Opinie o Uab Krafttrans Vernalis Zamknięta S.A. Oddział w Polsce w Marki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Uab Krafttrans Vernalis Zamknięta S.A. Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uab Krafttrans Vernalis Zamknięta S.A. Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uab Krafttrans Vernalis Zamknięta S.A. Oddział w Polsce w Marki

Magda Nowy wpis

Wymagają dobrej znajomosci niemieckiego?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam nikomu. Pracowałem i do pewnego czasu było dobrze. Ogólnie każdy z powyższych pracowników który wydał pozytywną opinie powyżej,już tam nie pracuje. Firma straciła wiele poprzez rządy nowego, radzieckiego dyrektora. Firma z Austrią nie ma nic wspólnego, no chyba że skrzynka na płocie to ten odział GmbH.

Żaneta Nowy wpis

Krafttrans to porządny pracodawca. Warszawski oddział jest dobrze zarządzany, zespół zgrany, atmosfera taka że chce się tu być! Miejsce pracy dla ambitnych, energicznych i kreatywnych ludzi. Pracujemy tu z uśmiechem, pomagamy sobie, jesteśmy bardzo zgrani. Polecam!

Karina Nowy wpis

Mogę powiedzieć, że pracując w Krafttransie dużo się nauczyłam, poznałam wspaniałych ludzi. Firma jest uczciwa a przełożeni wyrozumiali , ze wszystkim można się dogadać i nigdy nie robią problemów. Dla zainteresowanych powiem też że nie zdarzyło się żebym nie dostała wynagrodzenia na czas lub żeby pracodawca nie dotrzymał danego słowa. Polecam wszystkim którzy chcą pracować w zgranym zespole, z fajnymi ludźmi i lubią dawać od siebie więcej niż tylko minimum (zawsze zostaje to zauważone).

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Uab Krafttrans Vernalis Zamknięta S.A. Oddział w Polsce? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Wiktor

Duża firma z wielkim potencjalem! Polecam! Miła atmosfera w pracy.

Grzegorz

Ambitny i szybko rozwijający się w zespół. Polecam wszystkim

Zostaw merytoryczną opinię o Uab Krafttrans Vernalis Zamknięta S.A. Oddział w Polsce - Marki

• Jak się pracuje w Uab Krafttrans Vernalis Zamknięta S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Uab Krafttrans Vernalis Zamknięta S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Uab Krafttrans Vernalis Zamknięta S.A. Oddział w Polsce
  • Słoneczna 2