Opinie o Stanisław Witkowski Wistar w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Stanisław Witkowski Wistar. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stanisław Witkowski Wistar o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanisław Witkowski Wistar w Gorzów Wielkopolski

Grzegorz

Sprzedawane auta nie zgodne z opisem w ogłoszeniu. W rozmowie telefonicznej przedstawia auto wspaniale. Na miejscu sprzedawca głupio tłumaczy się że tak mu podał rzeczoznawca Dekra. Auto nie bite, a chłodnice pogniecione. Na zdjęciach wygląda jak z salonu, na miejscu jakby z bagna wyciągnięte. Długo by opisywać niezgodności. Sprzedawca liczy na to że jak ktoś przyjechał z daleka i to auto mu się nie spodoba to może kupi inne. (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem. Byłem oglądać Volvo XC90. Po mojej wizycie obniżył cenę o 5 tysięcy.

...
@Jacek

Nie koniecznie auto z 2008 roku , bo my kupiliśmy z 2013 roku i również to kapitalne dno . Raport rzeczoznawcy może sobie w buty wsadzić wysłał raport który jest rozmazany i nie rozczytasz z niego nic

Rbx

Nie polecam tej firmy. Po kilku rozmowach telefonicznych i zapewnieniach jakie to auto jest wspaniałe pojechałem prawie 400km obejrzeć Hondę Crv. Na miejscu okazało się że samochód to totalna masakra : korozja zjadała je całe od spodu, podwozie zamazane jakimś biteksem bezpośrednio na rdze( oczywiście oni tego nie robili takie przyjechało,) , pod maską każdy element zardzewiały, zgnity wydech, niesprawna instalacja lpg, 3 z czterech klamek drzwi źle założone, hamulce tył do kapitalnego remontu (zgnite) auto wygląda od spodu i pod maską jak by stało w rzece. ( właściciel podpiera się jakąś niby wycena rzeczoznawcy. Chyba był niewidomy) rozumiem że auto nie jest nowe ale samochody 30 letnie wyglądają lepiej niż ta Honda

@Rbx

Byłem kilka razy w tym komisie i jeszcze nie widziałem tam auta które było by zardzewiałe wydaje się że ktoś kto tak pisze to kąkuręcja

Grzegorz

Jacek
@Grzegorz

Żenada człowieku chciałbyś kupić auto z 2008 i żeby wyglądało jak z salonu po prostu musisz uzbierać więcej pieniędzy i kupić w salonie ale nigdy nie będzie cię stać na auto z salonu taka prawda

... Nowy wpis
@Jacek

Audi a4 Nowy wpis

Nie polecam tego sprzedawcy po kupieniu auta i zrobieniu 2000km okazało się że wtryski leją jak szalone sprzeglo się ślizga jak kobieta na łyżwach gdzie sprzedawca się zaczekał ze sprzeglo jest igła gdy zadzwoniłem do niego zapytać się co robimy z tym faktem to usłyszałem że on gwarancji żadnej nie daje gdy sam nie zna do konca stanu faktycznego pojazdu posługuje sie jakimiś raportami które dostaję z Niemiec samochód za 50k zł i jeszcze dużo trzeba będzie wsadzić Podczas rozmowy usłyszałem że mogę oddać mu ten samochód i czekać aż znajdzie się kupiec na niego wolne żarty (usunięte przez administratora) NIE POLECAM TEGO HANDLARZA JANUSZA

Alicja

Z całego serca nie polecam sprzedającego. Kupilam Forda Kuge za 30tys. Zdjęcia samochodów przerobione. Po rozmowach telefonicznych oznajmiał że samochód jest bezwypadkowy, identyczny jak na zdjęciach. Po zakupie auta okazało się że samochód wymaga wlozenia duzych pieniedzy by go użytkować. Cały układ dpf do wyczyszczenia, błąd motorfel, podłoga w samochodzie cała zawilgocona. Na fakturze VAT kwota wpisana o 5 tys mniej niż powinno. Handlarz zapłacił akcyzę w kwocie 609zl, po czym przysłał kuriera z papierami na kwotę 880zl, twierdząc że to mój obowiązek zapłacić. Nie polecam, zamiast cieszyć się z kupna auta, same są z nim problemy

.. Nowy wpis
@Alicja

U nas identyczna sytuacja. Po zapłaceniu za akcyzę okazuje się że trzeba dopłacić ale mniejsza o akcyzę. Na fakturze również mniejsza kwota mimo że rzekomo idzie to na naszą korzyść z akcyza. Po przejechaniu dłuższego dystansu okazuje się że trzeba wsadzić w samochód kupiony za prawie 50 tys mnóstwo pieniędzy. Bo rozsypane wtryski bo sprzęgło się rozsypało nie wspominając o innych. Już nie mowie o normalnych rzeczach które zawsze się wymienia po kupnie samochodu. Raport rzeczoznawcy wysłany szkoda że z niego nie idzie nic rozczytać bo jest rozmazany.

Niektórzy są zadowoleni z kupna samochodu, a niektórzy nie. A jak jest z pracownikami? Polecacie pracę w tym miejscu na stanowisku sprzedawcy? Czy firma płaci odpowiednie wynagrodzenie? Można liczyć na umowę o pracę? Rozjaśnijcie, bo może bym się tu przyjął :))

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Stanisław Witkowski Wistar? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Krzychu

Polecam!!! Szukałem auta kilka miesięcy,zrobiłem po Polsce parę tysięcy kilometrów. Same ulepy!!!Dopiero tu znalazłem auto dla siebie. Jestem bardzo zadowolony. Sprzedawca udostępnił auto do sprawdzenia do serwisu Forda i na jego koszt zlecił transport auta. W Niemczech nie miałem możliwości przejechania się nawet jednego metra. Tych co szukają nowych aut to odsyłam do salonu.

W firmie istnieje jakiekolwiek stanowisko, które by wymagało obsady? Po prostu pytam, czy szef sam pracuje przy sprzedaży aut, czy jest ktoś też na etat zatrudniony? Pracowałem już w komisach i właśnie w sprzedaży szukam zatrudnienia. Jak kogoś przyjmuje to znacie warunki ile płaci i czy umowa o pracę? Wpisów za bardzo tu nie widzę od pracowników, dlatego i to mnie zastanowiło.

Rbx

Jay
@Rbx

Dobrze, że trafiłem na Twój komentarz bo też chciałem jechać oglądać tę Hondę, tyle że ja mam ponad 700 km.

@Jay

@Rbx Ja mam na oku 2 hondy CR-V, które tam stoją. Szkoda że nie wiem o której piszesz... :(

Tpp
@Rbx

Chodzi o tę 2006 czy 2008?

Darek

Kupiłem Volvo v60 samochód zadbany przejechałem nim1800km i wszystko jest ok opony nie były aż takie tragiczne widziałem gorsze. Byłem świadomy że samochód jest używany

Przemek

Polecam firmę kupiłem Forda kuge i jestem bardzo zadowolony.

Mietek

Polecam tego sprzedawcę!!! Pomimo paru negatywnych opinii auto okazało się takie jak w opisie. Tylko trzeba pamiętać że mają tam auta używane i nie zawsze poprzedni właściciel zmienia klocki tarcze i opony przed sprzedażą auta Kto tak robi. Autem przejechałem już parę tysięcy kilometrów i wszystko w porządku. Polecal

Ile osób pracuje w tym komisie? To firma rodzinna i nikogo z zewnątrz nie zatrudniają czy są normalnie pracownicy na etacie albo zleceniu? Pracowałem już jako sprzedawca samochodów i nawet miałem spore sukcesy więc może i tu bym się nadał jakby przyjmowali.

Sebastian

Właściciel tego komisu jest jakiś odklejony od rzeczywistości, stan aut na miejscu nawet w połowie nie dorównuje tym które są na zdjęciach w ogłoszeniu, zdjęcia zrobione przez fotografa z mocnym retuszem. Omijać szerokim łukiem szkoda czasu na oglądanie tego gruzu, nie wiem na co gość liczy że jak ktoś przyjedzie kupę kilometrów to kupi ten śmietnik, gość powinien dostać za swoje za takie oszukiwanie ludzi i zwrot kosztów przyjazdu za to co robi.

Sylwia

Nie polecam tej firmy i kupna samochodu z tego komisu ! Volvo S60 na zdjeciach wygląda na bardzo zadbany samochod a w rzeczywistości jest zaniedbany i wart może połowę ceny ( cena w ogłoszeniu 43500 ) Przejechalam z narzeczonym 200 km na darmo. Pan sprzedajacy nie powinien wstawiac takich zdjec gdyz auto w jednej trzeciej nawet tak nie wyglada. Felgi poobijane, opony w tragicznym stanie dosłownie łyse, tarcze i klocki hamulcowe pordzewiałe. Tapicerka na zdjęciach w zadbanym stanie a na żywo zazieleniała. Ogólny stan samochodu uwazam za tragiczny. Nie polecam. Pan sprzedający nie uprzejmy.

Kamil

Same komentarze od klientów kupujących auta. A ja chciałby dostać informacje jak się to pracuje. Przyjmują w ogóle ludzi z zewnątrz do sprzedaży samochodów czy tylko zajmuje się tym właściciel i ewentualnie ktoś z rodziny? Jak to wygląda jeśli chodzi o zatrudnienie? Ktoś mnie oświeci?

Vol

Nie polecam kupna samochodu Volvo S60 (id ogłoszenia z OtoMoto 6104685497) auto bardzo odbiega od rzeczywistości. Felgi i opony w tragicznym stanie, już nie mówiąc o tarczach i klockach hamulcowych. Ogólny stan karoserii średni. Bardzo ryzykowny zakup.

Mariusz

Przestrzegam przed tym (usunięte przez administratora) Auto z ogłoszenia ID6104685497 ( Volvo S60) na OtoMoto drastycznie odbiega od opisu. Auto opisane jako idealne. Stoi na łysych oponach, zużytych tarczach hamulcowych, lakierowany tylny lewy błotnik, wnętrze nie zgodne z opisem. To (usunięte przez administratora)

Mateusz
@Mariusz

Witam, zastanawiam się nad tym samochodem. Mam ok 600 km i po tej opinii nie jestem przekonany czy warto jechać. Auto aż tak różni się w rzeczywistości?

Domino

Kilka tygodni temu kupiłem ford galaxy po zakupie pojechałem do mechanika aby go obejżał i wszystko ok. Polecam z czystym sumieniem.

Ula

Żetelny i uczciwy sprzedający mało takich na tym świecie

Erwin

Polecam firmę zakupiłem volvo xc90 sprawdziłem samochód w serwisie wszystko ok

Urszula
@Erwin

Super, że jesteś zadowolony. A obsługa w porządku? ;)

Erwin
@Urszula

A je :)

Iwona

Są komentarze od kupujących. A jak się pracuje w firmie? Ile można tam zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisław Witkowski Wistar - Gorzów Wielkopolski

Stanisław Witkowski Wistar
4.8/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Kwiatowa 24
    66-400 Gorzów Wielkopolski