Adres: Zagórska 83, 42-680 Tarnowskie Góry

NIP: 6452160509 REGON: 276405310 KRS: 0000000325

Opinie o Wolny Zwiazek Zawodowy Pracowników Przy Zamet Budowa Maszyn S.A. w Tarnowskich Górach

Filtruj opinie po kryteriach:

Widzę, że nie ma tu info odnośnie firmy Wolny Zwiazek Zawodowy Pracowników Przy Zamet Budowa Maszyn S.A. w Tarnowskich Górach w mieście Tarnowskie Góry. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników.

Zostaw opinię o Wolny Zwiazek Zawodowy Pracowników Przy Zamet Budowa Maszyn S.A. w Tarnowskich Górach - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolny Zwiazek Zawodowy Pracowników Przy Zamet Budowa Maszyn S.A. w Tarnowskich Górach