4Workers Sp. z o. o. (Czysty Efekt)

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o 4Workers Sp. z o. o. (Czysty Efekt)

Przykro Nowy wpis

Firma nieslowna nie polecam????????

Nowy wpis

Pracodawca

@Przykro

Szanowna Pani / Szanowny Panie, prosimy o kontakt z Opiekunem, który został do Pani/Pana przydzielony i opisanie problemu. Jesteśmy pewni, że dojdziemy do porozumienia. Firma 4Workers Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Firma 4Workers Sp. z o. o. (Czysty Efekt) poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Administrator Nowy wpis

W Kraków 4Workers Przemysław Sztuczkowski poszukuje pracownika na stanowisko Osoba Sprzątająca. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Mazurt
Kandydat

Jakieś opinie na temat pracy PH? Kasa , auto , umowa ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy 4Workers Przemysław Sztuczkowski po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Przedstawiciel handlowy ds. artykułów i odzieży BHP. Jaki był jej rezultat?
Agnes

Ojj nie polecam z góry informują że praca ma być na 3 h jest na 5 h . I taka kwota za h.

4Workers Sp. z o. o.
@Agnes

Dzień dobry, Pani Agnieszko, Jakość pracy jest dla nas ważna, stąd w procesie rekrutacyjnym wymagamy osobistego spotkania z osobą zainteresowaną, weryfikacji doświadczenia oraz późniejszego nadzoru (ewentualnego doszkolenia) każdego nowego pracownika. Wynagrodzenie jest jawne - zamieszczone w ogłoszeniu rekrutacyjnym oraz podpisanej umowie. Czas jaki pracownik spędza w pracy jest ewidencjonowany i na tej podstawie przygotowywane jest wynagrodzenie. Pozdrawiam serdecznie, Firma 4Workers Sp. z o.o.

Zawiedziona
Klient

Nie polecam, byłam dzisiaj na rozmowie o pracę w Wadowicach w przychodni. Było 3 kandydatów i pani nas oprowadziła po przychodni po czym powiedziała że mamy takie same kwalifikacje i wybiera panią w czerwonym płaszczu. A wam dziękuję. Mi nie chodzi o to że mnie nie wybrała. Tylko o szacunek, mogła nam powiedzieć przez telefon że ma kogoś z polecenia. Nie byłoby problemu. A nie że jedziemy tylko pooglądać przychodnie i dziękuję. Ja też mam co robić. A nie iść na 5 min pooglądać przychodnie i nara...

Edyta
@Zawiedziona

Przykro mi, że spotkało Cię coś takiego. Możesz powiedzieć jak dokładnie odbyła się rozmowa kwalifikacyjna? Czy każdy z tych 3 kandydatów miał osobną rozmowę?

4Workers Sp. z o. o.
@Zawiedziona

Droga Pani, bardzo nam przykro, że spotkała Panią taka niezręczna sytuacja. Nie było to zamierzonym działaniem ze strony naszego pracownika. Zależy nam na odpowiednim doborze personelu, nie przeprowadzamy procesu rekrutacji wyłącznie na podstawie rozmowy telefonicznej. Osoba, która została zatrudniona na to stanowisko jako jedyna posiadała doświadczenie w obsłudze obiektów medycznych, w tym przypadku przychodni medycznej, co ostatecznie przeważyło nad podjętą decyzją. Pozdrawiamy serdecznie, 4Workers Sp. z o. o.

Agnes
@Edyta

Rozmowa na sprzątanie ludzie puk stuk w głowę. Casting????

Czekamy na informacje od obecnych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Masz doświadczenie z praca w przedsiębiorstwie 4Workers Przemysław Sztuczkowski w mieście Poraj? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o 4Workers Sp. z o. o. (Czysty Efekt) - Poraj

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w 4Workers Sp. z o. o. (Czysty Efekt)?

Zobacz opinie na temat firmy 4Workers Sp. z o. o. (Czysty Efekt) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Workers Sp. z o. o. (Czysty Efekt)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie 4Workers Sp. z o. o. (Czysty Efekt)?

Liczba opinii klientów firmy 4Workers Sp. z o. o. (Czysty Efekt), to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

4Workers Sp. z o. o. (Czysty Efekt)