Opinie o Fast It Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fast It Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fast It Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast It Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fast It Sp. z o.o. sp.k.?

Dorota Nowy wpis

Każdy pracownik może liczyć liczyć na wszelkie narzędzia pracy konieczne na danym stanowisku.

Jakie są warunki zatrudnienia w Fast It Sp. z o.o. sp.k.?

Dorota Nowy wpis

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z firmą Fast IT. Chętnie odpowiemy na Pani/Pana pytania w rozmowie. Pozdrawiam Dorota Pastusiak

Czy pracownicy Fast It Sp. z o.o. sp.k. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Oczywiście, kilka razy w roku.

Wściekły Dżordź

Ale z jakimi systemami?

Czyli już wiem po opiniach, ze książeczki sanepidowskiej to tu się nie wymaga.. :) Są dwa ogłoszenia na stronie i chciałam podpytać o stanowisko Key Account Managera, opis zdaje się jasny ale fajnie byłoby się móc dowiedzieć czegoś więcej o zarobkach. O jakie konkretnie dodatki pozapłacowe może chodzić z oferty? Do tego zauważyłam, że data z ogłoszenia to 2021, więc czy na pewno jest aktualne czy po prostu nie zmienili jej na stronie?

@Marta

Ogłoszenia jak najbardziej są aktualne, ponieważ cały czas się rozwijamy i zatrudniamy nowe osoby. Jeżeli Pani jest zainteresowana stanowiskiem KAM zachęcam do wysłania swojego CV.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fast It Sp. z o.o. sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR

Jak dużo osób pracuje w Fast It Sp. z o.o. sp.k.?

Dorota

Dzień dobry, w naszej firmie pracują 23 osoby.

Dorota

Dzień dobry, czy na pewno pyta Pani o pracę w Fast IT - firmie informatycznej? U nas z pewnością nie potrzeba książeczki sanepidowskiej :)

kosio

5 plusowych gwiazdek dla Firmy Fast IT.

Z Żbik...-519727336

Dlaczego od czasu, kiedy przejęliście realizację dostaw przesyłek zakupionych przez Nas np. w "JOOM"; od dn. 15.09.br one do Nas nie dochodzą?! Czy W/firma zajmuje sie okradaniem przesyłek nierejestrowanych?, bo do dnia 15.09. wszystkie zgodnie z nr.śledzeń prowadzonych przez Chińczykow do nas nawet przed podanym terminem dostaw-docierały?!!!Sprawę zgłosiliśmy w CBŚP i Prokuraturze Krajowej, a także w ŁÓdzkiej Prokuratorze Rejonowej! Sprawę rozkradania n/towarow na zlecenie Prokuratury już prowadzi zabrzański Wydział PG...! W skali krajowej W/pracownicy przywlaszczają n/towary za setki mln. zł!!!

Dyrektor Handlowy Fast IT
@Z Żbik...-519727336

Przed wystawieniem opinii naszej firmie i jeszcze takiej treści proszę w pierwszej kolejności dokładnie sprawdzić jakiej firmie wystawiana jest ta opinia!!! Firm, które zaczynają się na Fast jest wiele, my jesteśmy Fast IT Sp. z o.o. Sp.k. i jesteśmy znaczącym integratorem rozwiązań IT nie tylko w województwie łódzkim ale i w Polsce i nie mamy nic wspólnego z tym o czym zostało napisane w tej opinii. TO RACZEJ NIE TEN FAST!!!

Dyrektor Handlowy Fast IT
@Z Żbik...-519727336

W związku z nieprawdziwymi informacjami proszę o usunięcie tego posta bo one nie dotyczą naszej firmy.

kosio
@Dyrektor Handlowy Fast IT

Niniejszym wycofuję negatywną opinię o tej Firmie (Fast IT), gdyż doszlo do pomyłki podmiotow; chodzi o łódzką firmę FastPro Spzoo, a nie Fast IT za pomyłkę przepraszając.

Tomasz

Witam. Potrzebuję informacji, czy firma ta w tych niepewnych czasach mimo wszystko i tak zatrudnia nowe osoby do pracy? Idealnie by było móc to ustalić, dlatego może znajdzie się w wątku osoba, która mogłaby się o to pokusić i napisać, jak ciężko jest się tam dostać?

Fast IT
@Tomasz

Dzień dobry, Nasza firma faktycznie zatrudnia nowe osoby do pracy w miarę potrzeb. W ubiegłym roku zatrudniliśmy 7 osób, z czego większość w okresie pandemii. Wszystkie te osoby do dzisiaj z nami pracują i przynajmniej na tę chwilę nie planujemy się z nimi rozstawać :) W tym roku zatrudniliśmy już kolejną osobę. Czy trudno się do nas dostać? Wszystko zależy od Twoich umiejętności, wykształcenia jakie jest potrzebne na danym stanowisku. Na pewno osoba, która już miała do czynienia z branżą IT zarówno od strony technicznej czy handlowej będzie miała łatwiej. Pozdrawiam, Dorota

Pracownik firmy Fast It

Jako wieloletni pracownik tej firmy miałem okazję osobiście poznać tego człowieka dyrektora Nowakowskiego, można podsumować jego działalność w firmie Fast Łódź jako wielką porażkę, swoimi decyzjami i pomysłami działa destrukcyjnie i ze szkodą dla firmy. Wiele osób pracujących w tej firmie poznało się na tym człowieku i same odeszły z firmy Fast Łódź. Pozdrawiam i szczerze odradzam.

Marlena
@Pracownik firmy Fast It

Dyrektor Nowakowski nie pracuje już rok, w związku z tym ta opinia jest już nieaktualna.

@Marlena

Ale inne osoby zostały

Niestety muszę się zgodzić z poprzednikami. Fast IT to jest straszny pracodawca. Praca w tej firmie powoduje wypalenie zawodowe. Pracownicy są dojeni maksymalnie jak się da. Brak płacenia za nadgodziny oraz za rzeczy które nie należą do obowiązków na danym stanowisku. Zdecydowanie odradzam tam pracę.

Tomasz

Brak wypłaty za nadgodziny to faktycznie niedogodność, ale czy nie ma możliwości odebrania za nie dodatkowego dnia wolnego w dogodnym terminie? Taka opcja mogłaby poprawić nastawienie do pracodawcy.

Pracownik Fast IT
@Tomasz

Oczywiście, że jest taka możliwość ale trzeba o tym rozmawiać wewnątrz firmy a nie pisać bez namysłu po portalach.

@Pracownik Fast IT

Rozmowy były nie raz ale zawsze była informacja o zadaniowym trybie pracy. Chyba ktoś z firmy nie zna się na prawie pracy bo i w takim przypadku obowiązuje 40 godz. tygodniowo.

justdoit

Nie ma przymusu pracy w Fast IT jak i w żadnej innej pracy. Masz możliwość, czujesz się niedoceniany - zmień pracę. Gdzieś indziej na pewno jest lepiej, fajnie i odpocząć można ;) Nieprawdą jest "dojenie pracowników". Jak zostajesz w pracy po godzinach, zawsze możesz sobie te godziny odebrać. Kwestia uzgodnienia z przełożonym. No, chyba że się liczy tylko na pieniądze. Ponadto robisz więcej niż do Ciebie należy, angażujesz się w działania firmy - zawsze zostaje to zauważone i docenione. I to nie uśmiechem pracodawcy, a wymiernymi korzyściami. Ale jeśli zrobi się coś raz na jakiś a potem płacze się, że tak jest zawsze .... Poza tym fajna atmosfera na co dzień, z każdym, zarówno z pracownikami jak i z przełożonymi da się porozumieć. Tylko trzeba chcieć rozmawiać

Czy pracownicy w Fast It Sp. z o.o. sp.k. dogadują się między sobą?

Prac.

Dogadują się to bardzo ogólne stwierdzenie. Jak w każdej organizacji z kimś się dogadujesz lepiej a z kimś gorzej. Ogólnie atmosfera w całej firmie jest bardzo fajna, co widać na różnych wyjazdach integracujnych:). Pozdrowienia dla wszystkich pracowników Fast IT.

Ta firma to porażka. Dyrektor Nowakowski dba tylko o swój niepokalany wizerunek, nie umie organizować pracy - jego działania to ciągłe gaszenie "pożarów", które sam wywołał. Klienci to tylko dojne krowy, którym wciska się towar z wielką marżą. Atmosfera nędzna, pracownicy przede wszystkim myślą o tworzeniu sobie dupochronów.

Zostaw merytoryczną opinię o Fast It Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

Fast It Sp. z o.o. sp.k.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Brukowa 12
    91-341 Łódź