Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe MTS Construction Mieczysław Stefański w Morąg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe MTS Construction Mieczysław Stefański. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe MTS Construction Mieczysław Stefański na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe MTS Construction Mieczysław Stefański w Morąg

Niepełnosprawny Nowy wpis

Jak koperty dla niepełnosprawnych są zajęte czemu wystawia się mandaty za parkowanie. na innym miejscu to jest nie zgodne z prawem.

Naciągany Nowy wpis

Witam. Mnie spotkał podobny numer. Wiadomo jakie są czasy, kolejka do rejestracji, COVID-wpuszczają pojedynczo. Wykupiłem bilet z prawie godzinnym zapasem, niestety nie wystarczyło. Byłem już pana (opryskliwego starszego człowieka) 4 minuty po rzekomym wystawieniu wezwania do zapłaty. I moje zdziwienie było ogromne. Bilet ważny do godz 8:32, godzina wystawienia wezwania 8;42 ja interweniowałem o 8:47 a stałem już kilka minut przed samochodem (chciałem przedłużyć bilet, lecz była mała kolejka przed parkomatem) i w tym czasie żaden pseudo kontroler przy aucie się nie kręcił...... Bezczelne naciągactwo, Uważajcie Mam teraz dylemat czy iść z nimi na wymianę ciosów i nie zapłacić. To, że pan sobie za szybę wsadził jakieś wezwanie i zrobił zdjęcie nie jest żadnym dowodem, że ja to otrzymałem. Był spory wiatr, mógł mi ktoś zza szyby po złośliwości karteczkę wyjąć.....

Olsztynianka Nowy wpis

Kontroler - nigdy jak dotąd nie spotkałam tak bezczelnego i aroganckiego starszego człowieka. Mam w sobie dużo pokory, empatii a przede wszystkim kultury osobistej i nie jestem w stanie pozostawić poniższej sytuacji bez komentarza. Wiele razy korzystałam z parkingu, zawsze uiszczając opłatę gotówką, dziś jednak pozostała mi płatność kartą, która nie zadziałała. Niby przyjęto płatność, wydruk nie wyszedł, dwie próby i poszłam w poszukiwaniu bankomatu. Nie było mnie 5 min i wracając do auta zastałam parkingowego wypisującego karę za brak biletu. Reakcja pana na moje tłumaczenie była tak oburzająca, że zwróciło to uwagę innych kierowców i przechodniów. Arogancja, opryskliwość, wręcz chamskie zachowanie i obrażenie mnie w tej sytuacji jest wręcz nie do przyjęcia. I nie chodzi o karę pieniężną za brak biletu ale o zachowanie kultury wobec drugiego człowieka.

Rodaczka

Złodziejskie metody na parkingu przy szpitalu wojewódzkim w Olsztynie. Nie można kupić biletu parkingowego bo jest popsuty lub blokada na parkometrze a za chwilę jak się uzbiera kilka aut Kontroler spisuje auta. Następnie naprawia parkometr aby nie można było udowodnić że parkometr był nieczynny. (usunięte przez administratora)

Maria Nowy wpis
@Rodaczka

@Rodaczka, rozumiem, że Ty dostałaś mandat? Poszłaś do sądu? MTS jest znane w sieci z protestów parkujących pod szpitalem, ale nie znajduję nic o zatrudnianiu przez nich pracowników do prac drogowych. Dają w ogóle pracę?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe MTS Construction Mieczysław Stefański? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Samark

Ciecie i jeszcze raz ciecie, nie powinni używać słowa kontroler bo prawdziwy kontroler się obrazi. (usunięte przez administratora) Tu nie ma chyba pozytywnych opinii.

Asa

Święta prawda co pisze PR,edmowca.Zatrudniaja córci w pełnym tego słowa znaczeniu.Lumpy .Firma krzak.

Halina

Zacofana firma krzak bez strony , e maila , telefonu tragedia !!!!!!!!!!!!! parking przy szpitalu w Olsztynie obsługują (usunięte przez administratora)w bały dzień !!!!!!!!!!!!! nie parkujcie tam!!!!!!!!!!!! cieć siedzi w krzakach i czeka jak spóznisz sie z przedłużeniem biletu 4 min pisze mandat

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe MTS Construction Mieczysław Stefański - Morąg

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe MTS Construction Mieczysław Stefański?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe MTS Construction Mieczysław Stefański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe MTS Construction Mieczysław Stefański?

Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe MTS Construction Mieczysław Stefański
  • Pomorska 19 lok. 5