Opinie o Queermedia.Pl Radosław Oliwa w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Queermedia.Pl Radosław Oliwa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Queermedia.Pl Radosław Oliwa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Queermedia.Pl Radosław Oliwa w Kraków

Jadwiga Nowy wpis

Czy nadal jest tak, że szef co miesiąc przychodzi do pracowników i dla podbudowania atmosfery powtarza, że jest bardzo źle i poważnie rozważa zamknięcie firmy lub portalu?

Ktoś inny

Pracowałam w Queerze ponad rok i uważam, że jest to świetne miejsce pracy, chociaż nie z każdą osobą się dogadywałam. Problemy były jednak szybko rozwiązywane przez szefa i zawsze czułam się wysłuchana. Praca daje dużo możliwości, jak się chcę, to można robić fajne, kreatywne rzeczy. Wywiady, spotkania, premiery - mogłam doświadczyć tego wszystkiego i nabrać dziennikarskiego doświadczenia. Oprócz tego jest przyjaźnie i rodzinnie. Można pogadać, pośmiać się, nie ma korporacyjnej atmosfery siedzenia cały dzień przy swoim biurku. Jest fajnie, choć to nie praca dla kogoś, kto ma już duże doświadczenie w branży, na start super.

:) Nowy wpis
@Ktoś inny

Oczywiście, można robić fajne i kreatywne rzeczy, ale za darmo.

Ktoś

Praca sama w sobie bardzo fajna, można się spełniać, mając poczucie pewnego rodzaju misji. Jednak niestety mimo wkładania całego serca w portal i wszystko co wokół niego się robi, nikt tego nie doceni. Nikt czyli właściciel - szef, znawca, ekspert od wszystkiego, jednym słowem pan i władca. Zarobki śmieszne, zero premii czy podwyżki za sumienną pracę przez długi okres. Wiecznie nie ma pieniędzy na nic, patrzy się tylko na to, jaki pracownik się w danej chwili bardziej „opłaca”. Obowiązków dużo, a ich zakres tak szeroki, że nowi potencjalni pracodawcy nie chcą wierzyć, że jedna osoba mogła wykonywać tyle rzeczy. Wszechobecny chaos (mimo bardzo małej firmy), brak komunikacji, dziwna atmosfera, pisanie po godzinach pracy lub w weekend, problem z pracą zdalną w całym okresie pandemii. No niestety, wielka szkoda, bo portal ma duży potencjał, ale nie polecam pracy tam.

Justyna
@Ktoś

To ile tam macie tego wynagrodzenia, aż tak źle? Ech, no nigdzie nie jest idealnie.. niestety..

Teresa
@Ktoś

Dobrze, że o tym piszesz. Jestem zainteresowana pracą w tym miejscu, ale teraz trochę mnie to zaniepokoiło. Mimo wszystko cenię sobie czas po pracy a z Twojego wpisu wynika, że coś takiego tutaj nie istnieje. Możesz powiedzieć na podstawie jakiej umowy się tam pracuje? Jaka panuje atmosfera wśród współpracowników i na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy jeżeli chce się rozwijać, to mimo wszystko warto zagryźć zęby i popracować tu trochę, żeby nabrać doświadczenia?

Tragedia.
@Justyna

Nie licz na więcej niż minimalną. Jeśli wytargujesz podwyżkę, to nie łudź się. Po kilku miesiącach pójdziesz w odstawkę, bo bardziej będzie opłacać się zatrudnić studenta. Na normalne wynagrodzenie firma pieniędzy nie ma, ale na prywatne zakupy szefa jak najbardziej są. Licz się z brakiem szacunku. Zatrudnisz się jako redaktorka, ale robić będziesz wszystko.(usunięte przez administratora)

Renata
@Tragedia.

To popularny problem w tej branży :( nadrabianie w weekendy i po godzinach. A ilu piszących jest tam zatrudnionych?

Ktoś inny Nowy wpis
@Ktoś

Nie zgadzam się z tą opinią. Sama wielokrotnie dostawałam premię, słyszałam mnóstwo pochwał, a z szefem dało się porozmawiać i o pracy i o życiu poza pracą. Rzeczywiście obowiązków jest dużo, ale nigdy nie musiałam nic robić po godzinach, częściowo pracowałam zdalnie, a atmosfera moim zdaniem super.

Julia Nowy wpis
@Ktoś inny

A zdalnie to jak wtedy godziny się naliczają?

Praca sama w sobie fajna, bo można robić ciekawe, wartościowe rzeczy, ale właściwie na tym kończą się pozytywy. (usunięte przez administratora) Kompletny brak szacunku do swoich pracowników i ich czasu. Całkowity brak umiejętności zarządzania. Średnio co 2 miesiące były rzucane hasła do pracowników i pracowniczek, że firma będzie zamykana, więc praca w poczuciu kompletnego braku sensu na dłuższą metę. Jak ktoś ceni sobie zdrowie psychiczne to nie polecam.

Justyna
@Marek

naprawde taka atmosfera w takiej firmie? Rozmawialiście o tym, próbowaliście poruszyć ten temat?

Brałeś udział w rekrutacji do Queermedia.Pl Radosław Oliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
osoba

od współpracowników można się sporo nauczyć i czasami praca potrafi być satysfakcjonująca, ale jeśli ktoś sobie ceni swoje zdrowie psychiczne (i stan konta), to odradzam - kiepskie wynagrodzenie, brak umiejętności zarządzania i brak szacunku do pracowników ze strony szefa, a na koniec się okazuje, że się sobie wyhodowało syndrom sztokholmski

Praca ciekawa, jednak oferowane warunki oraz podejście szefostwa (żeby nie powiedzieć inaczej) pozostawiają wiele do życzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Queermedia.Pl Radosław Oliwa - Kraków

• Jak się pracuje w Queermedia.Pl Radosław Oliwa?

Zobacz opinie na temat firmy Queermedia.Pl Radosław Oliwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Queermedia.Pl Radosław Oliwa
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Fryderyka Chopina 19 lok. 11
    30-049 Kraków