Opinie o EON Plus w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EON Plus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EON Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EON Plus w Nowy Sącz

jurek

firma w miare ok nirkyotzy ludzie ktorzy tu pracuja sami okradaja firme a pozniej placza bo ich obciazaja karami. pijany ukrainiec rozwalil auto i dziwi sie ze dostal kare XD a pozniej mowi ze go okradli

Eon Nowe otwarcie

Witam proszę o opinie ludzi którzy pracują a nie rzucają pomówienia. Ja pracuję i wszystko jest ok

@Eon Nowe otwarcie

Jestem w pracy kilka tygodni jak poproszę o zaliczke to jest ok

@Eon Nowe otwarcie

Pracuję w administracji firmy i widzę jak ze wszystkich stron pracownicy próbują okradać firmę i jak robić wszystko aby nic nie robić a brać pieniądze. W tej firmie są jasno wytyczone reguły i zakresy kompetencji. Nikt nie płaci leniom i kombinatorom za to, że żyją. Jeżeli ktoś podchodzi do pracy poważnie, to firma zapewnia wszelkie wsparcie, jak również możliwości rozwoju. A co za tym idzie wysokie wynagrodzenie. Osobiście polecam tą firmę wszystkim tym którzy są fachowcami w swoim zawodzie, a nie przypadkowymi obwiesiami, którzy nic nie potrafią, oprócz wypisywania bzdur...

Gosc

Pracowałem z Panem w Warszawie - jak masz jakiś problem to zgłoś się do siedziby firmy i porozmawiaj a nie strasz i opisuj wszystkich na internecie.

@Gosc

Proszę opowiedz na forum jak nienawidzisz innych ludzi zwłaszcza innych narodowosci

@EON Plus

Każdy ma swoją historię a Pan ma bardzo krótką - próba wyłudzenia chorobowego po 2 dniach pracy. Gratuluję pomysłu ale niestety ie wyszło.

@EON Plus

Zapraszamy do pracy ludzi solidnych. W firmie EON Plus ciężko za darmo coś wyłudzić. Pan jest na czarnej liście wszystkich naszych kontrahentów. Pozdrawiam serdecznie

Irek
@EON Plus

Ukraińcy po prostu się nie myją i mieszkasz z takimi. Polacy za to szybko z tamtąd uciekają, widząc co się dzieje.

Bogusław
@Gosc

Każdy, a w szczególności pokrzywdzony przez tą niby firmę powinien tutaj napisać jak go skrzywdziła. Ludziom ust nie zamkniesz.

Eon

Dmytro nie pracuje w firmie nikt o Twoim imieniu . To kłamstwo. Może to Ty oszukałeś firmę i ukradłeś samochód

Pracowałem w firmie w Czarnobylu było wszystko ok. Wszystko wypłacone. Myślę iż problem jest w ludziach co myślą że pieniądze są za darmo

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie EON Plus? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ryszard

Ciekawi mnie to czemu nikt nie pisze pełnego imienia i nazwiska ???? kiedys tam pracowałem jak praca była zrobiona ok to nie było żadnego problemu z pieniędzmi

Jan Kowalski
@Ryszard

a kto odpowiada za wykonanie pracy? Chyba kierownicy, co nie? No, ale jak nie mają pieniędzy na podstawowe narzędzia, oraz czasu aby przebywać na budowie, bo wolą siedzieć na hotelu... ...

Remik

Niepokojące są te informacje na forum. Miałem zamiar aplikować ,ale teraz zastanawiam się.

Ktoś

Ukraińcy płaczą, a Polacy się zwalniają, bo widzą co się dzieje.

Jarek

Wszystko w jak najlepszym porządku. Jak na rozmowie mi własciciel powiedział tak było .

Sławek
@Jarek

Może kiedyś płacili. Lecz teraz zapomnieli.

Damian
@Jarek

Mnie mówił, że są wypłacalni, a nie są. Chyba kiedyś byli...

Franek

Tez sie przejachałem na tej firmie.Nie chce miec z nimi nic wspolnego.

Marian
@Franek

Nie tylko Ty się przejechałeś. Mnie też oszukali. W umowie jest wyraźnie napisane, że mają zwrócić za badania lekarskie. Za dwa miesiące pracy wypłacili mi po batalii z PIP tyle co po najniższej krajowej.

Krzysztof

Firma jest spoko tylko pracownicy sami nie wiedzą co chcą. A z Ukraincami to też nie ma łatwo.

Rafał
@Krzysztof

Może napisz jaka jest spoko, zamiast jednego zdania. Z Ukraińcami zawsze jest problem, bo to lenie, którzy uczą się roboty w Polsce, wszystko spierniczając po drodze.

Lepiej siedzieć i być chorym na rencie, niż tam pracować. Ostrzegam przed nimi

Firma zalega z wynagrodzeniami.Odradzam

EON
@Andrzej

W firmie nie ma pracownika o imieniu (usunięte przez administratora)zwykłe szkalowanie . Pozdrawiam producentów kosztów

Roman
@EON

a myślisz, że ktoś kto jeszcze liczy tam na wypłatę, przedstawi się z imienia i nazwiska.

Na jakie benefity można liczyć w EON Plus?

Mariusz

Poza nie korzystną umową, która zwala wszystko na pracownika, możesz liczyć na obskurne i zagrzybione kwatery, gdzie śpisz na piętrowych łóżkach,(usunięte przez administratora). Myją się co kilka dni i cuchnie w całym pokoju. Nie ma rękawic do pracy, gogli do cięcia, czy szlifowania. Jeździsz do pracy autami, które się rozlatują. Długo by wymieniać.

Zobaczymy czy 15-stego bedzie wyplata...

@Gość

Umowa o pracę wynagrodzenie do 10 tego miesiąca następnego po miesiącu przepracowanych zgodnie z kodeksem pracy. Umowy zlecenia raz w miesiącu ustawowo do ostatniego dnia miesiąca po wystawieniu rachunku. W naszej firmie data wypłat do 25

@EON Plus

Bardzo się pan broni panie pracodawco. Każdy wie dlaczego.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w EON Plus?

Someone

Z tego co wiem trzeba do biura jehac

Gosc

Proszę o przesłanie CV.

Jacek(swojego nie podam)

Tylko człowiek zdesperowany, pójdzie pracować do tej firmy. Wystarczy przeczytać ich regulamin. Jeśli nie przepracujesz tam miesiąca, firma ściąga z ciebie 1500zł. Jeśli nie przepracujesz trzech miesięcy, ściągają z pracownika 500zł. Pierwszy raz spotkałem się z tak nie korzystną/krzywdzącą umową. Nie zapłacili mi póki co, za trzy miesiące pracy. Kapią po 1200-1300zł. na jedzenie i papierosy. Ciągłe obietnice, że pieniądze będą za dwa dni, później tydzień itd... Niestety Piotr- główny właściciel jeździ BMW serii 5, dorabiając się na krzywdzie pracowników. Jeśli chcecie się przekonać co to za "firma" zapraszam do biura w Nowym Sączu i do przeczytania, co się podpisuje. Ja niestety dałem się nabrać.

John
@Jacek(swojego nie podam)

Niestety, wszystko co napisałeś jest prawdą. Do dzisiaj sądzę się z nimi. Dlaczego jeszcze dla nich pracujesz?Trzech wspólników, którzy dzielą pieniądze pomiędzy siebie, nie licząc się z pracownikiem wcale. Kierownik się żalił za moich czasów, że czeka na kasę pół roku...

iwan

ja Ukrainiec,to (usunięte przez administratora) sa,nu pagadi zajc

giermek

@Andrzej Może to wpis z inspiracji konkurencji widzącej dobre opinie EON Plus-a

Mahendra

I am welder for MIG,MAG WELDER. NOW WORK IN POLAND YOU HAVE ANY WELDER JOB REPLY FOR ME. +48579291571

Czy firma ma jakiś pakiet lokacyjny dla nowo zatrudnionych z tytułu rozłąki z rodziną? Co to znaczy "mieszkanie dają"?

Jan

Pracować trzeba jak wszędzie. Zaliczki dają, mieszkanie i samochód. Pracowałem wcześniej w innej firmie i za wszystko płaciłem sam.

Zostaw merytoryczną opinię o EON Plus - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w EON Plus?

Zobacz opinie na temat firmy EON Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EON Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EON Plus
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.

EON Plus