Opinie o Agencja Szkoleniowo Treningowa Gun Shoot Jan Plewka w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Szkoleniowo Treningowa Gun Shoot Jan Plewka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Szkoleniowo Treningowa Gun Shoot Jan Plewka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Szkoleniowo Treningowa Gun Shoot Jan Plewka w Opole

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Na jakie wsparcie w Agencja Szkoleniowo Treningowa Gun Shoot Jan Plewka mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Oooo

Zainteresowany zasileniem składu ochotników Legi Miedzynarodowej i wyjazdu na Ukrainę. Kwalifikowany pracownik ochrony z długim doświadczeniem zawodowym w tym po kursach strzeleckich, pracowałem głównie w ochronie ekstremalnej! Konwoje wartości pieniężnych, patrole interwencyjne, ochrona sklepów Biedronka, ochrona kolei, ochrona składów pociągów osobowych. Artur L. Nie można znaleźć w internecie kontaktu do Pana! Tel. 605 661 551 Warszawa

Aleksandra
@Oooo

I co firma odpowiedziała na twoje zgłoszenie?

Komand
@Aleksandra

A co cię to obchodzi. Chcesz wyjechać z nami ????

Kamila
@Komand

A istnieje taka możliwość? ;) I tak właściwie to dlaczego jest tu problem z tym kontaktem?

Kacper Nowy wpis
@Oooo

Witam może pan nie pomoże jestem też zainteresowany wyjazdem na Ukrainę gdzie z ajde informacje

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Agencja Szkoleniowo Treningowa Gun Shoot Jan Plewka? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

greg Nowy wpis

rezygnują..Jan plewka to nieodpowiedzialny alkoholik i bajko pisarz powiazany z opolskim półświatkiem

niepełnosprawny

Czy zatrudniają tam niepełnosprawnych? Chciałbym postrzelać ale jestem niewidomy ale mam psa przewodnika.Chętnie bym się zatrudnił w tej agencji.Kazik z Myślenic

Kamila
@niepełnosprawny

Witam. Pies może Panu przy tym nie pomoże, ale może warto zadzwonić i spytać, może coś dla Pana zorganizują. Zwłaszcza myślę, że dzwonienie będzie wygodniejsze osobie niewidzącej niż pisanie, prawda?

user
@niepełnosprawny

rosyjski trol spam

Kamila Nowy wpis
@user

Dlaczego rosyjski akurat?

Firma Agencja Szkoleniowo Treningowa Gun Shoot Jan Plewka w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. administracyjno - organizacyjnych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Dziadek

"Legion". Kilkanaście lat służby w mundurze. Emeryt, 53 lata. Podoficer. W wojsku specjalista PPK Malutka i Fagot. Obyty z bronią strzelecką. Wspinaczka, alpinizm, ultramaratony. (usunięte przez administratora)

Edward
@Dziadek

Co tam było dalej napisane? Bo całość ucięło, najważniejszą część w sumie. Napiszesz jeszcze raz?

Czarny

Przecielotnik zainteresowany . Odbyta pełna służba wojskowa Znajomosc obsługi broni plus motywacja

Renata
@Czarny

a widziales gdzies moze ostatnio ogloszenie o pracy w tym miejscu ze piszesz o swoich kwalifikacjach czy po prostu czekasz az ktos post zobaczy i sie odezwie?

gerard1964@interia.pl

witam podobno szuka pan ochotników do obrony bądz pomocy w obronie Ukrainy .mam 47 lat uprawnienia ochrony osób i mienia jestem myśliwym posiadam pozwolenie na broń myśliwską uprawnienia prowadzącego strzelanie, proszę o kontakt email gerard1964@interia.pl lub tel.792395956

Radek
@gerard1964@interia.pl

Proszę o kontakt, również chce wyjechać. Napisałem do Pana maila. Mój numer 691937946

Kindżał
@gerard1964@interia.pl

Możesz dołączyć do Legionu Gruzińskiego. Kontakt do dowódcy (Mamuka): +380999194206

Jaca
@Radek

Również chce dołączyć. Całość opisałbym w mailu Więc mam prośbę o podzielenie się nim. Tel. 885199351

Krystyna
@Jaca

Chłopaki a skąd macie takie informacje?

piotrerk198622@hotmail.com

tez chcę pomóc

Gad

Witam, jestem chętny i zainteresowany w sprawie wyjazdu do Ukrainy. Mój tel 729-534-482

Aleksandra
@Gad

I co, dostałeś odpowiedź od firmy?

Artur

Piechota. Przeszkolony. Proszę o namiary.

Henrix

Proszę o kontakt w sprawie wyjazdu na Ukrainę 508-848-315

Bart

Witam zainteresowany wyjazdem na Ukrainę.Doświadczenie były żołnierz jedna tura Afganistan . Proszę o kontakt 574320977

michał

Witam.Znalazłem informacje o tworzeniu grupy wyjazdowej na Ukraine. Jestem lekarzem traumatologiem ale i czynnym strzelcem z papierami. Prosze o kontakt w ew sprawie wyjazdu ,pomocy ect. tel 790263111

Mario
@michał

Witam jestem weteranem wojennym z byłej Jugosławii . Bośnia Hercegowina. Mam doświadczenie . Przez 15 lat byłem ochroniarz em . Też się zastanawiam nad wyjazdem i pomocy dla Ukrainy

Mario
@Mario

Paul

Witam podobno szuka pan ochotników do obrony bądz pomocy w obronie Ukrainy . Proszę o kontakt 781786146

bolek1797@gmail.com

Witam pozdrawiam Chcialbym tagze wyjechac z wami na ukraine Bede w niedziele w polsce. Prosze o Kontakt Muj tel 00491621015662

NIE POLECAM! (usunięte przez administratora) Dostałem na urodziny bon o wartości 150zł do wykorzystania na strzelnicy. Telefonu nikt nie odbiera, na maile i wiadomości z facebooka, gdzie bon został zakupiony nikt nie odpisuje. Do momentu zrobienia przelewu kontakt był bezproblemowy. Po kilku wizytach na strzelnicy udało się zastać Pana Jana Plewkę. Niestety strzelnica była akurat zajęta, zostawiłem więc swój numer telefonu i miałem dostać informację kiedy będzie wolna. Oczywiście nikt nie zadzwonił i telefonu w dalszym ciągu nikt nie odbiera. Przy dwóch kolejnych wizytach na strzelnicy Pana Jana Plewki nie udało się już spotkać. Nie mam ochoty ani czasu na dalsze zabawy w kotka i myszkę. Świadczy to tylko o ‘dobrej’ kondycji firmy, skoro to jedyny sposób żeby zarobić 150zł. Wstyd. NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Szkoleniowo Treningowa Gun Shoot Jan Plewka - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Szkoleniowo Treningowa Gun Shoot Jan Plewka?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Szkoleniowo Treningowa Gun Shoot Jan Plewka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Szkoleniowo Treningowa Gun Shoot Jan Plewka?

Agencja Szkoleniowo Treningowa Gun Shoot Jan Plewka
  • Józefa Mehoffera 3