

Rafał
@KH2588

Konkurencja widać nie śpi. Proszę o zgłoszenie się do mnie w celu omówienia przypadku który Pan opisał bo osobiście nie wydaje mi się żeby taka sytuacja miała miejsce. Wystarczy zerknąć w Internet i zobaczyć opinie na temat GROMu i Solidu. Wydaje mi się że pomylił Pan firmy. Szkoda że nie każdy potrafi działać uczciwie i musi smarować nieprawdą konkurencję, niestety, jak komuś klienci uciekają to i do takich czynów się posunie. Mam nadzieję że chociaż dobrze za to płacą :)

Kolo
@KH2588

Nie zgadzam się ponieważ opinia przesłana jest przez konkurencję czyli solid. A właśnie solid w Nowym Sączu to kompletne (usunięte przez administratora) dna.

Krab
@Rafał

Zgadzam się w pełni z Rafałem. Grom jako jedyny nie zatrudnia emerytów na grupach interwencyjnych. Czas dojazdu i profesjonalizm w wykonywaniu usług na najwyższym poziomie.

Marzena
@Krab

A na obiektach? szukam kogoś kto napisze, czy na ochronie obiektów są przyjmowani ludzie z orzeczeniami. Ważne dla mnie, więc jeżeli wiesz, to dzięki z góry.

Miłosz W.
@Marzena

Miałem styczność z paroma osobami z ochrony na obiektach gromu. Wydaję mi się że wszystko się rozchodzi o pieniądze. Są obiekty gdzie faktycznie widać fajnych młodych chłopaków ale domyślam się że znajdzie się i jakiś sklep ze starszym panem. Niestety ale w polsce ludzie mają podejście że za "12 złotych" dostaną najlepiej wysokiego, muskularnego pana. Niestety ale jak ktoś płaci jak za osobę z niepełnosprawnością to chyba taką dostanie. Nie ukrywajmy, że jeżeli ktoś poświęca swoje życie i czas na szkolenia, bronie, kursy itd. to za te "12 złotych" robić raczej nie będzie.

Miłosz W.
@Miłosz W.

Dodam dla sprostowania żeby nie było. Odnośnie płacy 12 za osobę z niepelnosprawnością nie mam na myśli że na tyle zasługuje, tylko o to że pewnie firmy też zarabiają na perfonach itp. to na taką stawkę od klienta można się godzić.

Beata
@Miłosz W.

bo przy ON czesto liczy sie tylko to jaka mas grupe i jakie schorzenie by fitrma jak najwiecej zarobila a nie zarobil pracownik, niestety.

Marzena
@Miłosz W.

No ok, ale wiesz też może ile w G. za godzinę ma ochroniarz? I ten z orzeczeniem i bez?

Miłosz.W
@Marzena

Wydaje mi się że taką kwestię ciężko jest sprecyzować. 1 klient zapłaci więcej to i pracownik dostanie więcej, inny skąpi to chyba nikt nie weźmie ochrony żeby na tym tracić. Losowość obiektu i klienta przypuszczam. Najlepszy chyba będzie odzew do firmy X i do firmy Y na podobne stanowisko i porównanie.

Alicja
@Miłosz.W

No ale nawet taki odzew może nic nie dać, bo tak jak wspomniałeś jest to i losowość obiektu oraz klienta ale też sytuacji, pewnie zależne jest to od nią i aktualnej ich preferencji. Zbyt duży zbiór czynników i jakby ktoś chciał czysto matematycznie do tego podejść to jednak jest zabawa w rachunek prawdopodobieństwa. ;p Teraz jak tak sobie pomyślałam, to naprawdę dość ryzykowna praca jeśli chodzi o zarobki, ciekawe jaki jest sposób, żeby zawsze móc ugrać jak najwięcej

Pawełek79

Bardzo dobra firma, godna polecenia. Łatwy kontakt z przedstawicielem, firma szybko podpięta, na grupie mają młodych pracowników z bronią.

Zostaw merytoryczną opinię o Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom Mariusz Śmierciak / Europejski Instytut Kształcenia Zawodowego Grom - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom Mariusz Śmierciak / Europejski Instytut Kształcenia Zawodowego Grom?

Zobacz opinie na temat firmy Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom Mariusz Śmierciak / Europejski Instytut Kształcenia Zawodowego Grom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Jana Kilińskiego 46
    33-300 Nowy Sącz