Opinie o Anna Stańko Gabinet Stomatologiczny w Klewki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Anna Stańko Gabinet Stomatologiczny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anna Stańko Gabinet Stomatologiczny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Stańko Gabinet Stomatologiczny w Klewki

Pacjent@ Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Byłem/am u Anny Stańko i dała mi skierowanie na prześwietlenie zęba, za który zawsze płaciło się. Moim zdaniem komuś podsyła klientów aby tamta osoba zarobiła. Na NFZ jest BEZPŁATNE prześwietlenie. Gdzie taki nielegalny proceder zgłosić?Za nią już policja kryminalna się wzięła, moi znajomi dostali wezwania w sprawie świadków. Chodzi o (usunięte przez administratora) z NFZ przez te babę. Wstyd kobieto, kasa to nie wszystko. Wredna i nie miła baba.

Pacjentka Nowy wpis

Omijajcie szerokim łukiem tę dentystkę. Byle jak ,,leczy,,zęby,a dwa to bardzo wredna,nawet krzyczy.Coś ma z głową tę COŚ.Nie dziwię się że teraz żadna asystentka nie chce z nią pracować, dlatego sama przyjmuje klientów. Kto by wytrzymał z tak okropną babą.

Pacjent Nowy wpis

Ta dentystka Stańko to bardzo nie miła, (usunięte przez administratora),coś okropnego.Nawet jak przyjdzie PILNIE ktoś z bólem to nie przyjmuje,to skandal.Już dawno powinna być (usunięte przez administratora)z tego stanowiska.

Ona zęby niszczy nie leczy.Kurcze,musze isc do niej po fakture,pieniadze wziela odemnie.Zobacze,co powie.Fakt,nie daje faktury to jawne złodziejstwo.Cynk trzeba dać do Urzędu Skarbowego.

Leszek Nowy wpis
@Marek

I co dała fakturę?Jak dajecie pieniądze to jest jej obowiązek DAĆ PARAGON LUB FAKTURĘ. Inaczej zgłosić ją do urzędu skarbowego.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Anna Stańko Gabinet Stomatologiczny odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
Bożenka

Ona zębów nie umie leczyć.Okropna baba,nie miła.(usunięte przez administratora)

Pacjent

Jakie te babsko jest wredne.Chyba to stara panna.Ubrana chodzi jak kosmita,TV jej mózg wyzarł,że wierzy w wirusa ktory jest mniej grozny od grypy,idiotka.Powinna na łbie wiadro miec.Gdzie u ciebie kobito KASA FISKALNA?Bierzesz kase a paragonu nie dajesz.Duzo ludzi o tym gada.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Stańko Gabinet Stomatologiczny - Klewki

• Jak się pracuje w Anna Stańko Gabinet Stomatologiczny?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Stańko Gabinet Stomatologiczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Stańko Gabinet Stomatologiczny?

Anna Stańko Gabinet Stomatologiczny

Anna Stańko Gabinet Stomatologiczny