Opinie o Fintecnic Kaźmierczak & Olborski sp.j. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fintecnic Kaźmierczak & Olborski sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fintecnic Kaźmierczak & Olborski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fintecnic Kaźmierczak & Olborski sp.j. w Łódź

Dominik

Nie wypłacają pieniędzy za dzień próbny. Część pieniędzy wypłacają "pod stołem" art. 54 §1 kodeksu karnego skarbowego.

Mali Nowy wpis

Zainteresowało mnie ogłoszenie na Kierownika działu eksportu na rynek francuski. Czego mogę się spodziewać podczas rekrutacji na to stanowisko?? Są testy sprawdzające znajomość języka francuskiego albo rozmowa odbywa się w tym języku?

Andrzej Adamski Nowy wpis

Praca w Firmie Fintecnic była dla mnie nie tylko profesjonalnym doświadczeniem, ale także niezapomnianym przykładem wspierającej atmosfery. Prezes zawsze był obecny, by wesprzeć nas dobrym słowem i radą. Jego wyrozumiałość i zrozumienie dla naszych potrzeb oraz trudności, z jakimi mogliśmy się spotkać, zawsze były nieocenione, zwłaszcza w momentach kiedy pojawiały się jakieś błędy w wykonanej pracy z mojej strony, które oczywiście zdarzyły się nie raz. Jego obecność była dla mnie nie tylko znakiem stabilności, ale również inspiracją do dalszego rozwoju zawodowego. Atmosfera wzajemnego szacunku i zrozumienia, która panowała w firmie, oraz otrzymywane uczciwe wynagrodzenie za moją pracę, zawsze na czas, sprawia, że czułem się doceniony i zmotywowany do dalszego rozwoju. To niezwykle motywujące widzieć, że moja praca jest doceniana na najwyższym szczeblu zarządzania. To miejsce, które zawsze będę wspominał z uznaniem i wdzięcznością za wszystkie nauki i doświadczenia, jakie mi dostarczyło. Jestem niezmiernie wdzięczny za możliwość pracy w Firmie Fintecnic, gdzie mogłem rozwijać swoje umiejętności przy użyciu najlepszych narzędzi i systemów, oraz otrzymywałem wsparcie i uznanie ze strony przełożonych. To naprawdę inspirujące miejsce do pracy dla każdego, kto ceni sobie jakość i profesjonalizm.

@Andrzej Adamski

Wow, nie często czyta się tak pozytywne opinie. Nie chcę psuć nastroju, ale naprawdę nie widzisz żadnych minusów? Bo chciałabym poznać firmę z każdej strony, sama chciałabym w przyszłości aplikować na stanowisko Specjalistki ds. kalkulacji i wyceny. Widziałam jedną ofertę, co prawda już nieaktywną, ale spodobała mi się.

Andrzej Adamski Nowy wpis

Cieszę się, że moja opinia wywołała tak pozytywne wrażenia. Oczywiście, jak w każdej pracy, są dni, gdy mogą pojawić się pewne wyzwania lub trudności. Niemniej jednak, pomimo ewentualnych przeciwności, codziennie wracałem do pracy z zadowoleniem i motywacją. Każdemu kto złoży tam CV i dostanie się do pracy, życzę aby z taka sama radością przychodził wykonywać powierzone mu obowiązki, a na koniec miesiąc mógł cieszyć się odpowiednio wysokim wynagrodzeniem jakie na pewno zostanie ci zaproponowane jeśli spełniasz odpowiednie wymagania i posiadasz umiejętności dzięki którym twoje przyszłe wyceny będą przygotowane na odpowiednim poziomie. Jeżeli tak jak wspomniałaś chciałabyś zostać „ specjalista ds. Kalkulacji i wyceny” to z mojej strony odradzam ci złożenia CV z kilku powodów. 1. Jeżeli funkcjonujesz dobrze w środowisku okien to zapewne wiesz ze stanowisko gdzie powstają wyceny, które w późniejszym okresie są przekazane na produkcje obejmuje stanowisko specjalisty ds. Wsparcia technicznego i ofertowania. Jeśli cokolwiek chcesz kalkulować to chyba tylko możliwość dostania się na miejsce o którym nie masz pojęcia jak się powinno nazywać. 2. W odpowiedzi na moja opinie widnieje informacje ze zapoznano się z oferta i warunkami, gdzie mimo tego zastanawiasz się czy aplikować ? Odpowiedz prosta „NIE”, z prostej przyczyny. Jeżeli nie umiesz podjąć tak prostej decyzji jaka jest polepszenie swoich warunków pracy czy tez finansowych to nie nadajesz się do współpracy z tak poważna firma. Jak masz umieć podjąć decyzje za klienta czy zaoferowania mu pewnych rozwiązań, skoro samemu nie umie się podjąć tak prostej decyzji. 3. Poważny pracownik, który posiada odpowiednie umiejętności idzie do pracodawcy i rozmawia, zamiast jak dziurawy kondom wypisywać tutaj pytania czy jak inni jakieś negatywy z „Anonima” bo zaczynajac rozmowę warto byłoby się przedstawić. Także jedyne w tym przypadku co ja bym mógł tobie zaoferować na miejscu tej firmy to drzwi frontowe na koniec rozmowy. Natomiast jeżeli interesuje cię dlaczego ja zmieniłem prace pomimo tak korzystnych warunków jakie zapewniała mi firma to uprzedzę twoje pytanie i z miła chęcią napisze. Dostałem ofertę pracy w większej firmie, nie składając tam CV czy zostając polecony przez kogoś. Po prostu ktoś z działu HR mnie znalazł, wiec można to przypisać jako zwykły „fart”. Także zmiana była podyktowana rozwojem w tej branży a nie stawka, która nie zmieniła się na lepsza. Nie ma co się (usunięte przez administratora) ale praca w tak dużej firmie w jakiej obecnie pracuje jest w stanie rozwinąć mnie jeszcze bardziej. Natomiast tak jak wspomniałem wcześniej, każdemu kto jest przekonany o swoich umiejętnościach i wiedzy, bardzo polecam prace z firma Fintecnic. Szefowie tej firmy bardzo w porządku i na pewno nie zostawia cię samego na lodzie w trudnych sytuacjach, a ekipa z produkcji jest jedna z najlepszych z jakimi miałem kiedykolwiek współpracować, szczególnie kierownik produkcji Sebastian, który jest głównym filarem tej firmy i bez jego wiedzy i doświadczenia nie byłoby tego wszystkiego.

Bartłomiej Adam Kozłowski

Firma Fintecnic to absolutnie fenomenalne miejsce pracy! Jestem wręcz zachwycony korzystnymi warunkami, jakie tam panują. To nie jest przesada, gdy mówię, że są oni bezkonkurencyjni w dziedzinie oferowanych benefitów i wynagrodzenia. Pensja jest po prostu świetna - adekwatna do wykonywanej pracy i umiejętności pracownika. Ale to nie wszystko! Owocowe czwarki, kawa w piątki - to drobiazgi, które sprawiają, że codzienna praca staje się jeszcze bardziej przyjemna. Co więcej, firma Fintecnic ma wspaniałą kulturę organizacyjną. Prezes zawsze znajduje czas, aby docenić nawet najmniejsze sukcesy pracowników. To niesamowicie motywujące i sprawia, że każdy czuje się ważny i doceniony. Dodatkowo, premie są częstym elementem motywacyjnym, co dodatkowo podnosi morale zespołu. Podsumowując, Fintecnic to nie tylko dobra firma - to firma, która dba o swoich pracowników na każdym możliwym poziomie. Polecam ją z całego serca każdemu, kto szuka satysfakcjonującej pracy oraz stabilnych i atrakcyjnych warunków zatrudnienia.

Eliza

Trzy miesiące temu szukali kogoś na stanowisko logistyka. Wiecie może, jak często poszukują na tę posadę? Bardzo mi się ona spodobała i na pewno złoże CV, jak tylko będzie nowa rekrutacja! Poza tym, chciałabym dopytać o kilka kwestii. Widzę, że widełki zarobków wynoszą między 6 850 a 8 500 zł brutto / mies. Czy są jakieś wytyczne, które trzeba zrealizować, aby dostać tę górną kwotę? Firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwościami awansu. To po jakim czasie od zatrudnienia można liczyć na progres na wyższe stanowisko? :3 Rozwiejcie moje wątpliwości, dajcie znać.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fintecnic Kaźmierczak & Olborski sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Dominik

Tomasz

Współpracowałem z firmą Fintecnic kilka razy i nie mogę złego słowa powiedzieć. Płacili zawsze na czas i bez problemu, wszystko dogadane na początku a na koniec obie strony zadowolone. Wielokrotnie przy tej współpracy miałem styczność z pracownikami i jakoś nie zauważyłem niezadowolenia z pracy więc nie bardzo rozumiem tych opinii jakie wcześniej przeczytałem Ale pracownikiem nie byłem, mówię tylko co widziałem.

Marecki

Te negatywne komentarze to chyba jakieś nieudaczniki życiowe (usunięte przez administratora) Ja mam świetne doświadczenia z tą firmą, każdemu życzę takiego szefa ????

Aga
@Marecki

a te pozytywy to chyba sami szefowie lub ich poplecznicy

@Aga

Nie jestem szefem, nie jestem poplecznikiem - no chyba, że nazywa się tak wszystkich, którzy są zadowoleni ze swojej pracy i kontaktów z resztą zespołu... Czy to takie dziwne, że można się dobrze czuć w pracy a przy tym nie wchodzić nikomu w 4 litery? Zapraszam do biura - atmosferę w pracy łatwo wyczuć - czy ludzie lubią swoją pracę i siebie nawzajem, czy też pracują za karę... Aaaaa i nie zapominajmy, że atmosferę w pracy tworzą ludzie, którzy tam pracują - może właśnie niektórzy co mają takie złe zdanie sami wprowadzali kiepskie nastroje, nie potrafili rozmawiać o swoich wątpliwościach czy problemach w pracy lub nie odnaleźli się na danym stanowisku i dlatego są tacy sfrustrowani? Nie wiem, gdybam.. ale wiem, że kluczem jest zawsze rozmowa... Pozdrawiam i życzę zadowolenia ze swojej pracy:)

Inna
@Anna

Sama chodzisz i prosisz pracowników żeby pisali tu pozytywne opinie i to nie jest poplecznictwo????

@Inna

Jeśli jesteś pracownikiem lub byłym pracownikiem i prosiłam cię o pozytywną opinię to miej odwagę się przedstawić. Wtedy porozmawiamy otwarcie i publicznie tu na forum. Czekam :)

Łukasz S.

Pracuję już kilka lat i z całego serca polecam tego pracodawcę. Wypłata zawsze na czas, atmosfera w pracy jest przyjazna, dużo możliwości rozwoju. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie ale są one kompletnie niezgodne z prawdą. Jeśli chcesz pracować i się rozwijać to polecam.

Hanna
@Łukasz S.

a na czym konkretnie te możliwości rozwoju polegają?

Aga
@Hanna

niestety tylko i wyłącznie na tym, że "rozwinie się" w człowieku porządna depresja

@Aga

To trochę wyolbrzymione czy poważnie ?

@Łukasz S.

Zgadzam się w zupełności! Wprawdzie pracuję dopiero od kilku miesięcy ale mam identyczne odczucia - fantastyczny zespół, bardzo pomocny i przyjazny a praca, jak to praca - jeśli lubisz to co robisz to nie pracujesz za karę... ty bardziej, że wynagrodzenie jest naprawdę na wysokim poziomie:)

@Hanna

Rozwój polega na rozwijaniu swoich umiejętności lub zdobywaniu nowych:) Firma może pomóc w tym zakresie jeśli oczywiście tego chcesz i masz ku temu predyspozycje. Przykład - jesteś dobrym handlowcem, masz zmysł techniczny ale nie znasz języka obcego a wiesz, że eksport i rynki zagraniczne to żyła złota, czyli większa wypłata... Pracodawca może pomóc Ci w nauce języka wysyłając cię na kurs i wspierając w codziennej nauce języka obcego.

Inna
@Anna

a na umówię najniższa krajowa, nie ośmieszaj się

@Inna

No a handlowiec przypadkiem z prowizji swojej się nie utrzymuje? A co do tego rozwoju się odniesiesz? Istnieje faktycznie tego typu możliwość?

Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i przyznam, że przed rozmową kwalifikacyjną też tu zajrzałam i poczytałam opinie ale coś mi się nie zgadzało... musiałam sama się przekonać i iść na rozmowę:) Po rozmowie już wiedziałam, że intuicja mnie nie zawiodła bo zostałam w tej firmie i nie rozumiem skąd się wzięły tak negatywne opinie?? Świetni ludzie tutaj pracują, atmosfera przyjazna a zarobki naprawdę w porządku:) Jedna osoba pisze, że mega stres, epitety i pampersy... Serio takich głupot nie czytałam od czasów akcji z Biedronką.... Sytuacje stresowe zdarzają się jak wszędzie - nie spotkałam się jeszcze z takim miejscem pracy, które nie bywa czasami stresujące. Wiadomo, że pracując z ludźmi, klientami, dostawcami itp. należy się liczyć z tym, że ktoś lub coś może nawalić - normalne życie... Ja daję firmie pozytywa bo moje odczucia co do pracy tutaj są jak najbardziej pozytywne:))

@Anna

A to fajnie, że podjęłaś ryzyko i że Ci się opłaciło, bo nie często to się zdarza. Warunki wyglądają ok, a powiesz coś o zarobkach handlowca?

@Paulina

Zarobki handlowca wyglądają podobnie jak w innych takich firmach - podstawa (i to wcale nie najniższa krajowa) oraz prowizja od sprzedaży. A że nie handluje się tutaj małymi tematami to i niemałe pieniądze można zarobić ;)

Osoba jedna z wielu
@Anna

Tak negatywne opinie raczej nie biorą się znikąd. Wypowiada się Pani jak (być może) jest obecnie - ale proszę nie zabierać głosu w temacie tego jak było. Nie była Pani jak sądzę świadkiem tego jak szefostwo obrażało ludzi (swoich pracowników) - nie była Pani także, również jak sądzę osobą obrażaną. Proszę również nie wypowiadać się, że "jedna osoba" pisze głupoty - gdyż nie wie Pani ile tak naprawdę osób zostało źle potraktowanych przez tych panów i ile osób się wypowiada. Być może pracodawcy zmienili swoje zachowanie w stosunku do pracowników (w co przyznam szczerze nie chce mi się wierzyć...) - ale jeżeli tak jest, i nie traktują już ludzi jak popychadła, to należy się cieszyć. Sytuacje stresowe tak jak Pani pisze, zdarzają się wszędzie - jednak w momencie kiedy to szefostwo samo wywołuje dzień w dzień takie sytuacje (bo ma zły dzień, lub bo się czepia o nic) to, to raczej nie jest normalna "sytuacja stresowa", która od czasu do czasu może się tak po prostu przytrafić. Być może panowie poszli po rozum do głowy i zauważyli, że ich zachowanie w stosunku do pracowników skutkuje tym, iż ludzie długo u nich miejsca nie zagrzewają.

Dokładnie tak

@Piotr

Czyli aktualnie dla nich pracujesz i dlatego potwierdzasz? Pytam, bo ciekawa jestem tych rozbieżności, bo odnosisz się do wypowiedzi kogoś, kto znał wcześniejsze warunki i sądziłam, że mogło się ewentualnie polepszyć?

klientka

Współpracuję z firmą Fintecnic od prawie 2 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Szybkie wyceny, dobry kontakt z pracownikami, głównie z panem Jackiem ale z innymi też zdarzało się rozmawiać i zawsze byłam miło i profesjonalnie traktowana. Firma wydaje się być całkiem wporządku nie tylko dla klientów.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Fintecnic Kaźmierczak & Olborski sp.j.?

To zależy jakie posiada się doświadczenie zawodowe i na jakie stanowiska są aktualnie rekrutacje. Obecnie prowadzony jest nabór na stanowiska handlowe - Doradca klienta na rynek włoski oraz Doradca klienta stolarki aluminiowej na rynek polski a także na produkcje stolarki aluminiowej.

Szczera

raczej na tak, chociaż momentami bywało stresująco, bo klienci dzwonią, że potrzebują wycenę "na już" i tworzą presję czasu. Wynagrodzenie dobre i zawsze na czas

Hanna
@Szczera

a od strony przełożonych też była presja i nerwy, czy raczej działali wspierająco w tych momentach nerwowych

Mieczysław

Może ktoś wie czy Fintecnic nie ma na ten moment żadnych braków kadrowych? Jeśli poszukują kogoś, to poda ktoś na jakie stanowiska? Można powiedzieć, że to dobry pracodawca? Proszę o komentarze.

Cała prawda
@Mieczysław

człowieku jeśli nie chcesz aby ucierpiała twoja psycha, to nie ryzykuj uciekaj byle dalej

Sebastian Szadkowski

Pracuje w tej firmie drugi rok i nie mogę się z tym zgodzić. Wypłata w porządku to jeszcze mało napisane,zawsze na czas. A jak się przykładasz do pracy to jesteś doceniony. Jeżeli jednak przychodzisz do pracy po to by zbijać bąki, to sorki ale to nie tędy droga

@Sebastian Szadkowski

Więc chyba jesteś człowieku desperatem. Tam tyle czasu wytrzymują tylko desperaci/desperatki. Tak jedyny plus to owszem kasa na czas i nic więcej.

Dominika
@były pracownik

A ta kasa to chociaż porządna czy jakaś niska stawka? Zatrudnienie macie w oparciu o umowę o pracę mam nadzieję?

Byly pracownik

Kaska zawsze na czas, przyjazna atmosfera. Żałuję, że zmieniłam miejsce zamieszkania.

M.

- dużo pracy, nie ma nudy - dużo nauki, jeśli nie jesteś z branży - dobra kasa to chyba największa zaleta

Jacek 85

Bardzo słabe odczucia, Na rozmowie obietnice gruszek na wierzbie a w rzeczywistości praca na umowę zlecenie przez kilka miesięcy , zero szkolenia nowego pracownika. a jedynie pokazanie palcem rób tak . Do tego brak szacunku do pracownika epitety jakie tam lecą to szok .. Najlepiej założyć pampersa i nie ruszać się od komputera ,no i oczywiście zostawanie po godzinach za darmo.. Nie polecam , uciekać gdzie się da jak najdalej .

Piotr Jawornik
@Jacek 85

Droga Agnieszko, jeśli chodzi o szkolenia to miałaś przeprowadzone wszystkie, które na tym etapie były Ci potrzebne. Przyszłaś do firmy jako osoba z "rynku", ale niestety Twoja wiedza tego nie potwierdzała. Każdy ze współpracowników był Ci wsparciem mimo że wprowadzałaś haos w firmie, epitetami i zachowaniem właśnie z Twojej strony. Jeśłi chodzi o pieniądze to dostałaś większą wypłatę niż tę na którą się umawialiśmy. Zarabiać moglaś naprawdę porządne pieniądze ale do tego jest potrzebne zaangażowanie i chęci. Jesteś osobą przesympatyczną, miałem nadzieję że zwiążemy się na dłużej ale niestety, wybiegłaś z biura z zarzutami które nie były zasadne. Życzę Ci powodzenia, no i oczywiście wesołych świąt korzystając z okazji.

@Jacek 85

zgadzam się w 100% słabo bardzo słabo ..... jedyny plus to pensja na czas , pod warunkiem ,że ci połowy nie zabiorą za rzekome pomyłki .

@Piotr Jawornik

szkolenia , jakie szkolenia . Przekazanie podstawowych informacji , a jak nie zatrybisz w tydzień to jesteś (usunięte przez administratora) ........ szefowie pracowali w branży kilkanaście lat i też popełniają błędy , ale uważają się za nieomylnych .

Cała prawda
@Jacek 85

Zgadzam się w 100%, szacunku do pracowników nie mają ani krzty, o jakichkolwiek szkoleniach można zapomnieć. Najlepiej jeść przy biurku żeby nie marnować czasu, który można poświęcić na pracę, a swoje potrzeby załatwiać w pampersa żeby nie wychodzić do łazienki zbyt często i przy tym znów nie marnować czasu, który można przeznaczyć na pracę. Jeśli się nie wyrobisz z tym co masz do zrobienia danego dnia, to siedzisz po godzinach (za free), żeby na drugi dzień nie dostać (usunięte przez administratora)... Nie dziwi mnie to, że Panowie o każdym pracowniku wypowiadają się, że nie ma on dostatecznej wiedzy, bo po prostu oni uważają tylko siebie za wszechwiedzących i nikt od nich nie jest inteligentniejszy. Również nie polecam tej firmy i tych pracodawców.

Piotr Jawornik
@były pracownik

Nie ma ludzi nieomylnych, uważam te wszystkie komentarze za niesprawiedliwe i chcące podbudować czyjeś ego. Uważam że to dobre miejsce pracy z uczciwym wynagrodzeniem ale tylko i dla osób zaangażowanych w pracę a nie chcących przebujać dzionek na krześle ;)

@Piotr Jawornik

hahahaha koń by się uśmiał

samośka

drogi właścicielu piszę się " jako osoba z branży " a nie z "rynku " hihi

Alexandra

Przede wszystkim dużym plusem jest pomoc innych współpracowników. Gdy trzeba rozwiązać jakieś zagadnienie to była robiona burza mózgów i szukanie najlepszego wyjścia z sytuacji. Jeśli chodzi o wypłaty to zawsze płacone są w terminie. Atmosfera w pracy jest miła i przyjazna a to jest ważne aby nie pracować w stresie. Zaczynając pracę nie miałam pojęcia na temat okien ale stopniowo mnie wdrażano krok po kroku.

@Alexandra

chyba sami właściciele to pisali

Bardzo dobra firma i miłe warunki pracy.Jak ktoś dobrze pracuje to na pewno zostanie doceniony. Polecam wszystkim poszkującym stałej pracy! :-)

obiektywny
@Michał

tak zgadzam się z opinią w 100% :) z małą poprawką szefowie za dobrych ,idealnych pracowników uważają tylko siebie :-P

Gama

Ja natomiast jestem na tak jesli chodzi o Fintechnic.Zawsze można się dogadać jesli cos jest nie tak, szefowie normalni ludzie,ktorzy czasem jak kazdy mogą miec gorszy dzien Wypłaty na czas.W razie potrzeby można wyjść wcześniej.Pozostali pracownicy służą zawsze pomocą.Pozdrawiam

uprzejmy
@Gama

Osobiście nie znam ,żadnego byłego pracownika który dobrze by się wypowiadał na temat tej firmy. Każdy co pożegnał się z firmą odetchnął z ulgą .Siedzą tam tylko ci co są zmuszeni jeszcze tam wytrwać .Jeśli chodzi o prawoników to owszem są pomocni. Jednym plusem tej firmy to wypłaty na czas ;)

Max

Bardzo serdecznie polecam tą firmę ma bardzo fajne zarobki ma bardzo miłych szefów

Zostaw merytoryczną opinię o Fintecnic Kaźmierczak & Olborski sp.j. - Łódź

• Jak się pracuje w Fintecnic Kaźmierczak & Olborski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fintecnic Kaźmierczak & Olborski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fintecnic Kaźmierczak & Olborski sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fintecnic Kaźmierczak & Olborski sp.j.
2.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Brukowa 8
    91-341 Łódź
  • NIP: 9471986910 REGON: 364318480 KRS: 0000614513

Fintecnic Kaźmierczak & Olborski sp.j.