Opinie o Lombard Gold Paulina Cichowska-Kuligowska w Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lombard Gold Paulina Cichowska-Kuligowska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lombard Gold Paulina Cichowska-Kuligowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lombard Gold Paulina Cichowska-Kuligowska w Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

Ola Nowy wpis

Sprzedano mi nie dzialajacy ekspres, nikt nie odbiera tel, nikt nie odp na wiadomosci, zero reakcji. Sa mili jak chca cos wcisnac, odradzam!

Kamila Nowy wpis

Spodziewałam się ze dowiem się czegoś o tej firmie, od strony osób pracujących. Pamiętajcie, że to forum pracownicze.

Oszukana Nowy wpis

Tragedia. Sprzedają przez internet OLX nie kompletne rzeczy przy tym wszystkim obarczając winą kupującego. Oczywiście miało być sprawne i zadbane taki był opis. Brakuje jednej istotnej części w zakupionym towarze i już nie jest sprawne. Oczywiście wina moja bo tej części nie było na zdjęciu. Nieprofesjonalne podejście, nierzetelne i przede wszystkim nie miła obsługa. Zdecydowanie nie polecam wręcz odradzam.

Zbigniew Nowy wpis

Proszę uważać na oferty sprzedaży wystawiane przez ten Lombard na OLX w szczególności na elektronikę - telefony i tablety - ekrany. Zakupiłem z tego lombardu drogi telefon, dosłownie półtoramiesięczny z opisem "... jest w pełni sprawny i zadbany !!!" ANi słowa o porysowanym i poobcieranym ekranie, ramce boczneh i pleckach. Telefon wygląda gorzej niż mój po 2 latach używania - ma jedną dużą głęboką rysę oraz obtarte 2 boki na edge oraz mnóstwo innych mniejszych rys i rysek. WYkonałem natychmiast telefon do firmy - lombardu informując ich iż stan otrzymanego telefonu odbiega od stanu opisanego w ogłoszeniu. Odebrała jakaś pani która kategorycznie zaprzeczała iż to niemożliwe itd a wogóle to że przesadzam itp. Zażądałem rozmowy z właścicielem i pani poinformowała mnie iż ona jest właścicielką jednak nie chciała się przedstawić z imienia i nazwiska. Powiedziałem iż w związku z tym iż nie dojdziemy do consensusu życzę sobie zwrócić zakupiony przedmiot na odległość - polskie prawo daje na to 2 tygodnie bez podania przyczyn. Bezczelna właścicielka powiedziała iż nie ma ochoty mnie słuchać i tylko od jej dobrej woli zależy czy się zgodzi - a się nie zgadza - (co jest w sprzeczności z obowiązującymi przepisami prawa) i się rozłączyła. Konto założone w 2012r jako Pracownik. Przestrzegam przed zakupami u tej kobiety. Opisy są nierzetelne - kopiuj/wklej - zdjęcia niby real ale tak zrobione że nic nie widać. Sprawę zgłaszam do serwisu olx oraz rzecznika spraw konsumenta, Moje sugestie dla Lombard Gold Paulina Cichowska-Kuligowska: Właścicielce potrzeba jest odrobina kultury osobistej oraz lepsza znajomość przepisów obowiązującego prawa. Polecam zapoznanie się z ustawą o prawach konsumenta, w szczególności art.38. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak kultury osobistej i poszanowania klienta. Bezczelna osoba.

Karolus

Porządna Firma w przeciwieństwie do innych Lombardów w Bartoszycach, gdzie proponują zawsze śmieszne pieniądze a w GOLD przeważnie uzyskasz satysfakcjonującą cenę.

Zostaw merytoryczną opinię o Lombard Gold Paulina Cichowska-Kuligowska - Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

Lombard Gold Paulina Cichowska-Kuligowska
  • Boh. Warszawy 95