Opinie o EON Plus w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EON Plus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EON Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EON Plus w Nowy Sącz

STaaszek

Byłem z firmą za granicą i złego słowa nie powiem. Mieszkania czyste, fajne. Praca w porządku, myślałem, że będzie gorzej ale jest naprawdę ok.

Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu i fakt, jest ciężko, ale czego się spodziewać po pracy na budowie. Szef wyrozumiały, jak chodzisz do pracy i pracujesz , a nie obijasz się to żadnego problemu nie ma. Wypłaty terminowe, 25 zawsze na koncie jest.

Olek

Firma jest ok ja nie narzekam,,!

Jacek

Polecam jeżeli ktoś chce się rozwijać. Firma zapewnia szkolenia i podnosi kwalifikacje swoich pracowników.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie EON Plus? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Niewidoczny

Ktoś pracował przez tą firmę w Hiszpani?jakie są warunki zatrudnienia? Pozdrawiam

Maks

Pracowałem w Polsce i w Hiszpanii. Mieszkania wynajęte przez firmę były super,czyste i zadbane. Mieliśmy do dyspozycji samochód służbowy.

Maks

Firma jest OK. Jeżeli chcesz pracować to składaj CV. Pracują tu także Ukraińcy, gdzie nie zawsze pracownikom z Polski to jest na rękę, że brygadzistą jest Ukrainiec . Pozatym pan zawiedziony, który skaży się , że został wyrzucony z kwatery sam sobie winien, ponieważ biegał w srodku nocy z nozem po pokojach i krzyczał , że wszystkich wyzabija to koledzy go wyrzucili z kwatery. Wiem bo pracuję w tej firmie ponad rok.

Igor

Pracuję w tej firmie od roku i jakoś nie mam zastrzeżeń. Problem mają tylko ludzie ,którym nie chce sie pracować. Firma zatrudnia osoby z Ukrainy i nie zawsze dogadują się z Polakami.

Pier

Mam zamiar złożyć CV do tej firmy praca w Kraju jest sens czy lepiej nie? prosze o jakies info

Najgordzorsza firma w jakiej pracowałem tak jak pisali poprzednicy trzeba tą firmę omijać szerokim łukiem zawieźli do Hiszpani i przestają się ludzmi interesować ale wcześniej obiecują zaliczki i złote góry a puźniej przymierasz głodem jak dzwonisz do niego nie odbiera telefonu dzwonisz do biura nikt nic niewie tak że jesteś zawieziony do Hiszpani na pastwę losu i zeby tego złodzieja dorabiać teraz zatrudnia Ukraińców bo oni nie mają sie do kogo poskarzyć

Alicja
@anonymous

To, co piszesz, wydaje się bardzo niepokojące - czy sytuacja została w jakiś sposób wyjaśniona? Rozumiem, że pracodawca zorganizował transport do pracy, a co z zakwaterowaniem? Opowiedz nieco więcej o warunkach zatrudnienia.

młody

kolego coś powiesz wiecej o tej firmie mam propozycje od nich do pracy we Włoszech

młody

ktos coś powie wiecej o tej firmie mam propozycje pracy we wloszech dziekuje za odpowiedzi

Zostaw merytoryczną opinię o EON Plus - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w EON Plus?

Zobacz opinie na temat firmy EON Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EON Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EON Plus
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.

EON Plus