Opinie o Świat Supli Paweł Lisowski w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Świat Supli Paweł Lisowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Świat Supli Paweł Lisowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Świat Supli Paweł Lisowski w Białystok

Rotacja

Czemu jest taka duza rotacja w firmie, ogloszenia sa non stop na te same stanowiska?

IQ
@Adam

Widac juz po odpowiedziach, ze cos jest do rzeczy w firmie. Caly czas przewijaja sie ogłoszenia odnosnie firmy z suplementami, sa to rozne stanowiska, pojawiaja sie co miesiac albo co 3 miesiace ogloszenia na te same stanowiska. Taka sytuacja juz trawa z 2 lata jak nie wiecej u Panstwa. Rozmawiacie z osoba, ktora monitoruje rynek pracy i nie da sobie wieszac takich bajek i makaronu na uszy. Napewno nikt nie zapomnial zdjac ogloszenia wstawianych co parę miesiecy przez firme. Nie odnosi sie to w zadnym wypadku do dwoch firm, wyraznie napisane suplementy to suplementy, jubiler biżuteria to juz inna broszka. Ciezko wam wybrac z tego pytania, ewidentnie po waszych odpowiedziach to widac, juz nie wspominajac, ze dużo rzeczy sie nie zgadza do rzeczywistosci, zwykla manipulacja ze strony tego kogos kto na to odpowiedzial.

Mali Nowy wpis

Jak szukali wcześniej kierownika e-commerce to było napisane, że wymagają doświadczenia ale nie określono ile. Czy to ono wpływa na te widełki od 6 000 do 12 000 zł? ile podstawy może mieć osoba mająca 3 lata stażu za sobą?

xsd Nowy wpis

Nie polecam roboty u tego typa. Ciągle wymaga a w zamian nic nie daje. Jak żona się przyczepi to mówi do niej - cicho kobieto. HahaS

To ile teraz się zarabia w końcu w tym całym zespole e-commerce? Chodzi o to, że faktycznie z rok temu szukano do niego kierownika. ludzie we wpisach się już do tego nawet odnosili. Mam te ofertę przed sobą i są tu podane widełki od 6,000 do 12,000 zł. skoro na takim stanowisku tyle się zarabia to ile wyjdzie tak na oko u pozostałych pracowników? Jak duży jest teraz ten zespół i jak się w nim pracuje?

Rotacja

Zzc
@Rotacja

Tez chcialabym sie dowiedzieć. Ktos moze odpowiedzieć na te pytanie, co jest nie tak, ze caly czas poszukuja pracownikow na te same stanowiska? Specjalista wysylki i do obsługi klienta. Jesteśmy ciekawi :)

@Zzc

A domysłów żadnych to nie macie? Bo nie jestem pewna czy ktokolwiek podejmie się odpowiedzi na to pytanie

Vns
@Lidia

Czekamy na odpowiedz, bo juz bardzo dlugi czas te ogloszenia sa. Z czegos to musi wynikac.

@Vns

Tu z firmy to chyba jednak nikt nie zagląda? Bo widzę, że spam z tymi pytaniami się robi, a wciąż cisza.

@Rotacja

Nie ma duzej rotacji, tylko obsługujemy 2 firmy i do 2 firm poszukujemy pracowników. Dobra osoba z umiejetnosciami zawsze znajdzie swoje miejsce w naszych szeregach

@Zzc

Hej, Nie wiem czemu od razu domysły sa że jest duża rotacja od razu nawalone złe komentarze bo długo ogłoszenie wisi. Osoba wystawiajaca poprsotu zrekrutowała i nie wyłączyła ogłosznia od Co sie stało. Najlepiej zadzwonic i sie dowiedziec samemu, albo starasz sie o prace to zwyczajnie zainteresuj sie i przyjdz zobacz jacy ludzie pracuja i jaka jest atmosfera zamiast trolować

@Paweł

skoro obsługujecie dwie firmy, to czemu ogłoszenie było tylko na tą jedną, konkretną ? :D

Pawel
@ja

Posiadamy siec salonów jubilerskich i suplementy diety, czesc stanowisk wiąże się z pracą w obu firmach

@Pawel

W obydwu na raz? O jakim stanowisku tutaj mowa i jak praca na nim może obecnie wyglądać? Oferowane stawki są zróżnicowane ze względu na doświadczenie np., czy jest jakiś standard?

IQ Nowy wpis
@Adam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Świat Supli Paweł Lisowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
Waldek

Średnio co 2-3 miesiące pojawia się oferta na to samo stanowisko/stanowiska. Ludzie nie spełniają oczekiwań czy na prawdę coś jest nie tak z atmosferą?

@Waldek

O którym stanowisku piszesz? Na portalu, który śledzę jest pusto. Ale faktycznie z siedem miesięcy temu była oferta dla Kierownika eCommerce. Zarobki nawet do 12 tys, pytanie tylko za jaki konkretnie nakład pracy? Ktoś coś wie o pracy przy eCommerce w firmie?

Twierdzisz, że do czwórki na rękę się nie odciągnie? Tylko teraz nie wiem czy serio przyrównujesz to do tego kierowniczego stanowiska, o którym była wzmianka? Jak to możliwe skoro z rok temu minimum brutto było na poziomie 6 tys? teraz nie ma podwyżek? A czy od kolejnego roku będą?

Marlenka

Czyli atmosfera teraz jest ok? pytam, w oparciu o poprzedni wątek, gdzie ktoś wyrażał co do tego wątpliwości. Mnie tak samo jak jedna Panią interesuje obszar e-commerce jak widać być do niego potrzebny kierownik. Ma on jakiś dział pod sobą? Ile w razie czego osób liczy i jak się pracuje? Co z jakimiś integracjami? Są organizowane?

Odradzam

Nie polecam, multum towaru, brak wyjaśnienia co do czego. Szef wymagający, ma do tego prawo ale mógłby nie drzeć się na innych pracowników i jasno określać zadania do wykonania. Pieniadze jedynie wydają się w porządku. Czuć napiętą atmosferę od samego wejścia, zresztą widać po ciągle przewijającym się ogłoszeniu o pracę.

csv
@Odradzam

Jak to się drze na pracowników ? :O

@csv

ciekawe w jakim kontekście, raczej ktoś musiałby sytuację i okoliczności przytoczyć, aby było wiadomo mniej więcej co i jak? padło stwierdzenie o wymaganiach, jakich konkretnie i czy każdy jest ich świadom już na samym starcie? co na rozmowie rekrutacyjnej jest na ten temat powiedziane?

Julia
@Odradzam

a powiedz czy w ogole pracowałeś/aś tutaj? bo nie mielismy zadnych przyjec nowych osob a kazdy z obecnych wie ze wlasnie atmosfera to cos co wyróżnia tą firmę?? Nie ma osoby w firmie która by odmowiła czy wyjasnienia czegokolwiek czy pomoc? nie wiem w ogole skad taka opinia ?

ona

Bardzo fajna firma, sami młodzi i pozytywni ludzie. Cieszę się, że tu jestem

(usunięte przez administratora)akceptowany przez pracowników. Brak znajomości prawa pracy. Szef nie radzi sobie z emocjami. Odradzam jakikolwiek kontakt z firmą. Totalna porażka.

Pytanko

O co chodzi z tymi ogłoszeniami o pracę ze cały czas widzę je niezmiennie te same od pół roku? Coś jest nie tak w tej firmie? Czy nikt nie jest godzien pracować w takim miejscu? I nikt nie potrafi przeszkolić pracownika.

Bartosz
@Pytanko

O jakich stanowiskach mówisz?

Pytanko
@Bartosz

Nie żartuj :D z tym pytaniem. Przecież one już są z pół roku te same, nie ciężko zapamiętać. Na wysyłkę magazyn, e-commerce, koordynator.

@Pytanko

Do wyboru do koloru? A Ciebie to które z nich tak interesowało, że stale obserwujesz?

Odpowiedź
@Pytanko

a jak atmosfera i podejście do pracownika?

Ewelina
@Odpowiedź

Co wy tak się udu liście!!! :) jest kimś jest i fajne :D

@Ewelina

Widzę entuzjazm z Twojej strony ale do końca nie wiem czym jest uwarunkowany. dopowiesz coś więcej? z jakich konkretnie powodów mogłoby być tak fajnie i czy do dzisiaj tak samo jest?

Paweł to spoko gość, tylko trzeba mieć do niego podejście. Myślę też, że jest wymagający, ale ma do tego prawo. Jak się ogarnia robotę, to jest oks. Pozdro.

Tymek

Halo? Ktos cos wie na temat tego nieznikajacego ogłoszenia o pracę?

Dak
@Tymek

Nie wiem jak w tej firmie, ale ogolnie dziala to tak: zbierasz cv multum ludzi i w razie potrzeby masz do kogo sie odezewać

@Tymek

Co wiecie nowego o pracy w firmie Świat Supli Paweł Lisowski w mieście Białystok? Twoja opinia jest ważna! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie?

Hubert

Pracuje tutaj 3 lata, wiele osob pracujacych ze mna pracuje po pare lat, mamy problem ze znalezieniem sp ds marketingu ktory by nam pokazywal w która strone mamy iść, Jezeli chodzi o ecommerce mamy specjaliste który non stop jest na zwolnieniu lekarskim i szukamy kogos do pomocy, a osoby na magazyn sa potrzebne sezonowo bo w niektorych miesiacach nie wyrabiamyh sie z pakowaniem paczek.

Bartosz Dzienis

Świat zawracania pupli. Wysłałem CV, skontaktowali się. Był umówiony termin. Następnie wiadomość, że jednak nie, bo chwilowo pracownik od rekrutacji chory. Kontakt odłożony. Dużo wody w Białce upłynęło. Pracuję gdzie indziej. Chyba "umar" ten pracownik. Albo firma krzak do pozyskiwania danych osobowych. Kto mnie spyta to powiem, że: lokalizacja mi odpowiada, budynek z zewnątrz wygląda obiecująco, ale firma niepoważna.

Paweł Lisowski
@Bartosz Dzienis

Panie Bartoszu, przepraszamy jeżeli rekrutacja Pana nie usatysfakcjonowała. Nie jestesmy firma krzak, istniejemy juz 11 lat

Maria

Faktycznie caly czas jest te same ogloszenie na te same stanowisko. Ktos cos wie? Czy nikt nie jest godny pracy magazyniera w tej firmie? xD

zadowolony

Fajna praca za normalne pieniądze, atmosfera w porządku i raczej luźna. pracuje juz od dawna i nie narzekam

Zostaw merytoryczną opinię o Świat Supli Paweł Lisowski - Białystok

• Jak się pracuje w Świat Supli Paweł Lisowski?

Zobacz opinie na temat firmy Świat Supli Paweł Lisowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Świat Supli Paweł Lisowski?

Świat Supli Paweł Lisowski
  • Św. Rocha 4