Opinie o Agencja Ochrony Garda Jacek Celmer w Olsztyn (wójtowo)

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Garda Jacek Celmer. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Garda Jacek Celmer o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Garda Jacek Celmer w Olsztyn (wójtowo)

Mariusz

Nie polecam pracy w tym miejscu. Agencja wyzyskuje osoby niepełnosprawne, ludzie pracują po 12 godzin i w nocy za najniższą krajową bez dodatku nocnego. Pan kierownik tłumaczy brak dodatku tym że w PFRONie mu nie wypłacają więc się nie należy. Jego zachowanie jest również karygodne w stosunku do ludzi z niepełnosprawnościami, stosunek do pracowników arogancki, przejawia uprzedzenia, brak szacunku. jeśli chodzi o osoby tam zatrudnione są to głównie znajomi i rodzina P. Celmera. Jest to najgorsza agencja ochrony w Olsztynie bo jednak trzeba dodać, firma przegrywa każdy przetarg, nie trzeba nawet wyjaśniać dlaczego nikt ich nie chce.

@Mariusz

Bo to prawda. Arogancja P. Katarzyny i jej stosunek do pracowników karygodny. Masakra

Grzegorz

I jeszcze jedno trzeba zastanowić się trochę zanim się kogoś oczerni , oszkluje Ci wszyscy z Was , nas którzy mają np : przyznaną grupę 02 to co się należy kasy z tytułu niepełnosprawności już nie wystarcza nawet do najniższej krajowej firma co roku musi teraz dopłacać z własnej kieszeni do Waszych pensji rząd daje podwyżki ale to nie rząd płaci tylko pracodawca !!!!!!! Chyba ciężko co nie którym to rozkminić !!! A zresztą po drugie nikt nic nikomu na siłę WOLNOŚĆ - Chcesz pracować pracuj nie to nie przymusu nie ma ! Bierzcie 500+ idźcie do konkurencji dadzą wam zarobić nawet 2000zł ale będziecie musieli wyrobić ze 350 godz w miesiącu i co ? zaraz będziecie pisać że tamta firma to łajzy , zdziercy , (usunięte przez administratora) bo np: pracujecie na umowę zlecenie sorki ale co nie którym to nie dogodzisz w żaden sposób życzę wszystkim krytykom wspaniałych zatrudnień w Bankach , Ministerstwach itp.Wyrazy szacunku ????

@Grzegorz

Nie mydl ludzom oczu i nie rub z nich (usunięte przez administratora) jeśli niepełnosprawny ma stopień znaczny i umiarkowany ze schorzeniem specjalnym to firma dostaje dużo więcej kasy z pefronu

Jakiś czas temu firma Agencja Ochrony Garda Jacek Celmer poszukiwała osoby na stanowisko Pracownik Obsługi. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Justyna

Ale z każdą grupą czy też nie jest tak, że nie ma różnicy? Bo z doświadczenia wiem, że z lekkim to można czasem pomarzyć o pracy. I czy są jakieś dostosowania dla niepełnosprawnych?

Jak często potrzebujecie ochroniarzy w Olsztynie, bo znalazłem jakieś stare ogłoszenie i nie wiem czy od tamtej pory nie było rekrutacji czy może jakoś inaczej zatrudnialiście osoby?

Pan zawsze Pan.
@Grzegorz

Grzegorzu kiedy byłeś na badaniach u specjalisty. A w godzinach nocnych bierzesz tabletki na sen. I opisujesz co Ci podpowiada (usunięte przez administratora)

Marek Nowy wpis
@Grzegorz

Pracuję w jednym z obiektów w Olsztynie od ponad 3 lat. Pracę oceniam jako wyzyskującą. Nie szanuje się pracownika, którego kierownik traktuje jak psa. Ludzie niepełnosprawni są traktowani jak (usunięte przez administratora) i tyrają za najniższą krajową bez dodatku nocnego, nie przysługują im tu uprawnienia pracownicze, zero premii, podwyżek itp. wyzysk i strata czasu. Szkoda zdrowia na takie "prace".

Jagoda

Pan Jacek Celmer przyjmuje zdrowych silnych i ciemnych i z orzeczeniem 02-P znacznym lub umiarkowanym stopniem choroby. A innych raczej nie. Ale na 190% nie wiem.

Weronika
@Jagoda

I co w związku z tym? Jaki masz problem z czarnymi? :D

Justyna Nowy wpis

ochroniarz

Osobiście nie polecam pracy w tej firmie,szczególnie pod wodzą pani Katarzyny-ma pod sobą obiekt w Barczewskim Dworze. Chamska, nieuczciwa. Szef Jacek podobnie, o dyrektorze emerytowanym trepie nie wspomnę..Do tego zatrudniane tam są osoby upośledzone-niebezpieczne aż strach z nimi mieć zmianę. GArda MAsakra. NIE POLECAM!!

Justyna Nowy wpis
@ochroniarz

Zarzucasz jej brak uczciwości, ale niby jak to się objawia? Chociaż zdanie wyjaśnienia o tym, o co chodzi, byłoby okej. Przy okazji bardziej wiarygodna byłaby twoja opinia. Płaci na czas?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Agencja Ochrony Garda Jacek Celmer? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PRACOWNIK OCHRONY/IŁAWA? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Stan

Na obiekcie w Barczewie brak jest wszystkiego toalety bieżącej wody pracownicy jeden na drugiego donoszą do biura chora sytuacja brak z zgrania załogi a jabłko psuje się od środka . Powodzenia pracy na zesłaniu B. Dworze.

Paweł Barczewo
@Stan

Dzięki Stan. Akurat miałem dziś iść na rozmowe o prace w tym miejscu. I sobie podziękuje

Mariusz

Maria
@Mariusz

To czy właśnie do pefronu nie możecie tego zgłosić? Oni dają pieniądze, oni mogą cofnąć. A nawet i muszą, jak są nieprawidłowości.

Woj. zachodniopomorskie

Pracodawca nie respektuje zasad BHP kodeksu pracy, jakby one nie istniały, stworzył własne zasadny i wyzyskuje niepełnosprawnych!

Barbara
@Woj. zachodniopomorskie

To bardzo mocne oskarżenia, ale czy masz na to jakieś potwierdzenie? Jak niby zasady BHP są łamane i na czym polega ten wyzysk? Jakieś szczegóły?

@Woj. zachodniopomorskie

Bo tak niestety jest. do tego P. Katarzyna nie szanuje pracowników mówiąc " mają (usunięte przez administratora) i tyle". szef Jacek na to pozwala bo "Kasia" ma n niego mocne haki i robi co chce ale na pewno nie działa na +dla firmy a raczej mocno na --

Un ci un

Oj wydaje mi się że coś to nieprawdę piszecie z tym spaniem w Iveco ,a przyjmowanie i wydawanie samochodów w nocy to tak przez sen? Może komuś się zdażyć oko przymknąć ale spać nocami to już jakieś kłamstwo . Nie bronię nikogo ,ale bądźmy poważni skoro co 1,5 godziny jest obchód to gdzie to kimanie ?

Jurek z Wyszkowa.

Co to za pracownik ochrony , który widzi jak kobieta potrzebuje pomocy pogotowia to to lekceważy. Tacy pracownicy niepelnosprawni pracują w ochronie. Tragedia.

Znież uchala.
@Jurek z Wyszkowa.

Nie ładnie Slawek. Kobieta trzymała ciebie 12 lat. A ty nawet nie chciałeś pomoc. Trudno wykrecic 112 . A jak ci na obiekcje ktos poprosi o pomoc tez udasz ze nic nie widzisz.

Weronika
@Jurek z Wyszkowa.

No ale on pracuje w ochronie a nie w pogotowiu co nie? :D

zacznę od tego, że obsługa agencji jest delikatnie mówiąc dziwna, widziałem osoby zachowujące się niepoważnie, jak na kierowników i innych takich przystało. podczas rozmowy rekrutacyjnej przekazano mi do ręki umowę o pracę. Kilka minut później pan Celmer kazał ją sobie oddać, podając jako argument...wyglądam jednak na zbyt spokojną osobę. W życiu na oczy czegoś takiego nie widziałem. Wyobraźcie sobie, jak traktują swoich klientów. Ja bym na czyimś miejscu nie powierzył swojego obiektu takiej osobie.

Emeryt

Tak pracował. Len nad lenie i klamca. Notorycznie sie spóźniał do pracy .Zawsze narzekała na dojazd . Teraz pracuje na budowie tez tak samo postępuje. A jak zwrócisz uwage straszy policją.chory facet z kurpi.

Audyt obywatelski.

Garda zatrudnią niepelnosprawnych z orzeczeniem 02- P ( choroby psychiatryczne) do obsługi imprez. Czy menadżerowie firm to tępy naród Włodzimierza Lenina. Jak można ochraniać agresją . Wystarczy Jak jeden z pracownikow Gardy za to że po nocach spał a budził go telefon w nocy postanowił ukarać dzwoniącego. Chciał go pobić. Biegał po nim po Olsztynie miał jego zdjecie i pokazywał przechodnią że ten facet w nocy Jak pilnuje po 24 godziny non stop nie daje spac dzwoni i go budzi. Czy firma Garda jest wiarygodna na ochrone imprez. A jak taki jak ktoś na niego zle spojrzy Czy nie pobije imprezowiczów. Jeden Czy drugi.

@Audyt obywatelski.

To imprezy są niebezpieczne. Tak jak w Gdańsku. Jak można niepelnosprawnych zatrudniać do takich prac. To jest patologia społeczna i tragedią . To jest tragedia jak ja idę na imprezę przymnie stoi w kamizelce ochrona chory na epilepsje czy chorobe depresje kobieta czy facet z napisem ochrona. Tu chodzi o potężne pieniądze a nie o bezpieczeństwo stwo.

Angielska
@Audyt obywatelski.

Witam. A z symbolem 05-R też tam przyjmują? Symbol 05-R to narząd ruchu

Młody

Zapraszam do pracy w Barczewskim dworze praca z psychicznym panem W , brak ubikacji i bieżącej wody pracownicy zmieniają się jak skarpetki z Barczewa nikt nie chce pracować taka opinia obiektu ludzie dojeżdżają z całego województwa - Jeden na drugiego donosi to jest chore ,

Marek.
@Młody

Jaki prezes taka załoga.Prezes tez lubi donosic .

02-P.

Mam orzeczenie 02-P. Mam trudności otrzymaniem zezwolenia na pracę w ochronie . A wiem że w Gardzie pracuje dużo niepełnosprawnych z tym orzeczeniem 02-P. Może podpowiecie gdzie przyjmuje lekarz Medycyny Pracy który wystawi mi zaświadczenie.poniewaz ten na Dworcowej nie przyjmuje przestraszył się Prokuratora. Kasa nie gra roli ile trzeba zapłacę. 02-p.

Strażnik Garda.
@02-P.

Mam podobną sytuację . Pomagał mi zawsze ten lekarz z Dworcowej Ale to już nie ma. Ale firma ma Panią lekarz która przyjmuje na ulicy Rybaki to jest od bałtyckiej. Nie wiem ile bierze za ten papierek ale wiem że się dogadasz . U nas chłopaki mają na wzrok , padaczkę i tak dalej. I nikt nie miał problemu. Ale to firma ma z ta lekarz podpisane. Ale powiedz że dowiedziałeś się od pracowników tej firmy Garda.

J/w
@Strażnik Garda.

Ale tak dla informacji . To firma powinna Ci załatwić lekarza . Ponieważ z tym Orzeczeniem ma za Ciebie potężne dofinansowanie. To widzę że firmy już się z leniwili i chcą żeby pracownika Orzeczeniem załatwiła sobie sam. A oni tylko dotacje z P.F.R.O.N., Z.U.S. Urzędu Skarbowego.Polska Patologia cwaniaków.

Jacek.
@02-P.

Mamy przychodnie w Olsztynie na ul. Rybaki koło przedszkola. Tu nie ma problemu. Nawet ludziom ktorzy mają epilepsje daje beż problemu. Mam podejrzenie że nawet Niewidomy dostanie. Nawet mozesz mieć 12 C. Też nie ma problemu . Za kase lekarz Medycyny Pracy da Nawet na wozku inwalickim.

Slawek.
@02-P.

Mamy swego lekarza w Olsztynie na ulicy Rybaków. Nie ma żadnego problemu otrzymaniem zezwolenia na pracę.

Monar wyszkow.

Nikt nie poradzi na depresje pracowników ochrony. Ale do setna sprawy. Jak niepelnosprawny jest zmuszany do pracy po 16 godzin czy 24 godziny non stop. To oko trzeba przymknąć . Ale to są ludzie po depresjach , alkoholu i.t.p. I jak spi denerwuje taka osobę jak ktoś jak spi budzi. Taka osoba jest bardzo agresywna. Ale powtórzę nikt za spanie nie będzie placic . Jest mi przykro że ten człowiek chwali się że jest z naszych stron. Mam podejrzenie że nie mógł znaleźć pracy w naszym województwie czy w Stolicy. Ale nie można ganiał ludzi po ulicach czy parkach za to że w nocy budzi. Nie znam właściciela firmy ochrony Ale taki pracownik ochrony to tragedia. Ale tu nie chodzi o bezpieczeństwo ludzi tylko kasa z P.F.R.O.N. . Jeżeli pracodawca firmy ochrony pozwala na takie agresję pracownikow może dojść do tragedi. Chciałem podkreślić że każdy podatnik ma prawo kontroli na co idą jego podatki. A co do ganianego człowieka proponuję zawiadomić prokuraturę albo policję. To jest niebezpieczne. Dziękuję.

Slawek.

W budce 50 stopni na plusie i praca 24 non stop. Brak klimatyzacji. Konserwy nawet kot nie chce zjeść. Tak Prezes i Dyrektor nas niewolą. Pod Prokuratora synka lekarzyny. Precz z (usunięte przez administratora) dla niepełnosprawnych.

@Slawek.

Dla Sławka to najlepsze było M.S.W. . W M.S.W mógł się wyspać i na drugi dzień do Markietu.Byl grafikowym i grafik robił pod siebie.

Marek.
@Kazik.

Ale Poliklinikie wygrał efekt warmia to Sławet do pracy . Trzeba grafikowego i kapo.

@Marek.

To ten z Efekt Warmia z M.S.W. jeszcze pracuje a nie wyjechał do Wyszkowa. Przecież ten facet to chory. Biegał po Olsztynie I chciał bic faceta który robił kontrolę telefoniczną psychiatrycznie chorych strozy jak pracuja w nocy. Ten na ulicy wykrzykiwał ten facet budził mnie w nocy i nie dawal spac. A ludzie do domu a ten nie w pracy .Ponieważ pracuje w ochronie Iveco po 24 godziny non stop.a on w nocy mnie budził jak spałem. To Pan pilnuje czy spi . Spie ponieważ noc jest od spania . Ale Pan bierze wynagrodzenie za pracę nie spanie. Ale dla Prezesa ani Dyrektora to nie przeszkadza. Pozwalają na spanie. Dlatego wylac?am teraz telefon. Moja kobieta też tak robi w M.P.K. też nieodbiera telefonu wycisza i spi.

Były pracownik.

Tu były opinie jak niepełnosprawny portier z tej firmy ganial faceta wiekowego po Olsztynskiim parku w Jakubowie że ten wiekowy nie daje spać trakcja służby.to ja się pytam Pani Prezes czy Pana Prezesa czy Dyrektora. Czego nie robicie kontroli w nocy niepelnosprawnych pracowników portierów. Zamiast być zadowolony że został obudzony to jeszcze ubliza dla wiekowego i gania wiekowego po parku. Taki portier jest zagrożeniem. Dziękuję.

Adam.
@Były pracownik.

Czy to nie ten co pracował Na ulicy Wojska Polskiego. A następnie zbliżał ludziom przez telefon jak dzwonili po informację.

@Adam.

Powinno być wzywał ludziom którzy dzwoniły

@Były pracownik.

Przecież to ten co pracował w Gardzie.

@Adam.

To Boŕko przecież jak pracował na M.S.W. To jak ktoś w godzinach nocnych prosił o informację telefoniczną był niegrzeczny wyzywal obrażał .ponieważ pracował też na sklepie w drugiej firmie i musiał się wyspać. Nawet Ci co z nim pracowali mieli tego dość. Wiecznie zmieniał grafik służb. Mam podejrzenie że tu na obiekcje w Gardzie też śpi i obraża tych co dzwonią . Tragedia.

@Jagoda

Nie w Gardzie tylko w Efekcjie i Pentagramie. I W Tesco .

@Były pracownik.

To ten agresor jeszcze pracuje. A do domu pognać lobuza. Do wyszkowa agresora. Jak można ganiał czlowieka po Olsztynie za to że w nocy nie dał spac na ochronie obiektu. Msciwy kurp.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Agencja Ochrony Garda Jacek Celmer na Pracownik Ochrony? 12 stycznia ogłoszenie na Praca.gov.pl.

?

Raz w miesiącu

Karol.

Wody nie ma i nie będzie. Lodówki na posiłki nie ma i nie będzie. Klimatyzacji nie ma i nie będzie. To co chorym psychicznie, na epilepsje cukrzycze takie rozkosze. Woda w kranie klimatyzacja u PREZESA W DOMU . A lodówkę sobie kupcie. P.F.R.O.N. Za mało za was placi żebym was utrzymywać. A teraz do kranu i nie narzekać. Ponieważ w promilu 50 kilometrów nikt was nie zatrudni. Ja do nich sercem a oni do mnie woda.klimatyzacja .lodówka. ten upał rozum im odbiera.

Karol.

Pracownik niepelnosprawny ochrony ma obowiązek przestawienia się przez telefon służbowy. Nie może w pracy spac czy spożywać alkohol , przychodzić na kacu. Czy obrażać dzwoniącego albo biegać za nim po ulicach i chcąc go pobić za to że nie daje mu w nocy spac na pilnowaniu. Za to jest wynagradzany. I ma płacone za godziny nocne. Jeżeli ma depresję nie powinien pracowac w charakterze stroza. Zrozumiałe Panie dozorco i Prezesie firmy ochrony.

Andzia.
@Karol.

Bąbel nie musi ma orzeczenie 02-P . A jak ktoś bąbla wnerwi to po mordzie dostanie.(usunięte przez administratora)

@Karol.

Czy rzeczywiście tego typu sytuacje występują w Agencja Ochrony Garda? To brzmi bardzo dziwnie i trudno nawet zrozumieć sytuację, gdzie w miejscu pracy tolerowane jest spożywanie alkoholu. Jesteś Karolu pewien, że takie coś ma miejsce? Bo to bardzo niepokojący wpis z Twojej strony.

Karol
@Grzegorz

Tak na 100%. Nawet na kacu idą do pracy na 24 godzinny .jechałem autobusem na Cementową . Wysiadł taki z autobusu 121 i szedł w stronę Barczewa na obiekt IVECO.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Garda Jacek Celmer - Olsztyn (wójtowo)

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Garda Jacek Celmer?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Garda Jacek Celmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Garda Jacek Celmer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Garda Jacek Celmer
3.9/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Sosnowa 14
    11-010 Olsztyn (wójtowo)