Allbau Sp. z o.o. Sp.k

Frankfurt

Allbau Sp. z o.o. Sp.k

Opinie o Allbau Sp. z o.o. Sp.k

Krzychu

Firma jest spoko wypłacalna na czas

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Allbau Sp. z o.o. Sp.k? Jaka jest atmosfera?

Igor

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Wiktor

Myślę, że dobrze się tu pracuje i nikomu nie zależy na pisaniu

Operator
@Wiktor 09.05.2018 11:38

Wiktor Może przedstawiam na jakie Warunki finansowe można liczyć u Was w firmie Z Góry Dziękuję Mam nadzieję że coś Napiszesz Pozdrawiam

Operator

Halo Ludziska Dajcie Znać jakie warunki są u Was w firmie.Chcialem podjąć pracę jako Operator Żurawia Wiezowego.Pozdrawiam

Operator Żurawia Wiezowego

Chciałbym podjąć pracę w tej firmie.Prosze o rzetelną opinię na temat warunków panujących w tej firmie.Poprostu Chce wyjechać do normalnej firmy.Dajcie znać.Pozdrawiam i Dziękuję za przyszłe wypowiedzi to mi ułatwi decyzję o podjęciu pracy

Marta

@aaa Proszę o nie podawanie informacji o pracownikach oraz nie obrażanie ich. Jest to niezgodne z regulaminem korzystania z usług forum. Widziałam, że poszukują osób na operatorów żurawi na budowie w Niemczech. Wiecie czy potrzebne są uprawnienia niemieckie, czy też krajowe będą w porządku?

aaa i

ALLBAU ,WALBUD ,BUDOPEX , ROMOPOL to te same firmy ,jak dzwoni romanski to lepiej sie rozłaczyc bo małopolud

nowy

nie jest to romopol

Żona

Czy to przypadkiem nie jest firma z Oświęcimia?

Zostaw opinię o Allbau Sp. z o.o. Sp.k - Frankfurt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Allbau Sp. z o.o. Sp.k