Opinie o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Niepołomice-bochnia-brzesko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Niepołomice-bochnia-brzesko

Człowiek Nowy wpis

Jak do teraz ma się temat odzieży oraz ciepłych posiłków? Z poprzednich opinii wiem, że w tym temacie chyba bywało słabiej ale zastanawiam się jak sytuacja mogłaby się zmieniać w czasie. Interesują mnie głównie aktualne zarobki pomocnika mleczarskiego. Dodane było kiedyś takie ogłoszenie, w którym podano kwotę wynagrodzenia na poziomie 3,500 zł. Ile więc może wynosić aktualna podstawa?

Były pracownik OSM Nowy wpis

Bardzo proszę wszystkich którzy chcą iść do tej firmy na magazyn o pójście na dzień probmy i zobaczenia jak się odbywa praca, praca która jest na akord, brak poszanowania pracowników z długim stażem. Z prezesem zero kontaktu chyba że w ciągu miesiąca jednorazowe odebranie telefonu można zaliczyć do udanych. Prezes na kasę strasznie łapczywy nie chce podnosić wypłat a jak ktoś robi dłużej niż 2/3 lata to naprawdę jest duży sukces. Robi się na same nocki w godz 18-2 np. Paleciaki poniszczone na 10 na firmie które są może 5 dobrze jeździ i 3 dobrze podnoszą. Brak ciepłego posiłku gdy robota w mrozie jest i się robi nadgodziny, ubioru tak samo brak chyba że weźmiesz buty na fakturę i gdy jeszcze weźmiesz za drogie to z wypłaty biorą całą kwotę. Jedyne co można dostać to kurtkę po roku pracy jak zima przyjdzie i się człowiek jeszcze załapie.

XxGrzegorzxx Nowy wpis
@Były pracownik OSM

Zdecydowanie zgadzam się z tym co jest napisane, prezesa nie obchodzi na dole magazyn z wyjątkiem jakie generuje dochody. Brak odzieży jakiejkolwiek ciepłych posiłków gdy jest na polu poniżej 0 i na magazynie tak samo. Firma to mocny żart liczy się tylko kasa kasa i kasa.

Beata

Witam, ciężko tutaj o jakąś aktualną opinie, a te które są tutaj umieszczone wykluczają się. Czy jakiś pracownik może w końcu rozwiać wątpliwości jak to jest z tymi stawkami i rodzajem umowy?

Agnes
@Beata

Pracowałam tam kilka lat temu przez chwilę, nie wiem czy coś się zmieniło od tej pory. Jeśli chodzi o umowę to nikt na czarno nie pracował, z tego co się dowiedziałam to od czasu do czasu są podwyżki, natomiast chaos ogromny! nic tam nie było planowane, co chwilę zmiany decyzji odnośnie tego co jest do zrobienia, a coś takiego jak grafik nie istniał, z dnia na dzień na koniec zmiany była rospiska kto jak pracuje. Na jakimś dziale pracują nawet w największe święta i też podobno w ostatniej chwili się dowiadują. Nie wiem jak jest teraz bo trochę czasu minęło, ale z tego co zauważyłam to tam ciężko o jakieś zmiany.

Honorata
@Agnes

O zmiany ciężko z powodu czego? A jak piszesz o tych podwyżkach jeszcze, że są, to o ile tak właściwie? Tobie jak jeszcze tu pracowałaś to ile podwyżki w sumie udało się wypracować?

Agnes Nowy wpis
@Honorata

Hmm, może dlatego że ludzie nie potrafią zawalczyć o swoje, na produkcji w większości to kobiety które pracują żeby dociągnąć do emerytury. Pracowałam później w kilku miejscach i nigdzie nie spotkałam się z tym żeby praca w soboty była narzucana z góry i to informacja w piątek o 14tej ????‍♀️????‍♀️ O zarobkach tam się nie rozmawia bo stawki ustalają indywidualnie.

mobilna_dama

Witam Nie zgadzam się z powyższą opinią. Przychodząc do pracy jest okres próbny za najniższą krajową (około 2 miesiące), który zapewnia umowę. Po okresie próbnym następuje decyzja pracownika czy chce pracować w ten firmie lub nie. Jeśli się zgadza, to dostaje umowę na rok i stawka jest zależna od odpowiedzialności na danym stanowisku. Pan Prezes Łukasz przyjmuje pracowników w każdej chwili o ile jest zapotrzebowanie. Mogę na ten temat szczerze się wypowiedzieć, ponieważ pracuje w OSM Bochnia już od dłuższego czasu.

Stokrotka
@mobilna_dama

Ależ Pani ukoloryzowala swoją opinie.Prawda leży bardzo daleko od Pani wypowiedzi

Aplikowałeś do firmy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
pracownik w OSM w Bochni

uważajcie na podjęcie pracy w tej firmie. prezes Łukasz poszukuje ludzi którzy chcą robić za darmo bez umowy, kontakt z nim jest bardzo utrudniony, jeśli już uda ci sie z nim skontaktować po kilku dniach pracy i zapytasz o umowę to będzie oburzony i podziękuje ci za darmową prace. także nie polecam

Rysiek
@pracownik w OSM w Bochni

W Bochni już wiele osób mówiło mi o tym. Dlatego boję sie zanieść tam CV. Ogolenie nie za dobre rzeczy mówią. Ponoć duży haos. Nic nie wiadomo. No i problemach finansowych sąsiadka mi mówiła.

Zostaw merytoryczną opinię o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska - Niepołomice-bochnia-brzesko

• Jak się pracuje w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska?

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
  • Wygoda 147