Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalchem

Adres: Długa 21, 87-100 Toruń

NIP: 8790170969 REGON: 1275207 KRS: 0000107578

Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalchem

Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalchem

Czekamy na nowe info odnośnie pracy! Wiecie jak się pracuje w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalchem w mieście Toruń? Twoja opinia ma znaczenie, pomóż innym użytkownikom!

Zostaw opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalchem - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalchem