Opinie o Smart Project Rokicki Śliwka sp.j. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Smart Project Rokicki Śliwka sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Smart Project Rokicki Śliwka sp.j. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Project Rokicki Śliwka sp.j. w Poznań

Ogłoszenie na brak do Smart Project Rokicki Śliwka sp.j. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

To tylko ja Nowy wpis

Umowa tylko b2b ? Nie ma o pracę ? Praca zdalna , a szkolenia stanowiskowe też zdalnie czy na miejscu w Poznaniu ?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Smart Project Rokicki Śliwka sp.j.? Jakie są progi premiowe? Dodali 2 sierpnia na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko brak.

MISP

W Smart Project spędziłem 3,5 roku i uważam ten czas za bardzo udany. Firma stawia mocno na standaryzację procesów oraz rozwój technologii, dzięki czemu z powodzeniem świadczy usługi dla największych polskich przedsiębiorstw (portfolio klientów jest naprawdę imponujące)! Podstawą tego sukcesu jest grupa specjalistów o naprawdę dużych kompetencjach. W zespole panuje bardzo dobra atmosfera, dzięki otwartej komunikacji. Na uwagę zasługuje też przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego oraz jasny system bonusowy. Jeżeli ktoś chce budować swoją karierę, uczestnicząc w dużych projektach dla krajowych gigantów, warto spróbować. :)

Zbigniew
@MISP

Nie pochwalili się na stronie portfolio klientów, a jeśli tak to nie zauważyłem :/ Interesuje mnie stanowisko konsultant logistyczny, powiesz coś o warunkach pracy, skąd wymaganie by posługiwać się angielskim? No i ile można konkretnie zarobić bo nic o tym nie wspomnieli w swoim ogłoszeniu?

Izabela
@MISP

Jasny system bonusowy? :) To może go przedstawisz? :))

@Zbigniew

Cześć Zbigniew, jeśli interesuje Cię stanowisko konsultanta logistycznego, zapraszamy do aplikacji: https://www.smartproject.pl/konsultant-logistyczny/. W procesie rekrutacyjnym odpowiemy na wszystkie poruszone przez Ciebie kwestie. Współpracujemy zarówno z polskimi jak i zagranicznymi firmami, dlatego też znajomość języka angielskiego jest wymagana. Portfolio Naszych Klientów znajdziesz tutaj: https://www.smartproject.pl/referencje. Wszystkiego dobrego i być może - do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym.

zespół SMART Nowy wpis
@MISP

Dziękujemy Michał za Twoją opinię :) Cieszymy się, że mieliśmy Ciebie w zespole przez tak długi okres. Trzymamy kciuki za Twoje kolejne przedsięwzięcia, które mamy nadzieję - będą dla Ciebie źródłem satysfakcji i spełnienia. PS Planujemy niedługo planszówki - damy znać o terminie - mamy nadzieję, że wpadniesz! :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Smart Project Rokicki Śliwka sp.j.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Agnieszka

Nadal nie rozumiem tych zapisów w umowie dotyczących sprzętu. Płacisz za to, że masz czym pracować? Czy płacisz tylko w przypadku, gdy zepsujesz ten sprzęt? pracownicy, ktoś coś?

@Agnieszka

Dzień dobry Pani Agnieszko, w ostatecznym rozrachunku współpracownik nie ponosi kosztów użytkowania sprzętów. Wszystkie szczegóły dotyczące współpracy są wyjaśniane Kandydatom przed nawiązaniem współpracy.. Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą w SMART Project zapraszamy do śledzenia Naszej zakładki www.smartproject.pl/kariera oraz aplikowanie na wybraną ofertę :) Życzymy wszystkiego dobre i być może - do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym :)

Czy można liczyć w Smart Project Rokicki Śliwka sp.j. na prywatną opiekę medyczną?

zespół SMART

Dzień dobry, dziękujemy za pytania :) Oczywiście, zdrowie współpracowników jest dla Nas istotne, dlatego oferujemy możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej. Do pakietu Naszych współpracowników dopłacamy 50% kwoty pakietu. Uważamy, że zwłaszcza w czasach pandemii, możliwość dostępu do lekarzy jest niezwykle ważna.

Jaka atmosfera panuje w firmie Smart Project Rokicki Śliwka sp.j.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 19 października. Czy jest rotacja?

zespół SMART

Dzień dobry, Dziękujemy za to pytanie. Mimo współpracy z największymi korporacjami, dbamy o to, aby atmosfera w SMART była nieformalna i budowała dialog na linii zarząd-współpracownicy. Dlatego też niezależnie od wieku, doświadczenia i zajmowanego stanowiska, mówimy sobie na TY : ) Każdy ze SMARTan ma także spotkania rozwojowe, na których oprócz kwestii dotyczących swojego rozwoju, może wskazać swoje pomysły na usprawnienie obecnych procesów czy też aspekty, które jego zdaniem wymagają poprawy – także te dotyczące atmosfery i kultury organizacyjnej. Ponadto organizujemy spotkania integracyjne, aby porozmawiać o Naszych zainteresowaniach i wspólnie spędzić czas po pracy. W naszym ostatnim spotkaniu zespołu (we wrześniu 2021 r.) wzięło udział 84% Naszych współpracowników – w Naszej ocenie to najlepsze świadectwo atmosfery, jaka panuje w SMART : ) Systematycznie publikujemy nowe oferty współpracy – nie tylko na stronie pracuj.pl. Zachęcamy do obserwowania Naszej zakładki Kariera : https://www.smartproject.pl/kariera Pozdrawiamy!

Były rozczarowany pracownik

Zarząd celowo manipuluje ludźmi w sposób świadomy i składa obietnice bez pokrycia. W pracy panuje sztuczna i sztywna atmosfera. Niestety to wpływa na sposób komunikacji i pracy. Umowa została już opisana w poprzednich postach. Ciężko wynieść jakiekolwiek doświadczenie z tej firmy które będzie się gdziekolwiek liczyć.

@Były rozczarowany pracownik

Cześć, Jeżeli jesteś Naszym byłym współpracownikiem to zapewne wiesz, że w szeregach SMART komunikujemy się ze sobą w nieformalny sposób (na TY), stąd pozwolimy sobie tę formę utrzymać. Mimo, iż się nie zgadzamy z Twoim komentarzem – szanujemy Twoją opinię, do której masz prawo. Jest Nam jednak przykro, że w taki sposób opisujesz swoje doświadczenia – które współtworzyłeś w SMART i w dodatku w sposób anonimowy. Jak dobrze wiesz, każdy współpracownik ma indywidualne spotkania rozwojowe – żałujemy, że podczas takich spotkań nie wyraziłeś swojego zdania – moglibyśmy wtedy poznać podłoże Twojej opinii i popracować nad Naszą dalszą współpracą. Mamy jednak nadzieję, że spełniasz się zawodowo. Życzymy Tobie, aby kolejne doświadczenia były dla Ciebie satysfakcjonujące : )

Staż

Pracowałam w tej firmie na stażu przez dość krótki okres (3 miesiące), jednak wspominam ten okres bardzo słabo. Widzę, że trzon tej malutkiej firmy się nie zmienił, więc podejrzewam że dalej jest tak samo. Staż nie nauczył mnie nic, ciężko w ogóle było stwierdzić czym ów firma się zajmuję. Wszyscy pracownicy musieli pieczałowicie raportować co robili w poszczególnych godzinach, małe biuro w kamienicy na jeżycach, atmosfera w biurze sztywna i sztuczna. Całe szczęscie w Poznaniu bardzo łatwo można znaleźć inną pracę. Stażem w tej firmie nawet nie warto się chwalić w CV. Pozdrawiam! M.

@Staż

Dzień dobry, w SMART Project nie oferujemy formy współpracy w ramach umowy stażowej, tym samym trudno odnieść się Nam do Pani doświadczeń. Czy na pewno mowa o Naszej firmie? Nasi Klienci i Kandydaci chętni do nawiązania współpracy – jeszcze nie będąc w szeregach SMART – mają okazję do zapoznania się z profilem działalności SMART Project. Na Naszej stronie internetowej zamieszczamy szeroki opis Naszych usług https://www.smartproject.pl/uslugi. Systematycznie publikujemy także nowe oferty pracy ze wskazaniem zakresu obowiązków na danym stanowisku: https:/www.smartproject.pl/Kariera. Nie ma tu miejsca na niedomówienia. Ponadto zespół SMART liczy niemal 50 stałych współpracowników, co czyni Nas największą firmą doradczą w Polsce w Naszej branży - nie uważamy zatem, abyśmy byli cyt. „malutką firmą”. Dziękujemy za Pani komentarz, natomiast z uwagi na elementy Pani opisu, niepokrywające się w żaden sposób z faktami, wnioskujemy, iż Pani komentarz dotyczy innej firmy.

Małgorzata

Na czym konkretnie polega praca w Smart Project? Pracujecie tylko w języku polskim?

@Małgorzata

Dzień dobry Pani Małgorzato, Dziękujemy za pytanie. Profil usług świadczonych przez SMART znajdzie Pani na Naszej stronie internetowej https://smartproject.pl/uslugi. Natomiast praca w SMART uzależniona jest od konkretnego stanowiska. Tym samym zachęcamy do śledzenia Naszej zakładki Kariera: www.smartproject.pl/Kariera, na której systematycznie publikujemy nowe oferty współpracy. Jeżeli któraś z ofert wzbudzi Pani zainteresowanie, prosimy o aplikację – w toku procesu rekrutacyjnego odpowiemy na pytania dotyczącego danego stanowiska. Odpowiadając na drugie Pani pytanie – SMARTanie między sobą posługują się w języku polskim w codziennej komunikacji. Natomiast kontakt z Klientami odbywa się zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim.

E

Pracowałam tu ponad rok. To pierwsza firma w której pracuję (a mam kilkanaście lat doświadczeni, gdzie atmosfera jest tak pozytywna. Każdy chętnie pomaga sobie nawzajem. Czuć, że to Zespół. Zmieniłam pracę z powodów osobistych.

@E

Cześć, dziękujemy za Twój komentarz. Cieszymy się, że wyniosłaś pozytywne doświadczenia z pracy w SMART i chętnie dzielisz się z nimi w sieci ???? Jest to dla Nas bardzo ważne! Życzymy Tobie sukcesów we wszystkich Twoich przedsięwzięciach.

Małgorzata

Zauważyłam parę pozytywnych opinii o Smart Project tutaj na forum, niektórzy chwalili atmosferę w pracy. Jednak to były wpisy sprzed czasu pandemii i ciekawa jestem, jak jest teraz, bo wiele mogło się zmienić. Dobrze się obecnie pracuje? Sytuacja jest stresująca w kraju i na świecie, więc tym bardziej jestem ciekawa, czy warto tam teraz aplikować.

WOGA
@Małgorzata

Cześć, Odczuliśmy oczywiście wpływ pandemii, ale gównie wpłynął na ograniczenie wizyt u Klientów. Atmosfera nadal jest przyjemna, choć zdecydowanie więcej pracujemy z domów. Ja osobiście w czasie pandemii miałem momenty, gdzie było więcej pracy niż w latach poprzednich. Obecnie też na brak pracy nie można narzekać - startujemy z wieloma projektami u dużych Klientów. Aplikować zawsze warto ;) Pozdrawiam,

@zbigniew o jakich karach umownych dokładnie mówisz ? Bo to bardzo ważne

tere
@Adam

Najlepszą opłata jest faktura za sprzęt potrzebny do pracy, a jej równowartość traktują jako Twoją podstawę. Tzn. masz w umowie kwotę x-jako gwarancję wypłaty w przypadku niezapewnienia dostatecznej liczby godzin. Również w umowie masz ryczałtową opłatę za sprzęt w wysokości tej własnie kwoty x, którą musisz co miesiąc uiszczać.

Hej, czy w firmie Smart Project Rokicki Śliwka sp.j. płacą za nadgodziny?

rok

Umowa tylko b2b, wypełniasz sam tabelkę, ile pracowałeś. Nie płaca za czas dojazdu (obojętnie, czy to np. do Wrocławia lub Warszawy i kilka godzin w plecy z Twojego cennego życia). Nie zwracają kosztów dojazdu poniżej 50km. Nieważne na jakim stanowisku Cię niby zatrudnią i tak okazuje się, że jesteś stażysta (mając np. kilka lat doświadczenia w zarządzaniu, IT, sprzedaży, prowadzeniu wielomilionowych projektów itp.). A bycie stażystą oznacza latanie na posyłki, pracę niezgodną ze swoim wykształceniem i stanowiskiem - pomoc w biurze, chodzenie po magazynach wysokiego składowania, prowadzenie notatek innych pracowników. Do tego pełna dyspozycyjność - telefon po godz. 18 z informacją, że następnego dnia rano należy być we Wrocławiu. Totalnie odradzam, dobre tylko dla studentów - można poznać parę większych kropo, ale nic z tego nie wyniknie ani pozycja logiem w cv, ani większe doświadczenie. Szef to (usunięte przez administratora) i próbuje stosować techniki manipulacji, prawdopodobnie był na paru kursach - nie zdobył jeszcze wystarczającej praktyki. Nie warto wierzyć w żadne jego piękne słowa - ostrzeżenie dla naiwnych i nieodpornych.

Czy firma poszukuje pracowników? Jak wyglądają wynagrodzenia?

Roman

Niestety muszę się zgodzić ze Zbigniewem. Ponadto firma stała się obecnie coś ala agencja rekrutacyjna jeśli chodzi o analitykę biznesową. Dostarcza pracowników do innych firm w takich sposób aby nie wykazywać ich jako FTE w tych firmach ale jako usługę. Z wykwalifikowanymi analitykami biznesowymi ma to niewiele wspólnego. Kolejna sprawa to przekładanie specyfikacji na język IT, z tym również są problemy. Jeśli chodzi o samo kierownictwo dodałbym też życie ciągłą obietnicą "firma się rozwija", "jest na początku rozwoju". Wszystko jest "na kiedyś". Dodatkowo wobec pracowników stosowane są sztuczki z NLP, czego bardzo, bardzo nie pochwalam. Co bystrzejsi się zorientowali i odeszli.

Zbigniew

Firma nie żegna się z pracownikami w sposób honorowy. W umowach jest mnóstwo ograniczeń dotyczących pracy u Klientów oraz możliwych kar umownych. Są osoby które aktualnie pracują w tej firmie i żałują odejścia od byłych pracodawców. Wszystko w "przyjacielskiej" atmosferze, ale jak zapadną decyzję nie ma miejsca na sentymenty. Firma charakteryzuje się wysoką rotacją pracowników.

Robert
@Zbigniew

Czy Ty miałeś takie doświadczenia z firmą, o których piszesz? Podpisując umowę, wiedziałeś o karach umownych? Czy są one stosowane w rzeczywistości? Jak oceniłbyś atmosferę w pracy i Twoje relacje ze współpracownikami? Jeśli chodzi o rotacje, może firma jest w fazie rozwoju i stąd duża ilość pracowników zatrudniających się w Smart Project. Pracodawca dodał ogłoszenie na stanowisko kierownik projektów logistycznych. Wymagana kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika w podobnej branży. Czekam na Wasze opinie dotyczące warunków pracy i rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Project Rokicki Śliwka sp.j. - Poznań

• Jak się pracuje w Smart Project Rokicki Śliwka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Smart Project Rokicki Śliwka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Smart Project Rokicki Śliwka sp.j.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zakopiańska 40/42 lok. 9
    60-474 Poznań

Smart Project Rokicki Śliwka sp.j.