Opinie o VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K. w Przytkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K. w Przytkowice

Obserwator

Dawno nie odwiedzałam tej strony. Nadal twierdzę ,że firma ma duży potencjał na wysoki rozwój i utrzymanie się na rynkach nie tylko krajowych ale również na rynkach zagranicznych. Pomysł na biznes świetny ,aż miło że na prowincjach powstają dobre rozwiązania biznesowe. Obecnie między innymi najważniejsze jest połączenie łańcuchem całości /ja to nazywam naczyniami / stabilności w działaniu, planowaniu ,mimo trudnego okresu gospodarczego należy się utrzymać i dalej rozwijać ,to zależy od dobrych decyzji właściciela i jeszcze na tym etapie silnej ingerencji właściciela w sprawy firmy . Trzymam kciuki ,Wesołych ,Zdrowych Świąt.

Też aktualny pracownik

Wypłata uzależniona jest od ilości przepracowanych godzin. Ta cześć która wpływa na konto jest stała ( jeśli chorowałeś w danym miesiącu jest niższa). Reszta do ręki (bez składek zus). Jak do tej pory nie słyszałem aby ktoś dostał premię albo inny dodatek np. motywacyjny. Jednym to odpowiada ( przeważnie tym którzy chcą wykazywać jak najniższy dochód) innym nie ( mają świadomość że kiedyś pewnie trzeba będzie przejść na emeryturę albo co gorsza na rentę - ale skoro nie ma odprowadzanych składek od całego wynagrodzenia to i emerytura albo renta będzie głodowa. Ale przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy w Valorze. Jeśli człowiek jest jeszcze młody nie myśli o emeryturze, ale czas szybko mija i potem budzi się z ręką w nocniku. Przemyśl to.

Kazimierz Nypel

Dziś byłem na rozmowie o prace, warunki i zarobki naprawdę mają dobre. Chcę od września tam pracować. Czy ktoś z osób które tam pracowały może napisać mi powód rezygnacji ? Podaje swój adres Kaziemierz1977@gmail.com

@Iza

Firma VALORCNC+ poszukuje kandydatów na następujące stanowiska: Przedstawiciel Handlowy: Zadania: Aktywne poszukiwanie nowych klientów, budowanie relacji biznesowych, prezentacja produktów, negocjacje handlowe. Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży B2B, umiejętności negocjacyjne, prawo jazdy kat. B. Konstruktor: Zadania: Projektowanie i rozwijanie produktów, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z zespołem projektowym. Wymagania: Wykształcenie techniczne, doświadczenie w pracy jako konstruktor, znajomość programów CAD/CAM. Kierownik Produkcji: Zadania: Zarządzanie procesem produkcji, planowanie pracy zespołu, nadzór nad realizacją zamówień, dbanie o jakość produktów. Wymagania: Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej, umiejętność zarządzania produkcją. Pracownik Malarni Proszkowej: Zadania: Przygotowanie powierzchni, malowanie proszkowe. Wymagania: Doświadczenie w malowaniu proszkowym, znajomość technik przygotowania powierzchni. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego. Jeśli jesteś osobą ambitną i poszukujesz perspektywicznej pracy w renomowanej firmie, zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: praca@valortti.com

Czym w VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

@Obserwator

Zgadzam się

@Obserwator

Ta pseudofirma nie ma zadnego potencjału. Pracownicy mają umowy na podstawową stawkę , resztę dostają pod stołem. Wszędzie (usunięte przez administratora) i bajzel . Reklamacja za reklamacja nie mówiąc o niewywiazywaniu się z terminów. NIE POLECAM !

JT

Jak dobrze że nie mamy już w szeregach szanownego "byłego pracownika". Ciekawe czy "były pracownik" sam się zwolnił czy został zwolniony? Firmę tworzą pracownicy, wiec zakładam że "były pracownik" mówi też o swojej postawie bo pracowników którzy powodują reklamacje zwalniamy z pracy. Co do uwag o pensjach to każdy zarabia na tyle ile się umawia, wiec nie rozumiem skąd ta dziwna uwaga.

Halina

a jakie mają umowy? o pracę?

JT

Po ostatnio przeprowadzanej analizie firmy to nie wyglada tak strasznie jak były pracownik przedstawia. Zastanawiające skąd ta frustracja? Czyżby pracownik został zwolniony? Negatywnym i źle pracującym osobom proponujemy szczęścia w innych wyzwaniach niż nasza firma. Tak czy inaczej warto odejść z honorem.

@JT

To jak to wygląda skoro nie jest tak źle jak @były pracownik napisał? Napisz coś o tym więcej

Opinia, której dotyczy, wydaje się zawierać szereg oskarżeń i stwierdzeń, które mogą wprowadzić czytelnika w błąd. Pragnę podkreślić, że wszelkie zarzuty o przekazywanie pracownikom wynagrodzenia "pod stołem" są bezpodstawne i nie mają żadnego oparcia w rzeczywistości. Firma VALORCNC+ przestrzega wszelkich obowiązujących przepisów prawa dotyczących wynagrodzeń i opłacania składek. Nasza polityka w zakresie wynagrodzeń jest transparentna i uczciwa. W odniesieniu do stwierdzenia dotyczącego "wszędzie (usunięte przez administratora) i bajzlu", pragnę zaznaczyć, że @VALORCNC+ kładzie duży nacisk na utrzymanie wysokiego standardu porządku i organizacji w swoich miejscach pracy. Wszelkie naruszenia porządku są natychmiast rozpatrywane i podejmowane są odpowiednie działania naprawcze, aby zapewnić komfortowe i sprawnie funkcjonujące środowisko pracy dla naszych pracowników. W odniesieniu do zarzutów dotyczących reklamacji i niewywiązania się z terminów, pragnę podkreślić, że firma @VALORCNC+ przykłada ogromną wagę do satysfakcji klientów oraz terminowego wywiązywania się z umów. W przypadku jakiejkolwiek reklamacji dokładnie analizujemy sytuację i podejmujemy odpowiednie kroki w celu rozwiązania problemu. Zastrzegam jednak, że nie możemy w pełni odpowiedzieć na te konkretne zarzuty, ponieważ nie zostały podane żadne konkretne przypadki czy przykłady. W świetle powyższych faktów, opisana opinia wydaje się być pozbawiona rzetelności i oparta na osobistych odczuciach. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do skonsultowania się z innymi źródłami informacji i zbierania więcej informacji na temat firmy @VALORCNC+, aby mieć pełny obraz sytuacji. Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie na rynku, a nasze działania są ukierunkowane na osiąganie wysokiej jakości produktów oraz zadowolenie zarówno pracowników, jak i klientów. Dziękuję za uwagę i mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienia pomogły Państwu w spojrzeniu na przedstawioną opinię w sposób bardziej obiektywny.

firma

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jesteśmy zawsze otwarci na konstruktywną krytykę i chcemy, aby wszyscy nasi pracownicy i klienci byli zadowoleni z naszych usług. Co do kwestii porządku i terminowości, staramy się nieustannie doskonalić nasze procesy, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Jeżeli napotkaliśmy na jakiekolwiek problemy, to zawsze staramy się je szybko i skutecznie rozwiązać. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze wszystko idzie idealnie, ale jesteśmy przekonani, że większość naszych pracowników i klientów jest zadowolona z naszej firmy. Jeżeli miałeś jakiekolwiek problemy podczas swojego zatrudnienia, zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem HR, abyśmy mogli je omówić i znaleźć rozwiązanie. Pamiętaj, że jedna negatywna opinia nie definiuje całej firmy. Jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia i cenimy sobie wszystkie opinie, które pomagają nam w tym procesie.

Irena

Piszecie, że polityka w kwestii wynagrodzeń jest transparentna, czy w takim wypadku mogłabym się dowiedzieć, na jakie zarobki mogę liczyć w firmie? Nie mogę tutaj znaleźć nawet widełek, a nie lubię zgłaszać się do pracy w ciemno. Ewentualnie w której części rekrutacji można się dowiedzieć, ile będzie się zarabiać?

Też aktualny pracownik

W lipcu 2023 r. Oficjalna cześć wypłaty ( przeważnie to najniższa wynikająca z ustawy) była przelana na konto. Reszta w kopercie ( bez składek zus) do ręki pracownika.

Też aktualny pracownik Nowy wpis

W sierpniu, wrześniu i październiku wypłata podzielona na dwie części ( pierwsza ta oficjalna na konto, druga bez składek zus w kopercie do ręki pracownika). I gdzie tu ta uczciwość i transparentnosc?

@Też aktualny pracownik

Rozumiem. To zawartość koperty sprawia, że znajdują się chętni do pracy tutaj? Jakie to są kwoty i czy ta koperta co miesiąc wynosi tyle samo?

Też aktualny pracownik Nowy wpis

Witam Czy ktoś może powiedzieć coś o tej firmie?

@Anonim

Firma ValorCNC+ to dynamiczna i innowacyjna firma, która zasługuje na pełne uznanie jako pracodawca. Z przyjemnością mogę stwierdzić, że ValorCNC+ jest miejscem, które nie tylko ceni sobie wysokiej jakości pracowników, ale także inwestuje w ich rozwój i wzrost zawodowy. Jedną z najważniejszych cech, która wyróżnia ValorCNC+, jest otwarcie na szkolenia i rozwój swoich pracowników. Firma nie tylko oferuje różnorodne szkolenia, ale również zachęca swoich pracowników do podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności. Dla osób, które mają ambicje rozwojowe, ValorCNC+ stanowi idealne miejsce do realizacji ich zawodowych celów. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas pracy w tej firmie są bezcenne i mogą stanowić solidne fundamenty dla dalszej kariery zawodowej. Co więcej, ValorCNC+ ma stały nabór ludzi do pracy, co oznacza, że zawsze są otwarci na nowych talentów i chętnie wspierają ambitne jednostki. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym specjalistą czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę zawodową, ValorCNC+ zapewnia możliwości rozwoju i awansu. To znakomite miejsce dla ludzi, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia w dynamicznym środowisku. Współpraca z ValorCNC+ to nie tylko szansa na zdobycie stabilnej pracy, ale także możliwość pracy w inspirującym środowisku. Firma ceni sobie innowacyjność, kreatywność i pasję swoich pracowników, co tworzy atmosferę sprzyjającą rozwijaniu nowych pomysłów i wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Jeśli jesteś osobą, która jest otwarta na szkolenia i rozwój, ma ambicje rozwojowe i szuka miejsca, które doceni jej zaangażowanie i wysiłek, ValorCNC+ jest właśnie dla Ciebie. To firma, która zapewni Ci solidne fundamenty dla sukcesu zawodowego i pomoże Ci osiągnąć pełen potencjał. Zdecyduj się na pracę w ValorCNC+ i dołącz do zespołu ambitnych ludzi, którzy wspólnie tworzą przyszłość sukcesu i innowacji.

@Pracodawca

Piszecie o stałym naborze, czy to znaczy że jest duża rotacja czy wynika tylko z rozwoju? Chciałabym wiedzieć, ile średnio ludzie tam zostają w pracy. Czy umowa jest jakaś solidna na kilka lat co najmniej?

Kazimierz Nypel

Iza
@Kazimierz Nypel

A na jakie stanowisko przyjmują?

Kamil
@Kazimierz Nypel

Firma cały czas się rozwija obecnie przyjmują osoby na różne stanowiska więcej znajdziesz pod tym linkiem https://valortti.com w zakładce kariera . Z tego co mi wiadomo jedna z osób która zrezygnowała dojeżdżała z daleka i przy obecnych cenach paliwa po prostu jej się nie opłacało.

Helena
@Kazimierz Nypel

A jak było na rozmowie? Ona była prowadzona przez hr czy przez przyszłego przełożonego? Jak przebiegała?

@Iza

Brałeś udział w rekrutacji do VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Witam serdecznie, piszę w sprawie jednej z ofert pracy, która znajduje się na ich stronie. Ktoś jest zaznajomiony z pracą w rachunkowości zarządczej? W zasadzie to nie jest tam napisane, co proponują. Jaka umowa, chociaż to ktoś wie?

Michał Dziedzic

Polska mentalność jest taka że o złym wszyscy po 10 razy mówią a o dobrych stronach się nie wspomina, stąd mój wpis ... Prawda jest taka że firma otworzyła 2 zakład produkcyjny w Leńczach i przeszła gruntowną reformacje. Myślę że obecnie pod względem świadczonych usług są pionierami przynajmniej na południu Polski. Atmosfera w firmie przyjazna dla tego co chce pracować i co bardzo ważne z możliwością rozwoju. Prezes opłaca szkolenia i gwarantuje pakiet medyczny. Polecam

@Michał Dziedzic

Te szkolenia organizowane są w trakcie pracy? Każdy może na nie pójść?

@Halina

Z tego co mi mi wiadomo to każdy pracownik może uczestniczyć w szkoleniu, pewnie musi mieścić się to mieścić w zakresie jego prac bo trudno żeby pracownik biurowy uczył się obsługi maszyny (usunięte przez administratora) Jeśli stawiasz na rozwój to polecam tą firmę , pracuje tam sąsiad i jest mega zadowolony !

@Halina

Tak w trakcie pracy są szkolenia

Krystyna
@Michał Dziedzic

I potem wymagają, żeby nadrobić na własną rękę to co zostało odłożone w czasie? :(

Poszukuję pracy w Przytkowice na stanowisku Pracownik Fizyczny. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

JT

Praca jako operator na maszynie. Proszę o CV, zobaczymy co możemy zaoferować.

Mati

Trochę te opinie pochwalne tak jakby sam sobie ten właściciel pisał, bo pisane w odstępie kilku minut. Nikt nic nie pisał latami, miesiącami, a tu nagle 2 wychwalające wiadomości w odstepnie kilku minut. Ludize nie są aż tak głupi Panie właścicielu. Lepiej nic nie pisać, niż robić z siebie... Kazdy pracownik obecny i były jakby dostał link np. przez FB do tego portalu i zaczął pisać coś od siebie, to moze juz nie być tak słodko, idealnie i cudownie, więc lepiej sobie dać spokój z wychwalaniem samego siebie w samych superlatywach. Przede wszsytkim trzeba być obiektywnym i pisac i plusy i minusy, wady i zalety, mocne strony firmy i te słabsze, bo nikt ani nic nie jest niestety idealny. Ani Pan, ani pracownicy, ani firma, ani życie. Nie będę od siebie pisał ani na plus, ani na minus, a pracowałem w tej firmie kilka lat. Ale warto byłoby otwierać czasamo okno jak Pan tam sam siedzi, bo jak się wejdzie to chce się od razu wychodzić. Moja opinia: neutralna, 5/10.

@Mati

Opinii sam sobie nie piszę szanowny Panie a co do wspomnianych uszczypliwości to proszę sobie darować bo ten portal do tego nie służy.

@Mati

Nie zgadzam się z Twoim komentarzem, po pierwsze to ja osobiście napisałam pozytywne komentarze, Nie znam Pana właściciela nigdy w tej firmie nie byłam , kiedyś interesowałam się obróbką cięcia laserowego do celów osobistych i natrafiłam na tą firmę w internecie . Popytałam wśród znajomych i każdy ze znajomych polecał mi firmę jak również z dużym szacunkiem wyrażał się o pracodawcy. Sama byłam zdumiona ,że na prowincji powstał dobry produkt i firma się świetnie rozwija, Jestem pełna uznania do dobrych projektów przedsiębiorczych i życzę sukcesów.

Dawid

Jak liczna jest ta firma?

Norbert

Wiecie czy firma potrzebuje teraz ludzi? Czas trudny więc dlatego dopytuję.

Nowa

Wspaniały pracodawca polecam

@Nowa

Co masz na myśli możesz rozwinąć

Prawda
@Adam

Bardzo przyzwoity właściciel, wspaniały człowiek, na wszystkim się zna i każdego wspiera pracownicy bardzo cenią Pana Jana i szanują.

Obserwator

FIRMA szybko się rozwija, pracownicy nie tylko są zadowoleni,że maja pracę,ale ,że jest SUPER SZEF,szanuje pracowników,dba o pracowników,,dba o firmę i systematycznie wprowadza nowe rozwiązania na produkcji ,ma super komunikację z pracownikami.JESTEM PEWNA,że niebawem usłyszymy więcej dobrych rzeczy o produktach tej firmy i zarządzającym ,Pan Jan JEDEN Z NAJLEPSZYCH PRACODAWCÓW w naszym powiecie. BRAWO !

Zostaw merytoryczną opinię o VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K. - Przytkowice

• Jak się pracuje w VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K.?

Zobacz opinie na temat firmy VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K.?

VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K.