Opinie o Gracjan Grzesiewicz Grzesiewicz Zakład Budowlano-Drogowy w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gracjan Grzesiewicz Grzesiewicz Zakład Budowlano-Drogowy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gracjan Grzesiewicz Grzesiewicz Zakład Budowlano-Drogowy o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gracjan Grzesiewicz Grzesiewicz Zakład Budowlano-Drogowy w Zielona Góra

Były pracownik Nowy wpis

Firma opiera się na łopacie i starach z lat 80 i 90 ,ktore nie mają prawa poroszać się po ulicy bo są w stanie agonalnym. Przy okazji pozdawiam pana,który podbija dowody rejestracyjne tych aut i bierze całą odpowiedzialność na siebie. (usunięte przez administratora)Firma jest dzielona jak to przystało na czasy pisu na lepszy sort i na gorszy sort . Jest tam może w tej firmie z3 normalnych pracowników ale nie będę się o nich rozpisywał bo wystarczająco dużo mają już tam problemów. (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o przepisy typu wolne za święto, które wypada w sobotę to tu nie obowiązuje.. ta firma przestrzega tylko przepisy które im odpowiadając i idą na ręke. Serdecznie polecam tą firmę jesli ktoś lubi (usunięte przez administratora) za 3 tyś na rękę tp juz jest z premią, przy tak ciężkiej pracy.

Jarek Nowy wpis

@Pracownik to nie ma żadnego powiązania to co tam na rozmowie się ustala z tym co się zastaje ? : /

Firma obiecuje 17 netto na rękę. Na umowie 16 brutto + premia uznaniowa która niby wyrównują do ceny która uzgadnianialiśmy. Pomimo że praca jest ciężka to Pan Ł. Wypominał że były robione bhp, badania lekarskie za które on musiał zapłacić, wypomniał że mało ciężarówka jeździłem oczywiście bo większość pracy opiera się na łopacie. Proszę nie dać się zwieść, to co obiecuje pseudo firma. Tak dla przyszłych kierowców ta praca niema nic wspólnego z jazdą ciężarówka, już nie wspominają o tym że auta to trupy Star-y z epoki dinozaurów.

Zostaw merytoryczną opinię o Gracjan Grzesiewicz Grzesiewicz Zakład Budowlano-Drogowy - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Gracjan Grzesiewicz Grzesiewicz Zakład Budowlano-Drogowy?

Zobacz opinie na temat firmy Gracjan Grzesiewicz Grzesiewicz Zakład Budowlano-Drogowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gracjan Grzesiewicz Grzesiewicz Zakład Budowlano-Drogowy
  • Generała Dąbrowskiego 45