Opinie o Fundacja Słoneczna Nadzieja w Oświęcim

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fundacja Słoneczna Nadzieja. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Słoneczna Nadzieja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Słoneczna Nadzieja w Oświęcim

Czy warto obecnie składać cv na etat księgowej? Pytam tutaj, bo w wyszukiwarce nie ma żadnych ofert pracy, a szukam czegoś na pół etatu. Jest możliwa taka współpraca? Jak na niepełnym wymiarze godzin, moglibyśmy dogadać się co do godzin? Czy częściowo w domu też mogłabym pracować?

Podopieczna Nowy wpis

Fundacja pomaga swoim podopiecznym jak może, jednak sporo darczyńców się wycofało co dla nas chorych jest bardzo trudne i niezrozumiałe. Osoby z fundacji ciągle poszukują nowych darczyńców na rehabilitację, na sprzęt rehabilitacyjny czy nawet jak widzę by lepiej się żyło osobą , które potrzebują dostosowania łazienki dla osoby niepełnosprawnej. Nikt kto nie był w tej fundacji, nie wie ile wysiłku kosztuje praca i pomoc dla tych podopiecznych, których maja.

Jola Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie jakichś pracowników? Zawsze moim marzeniem było pracować w jakiejś fundacji. Jeśli tak, to gdzie mogę znaleźć ofertę pracy? I na jakie stanowisko chętnie zatrudniają? :-)

Ola Nowy wpis

Gdzie fundacja ma swoje biuro? Tylko w Oświęcimiu czy gdzieś jeszcze?

Czy po rozmowie w Fundacja Słoneczna Nadzieja rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Oświęcim
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Oświęcim
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Bolo

Słyszałem, że to dobra firma , wiecie czy potrzebują nowych pracowników?

tok

OK

Dominika

Szanuję tę fundację za to, co robi dla innych. Sumienna i rzetelna. Polecam gorąco.

Dawid
@Dominika

Miałaś okazję korzystać z pomocy Fundacja Słoneczna Nadzieja, czy może wypowiadasz się z poziomu osoby, która pracowała na ich rzecz? Jeżeli miałabyś informację o pracy w tym miejscu, to chciałbym dowiedzieć się, jak ocenisz to miejsce pracy? Pracując tam mamy poczucie, że naprawdę pomagamy potrzebującym? Chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat.

Dawid

Czy znajdą się osoby, które pracują, pracowały, bądź współpracują obecnie z Fundacja Słoneczna Nadzieja? Możecie napisać, jak ocenicie współpracę z opisywaną na tym forum fundacją? Polecacie nawiązanie współpracy, czy może niekoniecznie? Proszę o rzetelne odpowiedzi na ten temat.

ASKA

Fundacja Słoneczna Nadzieja jest organizacją posiadającą status OPP nie tylko w nazwie . Tutaj spotykamy się z DOBREM, które przekazane chorym pozwala wierzyć w człowieka, pomaga w leczeniu i rehabilitacji, stanowi pożytek publiczny. Dobro, płynące z gorących serc kochanych założycieli i pracowników Fundacji pozwala nam, chorym marzyć .... "Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma swoją nazwę. Nazywamy je nadzieją." Dziękujemy !

Asia

Fundacja Słoneczna Nadzieja jest organizacją wspierającą chorych dzieląc się pomocą finansową tak bardzo potrzebną , żeby się leczyć i rehabilitować . Dobre słowo, jeszcze lepsze serce przekazywane nam - podopiecznym, pozwala z optymizmem spoglądać w naszą przyszłość. To piękna pomoc - dziękuję !

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Słoneczna Nadzieja - Oświęcim

Fundacja Słoneczna Nadzieja