Opinie o Stowarzyszenie Przyjaciół Psów Rasowych w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stowarzyszenie Przyjaciół Psów Rasowych. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stowarzyszenie Przyjaciół Psów Rasowych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Przyjaciół Psów Rasowych w Białystok

Cześć. Orientujecie się, czy znajdę w tym miejscu jakiś wolny wakat na stanowisku biurowym? Jeśli tak, to jak płatna byłaby ta praca? :) Jakich kwalifikacji wymagają?

Milosnik Nowy wpis

Metryka i rodowód to dokumenty potwierdzające pochodzenie i rasę psa. Wystawiane są przez Związek Kynologiczny w Polsce. Bez metryki nie można uzyskać rodowodu, który jest konieczny, jeśli planuje się wystawy lub hodowlę. Metryka jest obowiązkowa, bez niej nie wiadomo nic o pochodzeniu psa. Uczula się, aby czworonogów bez tego dokumentu nie rozmnażać z uwagi na brak informacji o potencjalnych schorzeniach genetycznie uwarunkowanych. Swego rodzaju alternatywą dla rodowodu będzie Księga Wstępna. Pod tą nazwą kryje się prowadzony przez ZKwP spis psów nie zatwierdzonych przez FCI, ale wpisujących się we wzór danej rasy. Do Księgi Wstępnej podane mogą być wyłącznie dorosłe osobniki, po przejściu przeglądu kwalifikacyjnego przeprowadzonego przez Międzynarodowego Sędziego Kynologicznego, który potwierdzi pożądane cechy. Wpis do Księgi Wstępnej nie uprawnia do rodowodu, a jedynie do wyciągu z Księgi Wstępnej. Właściciel zobowiązany jest do wykonania tatuażu zwierzęciu. Młode od rodziców figurujących w Księdze będą mogły otrzymać metrykę. Poza tym czworonoga, którego co najmniej trzy wcześniejsze pokolenia znajdują się w Księdze Wstępnej, można zamieścić w Polskiej Księdze Rodowodowej.

Widzę, że stowarzyszenie ma swoją stronę internetową. Orientujecie się, czy nie potrzebują czasem kogoś do prowadzenia jej? Chętnie zajęłabym się wrzucaniem postów, a także prowadzeniem mediów społecznościowych tego miejsca. Jeśli byłaby taka możliwość, to na jakie warunki pracy mogłabym liczyć? Zarobiłabym więcej niż najniższą krajową?

Tragedia

JESTESCIE PSEUDOHODOWLA Bo każdy legalny hodowca jest zarejestrowany w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKWP) na stronie www.zkwp.pl.

Czytelnik Nowy wpis
@Tragedia

Stowarzyszenie nie jest hodowla mylisz pojecia. To tak jakby mieć oretensje do urzedu skarbowego ze zarejestowal dzialalnosc osobie nieuczciwej. Skoro prawo pozwala zakladac stowazyszenia a w nich rejestowac hodowle to takue hodowle sa legalne a nazywanie ich pseudohodowla jest pimówieniem. Czlowiek prowadzacy hodowle zarejestrowana czy w zwiazku czy stowazyszeniu jest odpowiedzialny za swoje czyny i w oby sytuacjach są rozni ludzie i rozne podejscia

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stowarzyszenie Przyjaciół Psów Rasowych? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Jakie są warunki zatrudnienia w Stowarzyszenie Przyjaciół Psów Rasowych?

Stowarzyszenie pracuje w oparciu o wolontariuszy, czy też daje pracę miłośnikom psów, którzy mają doświadczenie w opiece nad nimi? Chyba się trochę za wiele tu zrobiło rumoru nie na temat. To strona dla kandydatów i pracowników przecież.

Czytelnik

Jesli chciala pani miec psa z rodowodem akceptowanym przez zwiazkek kynologiczny do ktorego się pani udala trzeba bylo szukac hodowcy zwiazkowgo a nie stowarzyszeniowego. Obie instytcje sa legalne tylko maja inne standardy nadzoru. Tak jak pani pisze najwazniejsze ze pies jest zdrowy. To tak jakby ktos kupil Dacie DUSTER i mial pretensje ze to nie Reanault, ale na szczeście jedzi i sie nie psuje.

Natalia
@Czytelnik

Nigdy wcześniej się nie zagłębiałam w to. Uznałam że skoro jest hodowla to wszystko będzie ok. Pani z hodowli zapewniała o rasowym (usunięte przez administratora) Tak też jest wpisane w umowie pies rasy a nie w typie rasy. Po rodowód miałam się zgłosić z metryką. Najadlam się tylko wstydu i tyle. Co do zdrowia psa to niestety choruje. Mimo wszystko jak wspomniałam bardzo ja kochamy

Natalia
@Natalia

Choruje nie na tyle na szczęście by nie była to jakaś tragedia. Ogólnie zdrowy piesek

Maja
@Czytelnik

A czym się różni hodowla związkowa od stowarzyszeniowej? Stowarzyszenie Przyjaciół Psów Rasowych w takim razie nie będzie posiadała psów z rodowodem i nie będę mogła wystąpić z psem na wystawach ani tym samym założyć hodowli?

@Maja

Tak pokrótce swoimi slowami to Hodowle zarejestowane w stowarzyszeniu jak i zwiazkowe wystawiaja rodowody. Jednakze zwiazkowe sa honorowane przez miedzynarodowe zrzeszenua kynologiczne gdyz sa bardzo retrykcyjne. Wymagaja badań, udzialu w wystawach gdzie pieski sa oceniane. Tylko osobniki z ocena doskonała dostaja mozliwosc zwiazkowego rozrodu. Stowarzyszenia natomiast nie sa tak restrukcyjne wystarczy aby sunia ma rodowod i rejestujesz hodowle. Kryjesz ją pieskiem z rodowodem i rejestujesz miot. Kazde stowarxyszenie posze sobie swoj regulamin. Sa stowarzyszenia ktore organizuja tez wystawy ale pieski z hodowli stowarzyszeniiwych nie są honorowane przez zwiazek kynologiczny i nazywaja te hodowle pseudohodowlami. Jednakze w swietle przepisów są legalne.

Asia

Kupiłam pieska z tego stowarzyszenia i jestem zdziwiona opiniami. Wyrobiony został rodowód i pochodzenie psa znam do II pochodzenia. Jestem szczęśliwa i ma nadzieję, że nie tylko ja.

Wanda
@Asia

A od kiedy piesek z Tobą jest? Weterynarz w razie czego przeprowadził pełne badania?

Asia
@Wanda

Witam, Pieska mam od 1,5 roku. Badań dodatkowych nie było potrzeby robić. Tyle ile szczepienia itp. Piesek nie wydaje się aby potrzebował "specjalistycznych badań"

@Asia

Kupiłam pieska z stowarzyszenia SPPR Dostałam metrykę z opisem rodziców i badaniami, wyprawkę. Piesek jest niesamowity, ma wszystkie cechy dotyczące rasy, wygląd też zgody. Jest super socjalizowany, i nie choruje. Polecam i zgadzam się panią.

Czytelnik

Niestety to stowarzyszenia nie do końca chce zadbać o potwierdzenie pochodzenia psów. Kupiłem pieska z "rodowodem" wystawione przez te stowarzyszenie i ze zdziwieniem zapoznałem się ze rodzice 8 tygodniowego pieska są nieznani. Rodowod otrzymalem poczta 3 tygodnie po zakupie. Niedopilnowano zgłoszenia krycia oraz rejestracji miotu. Ograniczono się jedynie do rejestracji szczeniąt i zaczipowanie. To jest kpina.

Beta
@Czytelnik

Też mam problem z tym panem. Pies jest podejrzany i chory. Taki sam problem jak u pana.

buba
@Czytelnik

a dostałeś metrykę ?? W metryce zawsze jest napisane kto jest ojcem i matką piesków. ? A w rodowodzie było co napisane?? ze są nieznani ?

Krzysztof
@buba

Oni nie dają żadnej metryki. Żadnych papierów. . Mój znajomy kupił psa i jest niezadowolony. Nie polecam. Kupować to z prawdziwej hodowli,a nie stowarzyszenia

@buba

Tak wlasnie było, oczywiscie piesek jest zdowy nic mu nie dolega ma wszystkie cechy pieska rasowego, nie mam zadnych uwag poza tym ze w rodowodzie brak danych o rodzicach.

zzzz
@Beta

a z jakiej hodowli był ? możesz podać ?

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Przyjaciół Psów Rasowych - Białystok

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Przyjaciół Psów Rasowych?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Przyjaciół Psów Rasowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Przyjaciół Psów Rasowych?

Stowarzyszenie Przyjaciół Psów Rasowych
  • Elizy Orzeszkowej 7A lok. 32