Stuwadoorsbedrijf van Roij

Gliwice

Opinie o Stuwadoorsbedrijf van Roij

zibi

@anonim to przecież normalna rzecz, że mandaty ty płacisz,szczególnie za przekroczenie szybkości. Ja będę do nich składał papiery bo to poważna praca w dobrej firmie. Jestem tylko ciekaw jak z zarobkami. Chciałbym to wiedzieć przed rozmową. Może jakiś pracownik się wypowie . Dzięki

Moglbym pisac same negatywy o tej firmie ale zajeloby to za duzo czasu. Jedyne co mi sie tam podobalo(tak jak wyzej) ze dowozono do pracy lub dawano samochod firmowy(mozna to odebrac tez jako negatyw, poniewaz kazdy maly blad zwiazany z czystoscia auta lub mandatami ich nie obchodzila i dawali straszne kary pieniezne). Co z tego ze mozna tam zarobic skoro za wszystko karaja ? Cale zarobione pieniadze i tak ci zabiora.

Słowa kojarzące się z Stuwadoorsbedrijf van Rooij B.V. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rzetelna, uczciwa. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..słabą. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są.różni. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie można Najbardziej podobało mi się w Stuwadoorsbedrijf van Rooij B.V.: to że dowożono do pracy Najbardziej nie podobało mi się w Stuwadoorsbedrijf van Rooij B.V.: zbyt dużo ludzi w jednym domu (26 ludzi)

Zostaw opinię o Stuwadoorsbedrijf van Roij - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stuwadoorsbedrijf van Roij