Opinie o Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j. w Niwy

counter
4 3 20 5 1
Karolina

Czy w tej firmie jest możliwość awansu?

Aaa
@Karolina

Jaki awans ma Pani na myśli ?

@Aaa

Hej @Aaa, czy pracujesz, lub pracowałaś w Zielonych Niwach? Jeżeli znajdziesz chwilę opowiedz proszę o atmosferze panującej w zespole oraz kwestii wynagrodzeń.

Jana

@Kasia właśnie, czy koniecznie jest skończenie szkoły pielęgniarskiej żeby się tu dotać?

@Jana

Wymagania co do wykształcenia są zależne od stanowiska o jakie będą się Panie ubiegały proszę dzwonić bezpośrednio do ośrodka niestety z racji pandemii przyjęcia do pracy są narazie wstrzymane pozdrawiam.

@Anna Wojda

Czy rekrutacje są w dalszym ciągu wstrzymane? Do użytkowników forum: Chciałabym również uzyskać informację na temat stabilności firmy na rynku - jeżeli macie jakieś informacje na ten temat piszcie.

Olga Nowy wpis

Znalazłam w Internecie ofertę pracy na stanowisku Opiekun Osoby Starszej w ośrodku Zielone Niwy- wiecie może, czy ta oferta jest aktualna? Ciekawi mnie też jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku i czy Waszym zdaniem będzie to stabilna praca?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.

Czy Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j. organizuje staże dla studentów?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Acro
Klient

Wydaje się, że dobra opieka. organizwane są jakies wydarzenia, dogoterapia, warsztaty, ale trzeba pamiętać, że niewielu pensjonariuszy jest w stanie umożliwiającym pełne skorzystanie z nich. Ładna lokalizacja, duzy, ogrodzony teren wokół. kadra nieźle biegła w medycynie. Jedzenie gotowane na miejscu - tu drobny minus, bo wydaje się, że czasem niedostosowane do potrzeb seniorów (np twarde).

Użytkownicy czekają na odpowiedź 264 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j.?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 365 dni.

Czy w Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j. są szkolenia zewnętrzne?

Sylwester

Jest tam teraz moja babcia i nie poleeca nawed najgorszemu wrogowi chce sie wypisac i podobno nie moze bo im chyba kasy brak i z kogo beda ciagnac jak luzko bedzie puste a nie moga nikogo teraz przyjmowac

@Sylwester

Drogi Panie Sylwestrze to nie jest więzienie każdy może zrezygnować z naszych usług kiedy tylko chce, inna kwestia kto Babcie do nas skierował i czy ma gdzie wrócić ???

Kasia

Czy trzeba mieć zrobione studia pielęgniarskie aby zacząć prace ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 581 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j.?

Anna Wojda

Jeżeli chcemy kogoś szykanować miejmy odwagę się przedstawić z imienia i nazwiska, każdy ma prawo do własnej subiektywnej opinii, wolność słowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach ..... Domyślam się kto jest autorem tej opinii i powiem jedno jeżeli jest tak jak myśle bardzo mi przykro ze ktoś kłamał mi prosto w ocz mówiąc ze dziękuje mi za opiekę nad bliską osobą moje serce i zaangażowanie jestem częścią tej drużyny wiec ta opinia jest także o mnie ...mam nadzieje ze osobie X będzie lepiej gdzie indziej bo to jej najbardziej mi szkoda w tym wszystkim.... A jak ktoś jeszcze ma jakiekolwiek ale ...zapraszam na dyżur 12h i potem pogadamy ile razy zmieniamy pampersy na jakim poziomie jest opieka i może kogoś nauczymy co to jest empatia i miłość do drugiego człowieka może pokażemy ze zajmujemy się żywi ludźmi którzy mogą w każdej chwili się zasilać i też mogą się wysmarować kałem to są ludzie a nie meble które raz postawione i wypolerowane będą pięknie się prezentować ....i wtedy możemy sobie wyrazić subiektywne opinie... Pozdrawiam serdecznie wszystkiego dobrego na nowej drodze życia P.S życzę więcej inwencji twórczej w pisaniu opinii bo ta jakaś taka splagiatowania.....

Kaśka

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje ludzi i na jakie stanowiska?

Blondi

Sama pracuje w Domu Seniora Zielone Niwy i uważam ze te opinie które zostały napisane przez Tadka,Monikę ,Jole są wyssane z palca , napisała to jedna i ta sama osoba. Osoba ta kiedyś tam pracowała i nie wywiązywała się ze swoich obowiązków dlatego została zwolniona a teraz krytykuje Ośrodek i Państwa Nawrotów - aby w ten sposób im zaszkodzić. Naszym podopiecznym nie dzieje się krzywda są dobrze traktowani . Ośrodek jest otwarty i każdy może się przekonać na własne oczy.

Jola

To pic na wodę .(usunięte przez administratora) .nie podają lekarstw nie sprawdzaj ciśnienia i cukru .pampwrsy raz dziennie zmieniają .ogolnie nie polecam jesli ktoś z was czytających ma choc trochę serca i dobroci nie zostawiajcie tam ludzi (usunięte przez administratora)

Twoja wiedza o przedsiębiorstwie Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j. w mieście Niwy może się okazać bezcenna dla wielu osób poszukujących pracy. Napisz jakie masz doświadczenia z tym pracodawcą i kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zielone Niwy Barbara Nawrot Andrzej Nawrot sp.j. - Niwy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 3 ocen.