Opinie o Ceo Centrum Energii Odnawialnej Karol Kamoda w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ceo Centrum Energii Odnawialnej Karol Kamoda. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ceo Centrum Energii Odnawialnej Karol Kamoda o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceo Centrum Energii Odnawialnej Karol Kamoda w Gorzów Wielkopolski

Jaki jest okres rozliczeniowy w Ceo Centrum Energii Odnawialnej Karol Kamoda? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

18hanyksa35@wp pl Nowy wpis

Proszę uważać na pana Karol Kamoda.jego firma niby zajmuje się sprzedażą i montażem pomp ciepła. Ten człowiek tylko spisuje umowy i kasuje potężne pieniądze. Nikt nie zobaczy ani pompy ani pieniędzy. Jak chcecie spokojnie żyć to przemyślcie te słowa. Można podjechać do Chełstu koło Drezdenka. Pierwszy dom po prawej Udzielę dobrych rad. Pozdrawiam

Mariusz Nowy wpis

Pan Karol Kamoda zmusił mnie do napisania tej wiadomości. Na chwilę obecną podjął się w miejscowości Chełst koło Drezdenka zamontowania w czterech domach pomp ciepła. Pobrał od ludzi po 40.000-45000 zł A pomp jak niema tak niema Jest to ewidentny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Uważajcie ludzie bo zostaniecie bez pieniędzy.

klient, czeka już półtora roku

Jakieś wieści w sprawie Kamody poza tym, że usunął firmowego fejsbuka? Nie daje żadnych oznak życia, jedynie ktoś wysyła z 605960204 SMS z informacją, że "wieczorem zadzwoni". Może siedzi za te wszystkie machlojki?

Katarzyna Nowy wpis
@klient, czeka już półtora roku

Raczej gdyby gdziekolwiek była odbywana kara dostęp do telefonu byłby ograniczony? Zresztą dość dziwna sprawa z tymi smsami... Zastanawiam się czy do dziś zostało już to może w jakikolwiek sposób rozwiązane?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ceo Centrum Energii Odnawialnej Karol Kamoda? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Wiecie może, czy w Ceo Centrum Energii Odnawialnej Karol Kamoda szukają chętnych na staż?

Młyńska 4

Nie wiem czy Kamoda szuka chętnych na staż, ale Młyńska 4 na pewno nie jest siedzibą Centrum Energii Odnawialnej Kamody. Drzwi zaryglowane, a pani sprzątaczka ze szkoły obok twierdzi, że budynek jest zamknięty od paru miesięcy.

Katarzyna
@Młyńska 4

Co, serio?XD A nie wyczaiła może już czemu? Miała w końcu kilka miesięcy na śledztwo pomiędzy przerwami w szkole. ;p

Kamila
@Młyńska 4

W sumie była pandemia, więc jest to prawdopodobne moim zdaniem.

Młyńska 4
@Kamila

A co ma piernik do wiatraka? Przed pandemią Kamoda też był nieuchwytny. Nie można było i nadal nie można się z nim skontaktować telefonicznie, telefonów unika jak ognia, a pod adresem siedziby firmy, lub jak to Kamoda określa "biura", są zamknięte drzwi z kartką, że budynek został zamknięty.

Katarzyna
@Młyńska 4

Może pandemia mu jednak odrobinę dopomogła? Wszystko wyjdzie w praniu pewnie za parę miesięcy. Ale nie ogarniam jak można być tak sprytnym, żeby tak dobrze się ukryć? Zwłaszcza w dzisiejszych czasach? Dużo osób go aktualnie szuka?

Ola

Zdecydowanie nie polecam. Zero profesjonalizmu,strasznie sie ociaga z pracami,mega trudny kontakt,przerwy kilkutygodniowe,potem pojawial sie niby dokonczyc a wchodzil na 20 min i wychodzil. Najgorsza decyzja w trakcie budowy to wybor tego wykonawcy!

Rozpad

Absolutnie nie plecam. Zwodzenie klienta, nieodbieranie telefonów, a na sam koniec nie stawienie się na wykonowanie usługi. Przez dwa miesiące nie doczekałem się wyceny. Jest wielu innych fachowców, którzy szanują klientów. Szkoda Państwa czasu i nerwów.

Niezadowolony

Pan Kamoda instalował mi pompę ciepła. Cały czas miałem z nim problemy. Nigdy nie dotrzymywał terminów, prace trwały i trwały. Umawiał się i nigdy nie dotrzymywał słowa ,za 20 razem w końcu przyjechał. Absolutnie nie polecam tego Pana .

Ferdek

Podpowiedzcie czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem fachowca?

Jak długo czekaliście na odzew z Ceo Centrum Energii Odnawialnej Karol Kamoda? Oddzwaniają zawsze?

Zofia

Jak szanowny pan kamoda chce pieniądze to w 5 sekund jak Ty coś chcesz od szanownego pana to wieczność

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Ceo Centrum Energii Odnawialnej Karol Kamoda?

Maria

Ostrożnie ze współpracą z tą firmą. Raczej ją odradzam. Właściciel firmy nieuchwytny.

Urszula
@Maria

Co prawda nie odpowiedziałaś na pytanie, które zostało powyżej zadane, ale przyznam, iż mnie zainteresowałaś. Myślałam bowiem, że firma Ceo to godny uwagi pracodawca. Dlaczego go nie polecasz? Czy chodzi jedynie o tę "nieuchwytność", o której wspomniałaś?

@Urszula

Nie tylko. Firma nie wywiązuje się ze zobowiązań wynikających z umowy i są to raczej rażące uchybienia.

@Maria

Ale warto sprawdzić. Może jest teraz nowy właściciel.

Miecio

Szkoda, że jedynie klienci firmy piszą na tym forum pracowniczym!

Maria

Przykro mi, ale niestety nie mogę polecić tej firmy. Zupełny brak zainteresowania klientem w wypadku awarii. Po wymontowaniu w maju 2018 urządzenia do dzisiaj 17.10.2018 r. brak reakcji na próby kontaktu. Radzę poszukać innego, rzetelniejszego wykonawcy, bo nawet w przypadku przyjęcia zlecenia na montaż pompy w 2015 r. w wykonaniu był duży poślizg czasowy. Od maja zamiast korzystać z tańszej energii odnawialnej korzystamy z drogiej energii elektrycznej, a przecież nie o to chodziło.

Nie polecam , pół roku się proszę o dokończenie pracy , z tygodnia na tydzień jest odwlekanie , muszę iść do prawnika o pomoc , co kontakt telefoniczny to Pan szanowny KArol jutro będzie a dojechać nie może z Gorzowa do Debna

Zostaw merytoryczną opinię o Ceo Centrum Energii Odnawialnej Karol Kamoda - Gorzów Wielkopolski

Ceo Centrum Energii Odnawialnej Karol Kamoda
  • Młyńska 4