Opinie o BP Service Center Sławomir Błażewicz w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BP Service Center Sławomir Błażewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BP Service Center Sławomir Błażewicz o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BP Service Center Sławomir Błażewicz w Gorzów Wielkopolski

a....k Nowy wpis

dla mnie to wina jest osoby która jest nad panem Błażewiczem powinna sprawować nad nim kontrole ale to koledzy wiec lipa po całości fairma (usunięte przez administratora) zero dodatkow premie smieszne a wyplaty no coz jeśli ktoś chce tyrac za srednia krajowa itp. to przyjmia chętnie (usunięte przez administratora) i pracownik jest gorzej traktowany jak smiec a sam p.Błażewicz nie wie co tam robi szuka tylkoskad tu kase brac i mało placic

Iza Nowy wpis

@pracownik a dobrze płaci?

Pracownik Nowy wpis

Ja pracuje w tej firmie i większość to same kłamstwa kartety i cele to też nasza praca. To po co pracujecie jeżeli jest tak źle przecież są inne stację to idźcie tam jak tu jest tak źle i malo płaci.

Mariusz Nowy wpis

Marne wyplaty licza sie tylko cele sprzedazowe pracownikow ma za nic. Panu Slawkowi tylko w glowie cyferki ile karnetow sie sprzedalo mam nadzieje ze glowna siedziba BP sie tym w koncu zajmie omijac szerokim łukiem

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BP Service Center Sławomir Błażewicz. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko dodatkowa praca na stacji BP Giszowiec Katowice?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Wojciech

Idealnie z pewnością nigdzie nie jest ale ostatecznie jeśli komuś nie odpowiada praca to może ją zmienić.

Wiola

Pan Blazewicz to (usunięte przez administratora) i kręt mamę wypłaty naliczane w nie zrozumiały sposób jesteś tam nikim Tak jak ten pan traktuje ludzi to szczyt. Oklamuje bp pracowników i przełożonych swoich , pracownik może padać na kasie liczy się tylko cel i ile hot dogów o pasek od wypłaty prosisz się miesiącami, czekam czy w końcu główną siedzibą bp coś z tym zrobi. Jest człowiekiem totalnie hamskim i bez uczuć i nigdy nie powie prawdy, kłamie że wszystkim klikajcie tego człowieka szerokim łukiem.

Magda
@Wiola

Wiola to prawda pracowałam tam i z tym człowiekiem nie chce mieć więcej styczności pazerny nie miły udaje biznesmena a Tak naprawdę słoma z butów wystaje. Tak jak piszą ludzie liczą się tylko pieniądze a ludzie to tania siłą roboczą pracowałam z fajną ekipa i kierownikiem ale też ich już nie ma, powinna być jakaś kara dla tego faceta, pozdrawiam serdecznie

Pan Sławomir jest tragicznym szefem nie docenia pracowników nie szanuje tylko traktuje ich jak nic nie wartych ludzi więcej robimy niż powinnismy za taką wypłatę i za takie traktowanie dla niego są ważne tylko pieniądze nie ludzie

Bronisław

O jakich kwotach mowa, ile można zarobić będąc pracownikiem firmy BP Service Center? Czy atmosfera między pracownikami była Twoim zdaniem w porządku? Czekam na Twoją opinię!

Mała

Gorzej jak tam nie mozna traktowac człowieka szef ma ludzi za nic. Nie podoba sie to wypad licza się tylko pieniądze i cele a ludzie to bydlo i mozna wymienić. Nie polecam tam pracowac chyba ze chcesz mieć garba

Niki

Bardzo mało płacą a bardzo dużo wymagają.

Mała

Ta firma to.porazka wypłaty marne obowiązków dużo , ciągła rotacja ludzie odchodzą za małe wynagrodzenie i zero zainteresowania szefa ludźmi. Ma to gdzieś, liczy się kasa kasa kasa. (usunięte przez administratora)

Paulina

Niestety praca w tej firmie to masakra jedno donosi na drugie nie ma żadnych awansów ciągle jesteś zwykłym kasjerem ile byś nie zapierniczal. Zero rozwoju zero możliwości

Zostaw merytoryczną opinię o BP Service Center Sławomir Błażewicz - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w BP Service Center Sławomir Błażewicz?

Zobacz opinie na temat firmy BP Service Center Sławomir Błażewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BP Service Center Sławomir Błażewicz
  • Al. Aleja Konstytucji 3 Maja 70