Opinie o County Linen Service w Clacton-on-sea

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy County Linen Service. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w County Linen Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o County Linen Service w Clacton-on-sea

rhbn Nowy wpis

Dokładnie. Tylko @bbb nie zapomnij wysłać swojego CV w języku angielskim. W przeciwnym wypadku nie będzie nawet brane pod uwagę.

graga Nowy wpis

Pracowałem tam...Faktycznie Polacy za granicą sprzedają się wzajemnie,wysyłają anonimy,aby utrudnić komuś dostanie pracy mimo,że nie mają z tego korzyści,zabierają nadgodziny,obgadują...Myśle jednak,że to nie tylko w County Linen.Polak za granicą to szczury czychające na ofiare

POLISH SLAVE Nowy wpis

NIESTETY TAKA JEST SMUTNA PRAWDA O TEJ FIRMIE.STARAJA SIE WYCISNAC CZLOWIEKA ZE WSZYSTKICH SIL.LICZA SIE TYLKO NORMY,KTORYCH I TAK NIE WYKONASZ,WIEC WIECZNIE BEDA Z CIEBIE NIEZADOWOLENI.O JAKIEJS PODWYZCE NAWET NIE MARZ.JESLI CI SIE COS STANIE FIRMA "ZAPLACI"C I CHOROBOWE 78 FUNTOW ZA TYDZIEN.WYSTARCZY CI TO NA JEDZENIE,ZABRAKNIE NA MIESZKANIE,WIEC WYLADUJESZ POD MOSTEM,ALE DON`T WORRY W CHELMSFORD SA MOSTY,WIEC NO PROBLEM.LUDZIE SZANUJCIE SWOJE ZDROWIE I SZUKAJCIE INNEJ PRACY.UCZCIE SIE JEZYKA,ZEBY SIE NIE UZALEZNIAC OD TEGO 'PRACODAWCY" I UCIEKAJCIE.....

Gall Anonim Nowy wpis

Słowa kojarzące się z County Linen Service (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):-STRESUJĄCA I WYCZERPUJĄCA. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .ŻADNĄ !!! Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .FATALNA ATMOSFERA,LUDZIE JAK WOŁY ROBOCZE Od jakiej stawki można negocjować pensję? ŚMIESZNE PYTANIE Najbardziej podobało mi się w County Linen Service:A CO TAM SIĘ MOŻE PODOBAĆ? Najbardziej nie podobało mi się w County Linen Service:MOBBING,MOBBING,MOBBING,ZA DUŻO KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ,STRESUJĄCE DECYZJE,OBCINANIE GODZIN PRACY PRZY ZWIĘKSZANIU NORM I WYMAGAŃ. To jest moje zdanie na temat tej firmy.Pracowałem w Clacton i Chemsford w tak zwanym Phoenixie.W tym drugim mają teraz nowego Boga.Skurwiel jakich mało.Gość chyba był klawiszem w więzieniu.Naprawdę szkoda słów.Jeśli znasz język angielski i szukasz pracy-OMIJAJ TO MIEJSCE.OD 27 WRZEŚNIA KARZĄ CI PRACOWAĆ 37,5 GODZINY PRZEZ 6 DNI W TYGODNIU(ROTACYJNIE SOBOTA I NIEDZIELA)ZAROBISZ NA RĘKĘ....187 FUNTÓW !!! WYPAS !!! WYSTARCZY CI TO NA PIEPRZ DO JAJEK,ALE ZABRAKNIE NA LEKARZA,PSYCHOLOGA I PSYCHIATRĘ.JA WCALE NIE ŻARTUJĘ.....

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie County Linen Service? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

OTO PRZYKLAD SZACUNKU POLAKOW ZA GRANICA.COUNTY LINEN TO CHYBA NAJWEKSZA FABRYKA PELNA NASZYCH RODAKOW,KTORYCH LACZY JEDNO-"ODWAGA" ZA PLECAMI I BRAK ZNAJOMOSCI JEZYKA CO POWODUJE,ZE TRZYMAJA SIE TEJ FIRMY JAK PIJANY PLOTA.JEDEN SPRZEDALBY DRUGIEGO ZA FUNTA,CZY NADGODZINE.CYRK,KTOREGO NIKOMU NIE POLECAM Z SOBA WLACZNIE.

Zostaw merytoryczną opinię o County Linen Service - Clacton-on-sea

County Linen Service