Opinie o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ogrodzieńcu w Ogrodzieniec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ogrodzieńcu. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ogrodzieńcu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ogrodzieńcu w Ogrodzieniec

Sama (usunięte przez administratora) w tej recepcji dodzwonić się to cud dowiedzieć się czegoś drugi cud panie jak w ciężkim prlu. Naburmuszone że przyszedł pacjent i coś chce skandal bo lepiej by było ploteczki popychać a tu gościu coś chce

Może przestańmy ciągle narzekać, czas jest tak trudny szczególnie dla pracowników służby zdrowia!

@Ewa

Dla tych w szpitalach tak ale nie tu. Tu sie nikt covidowcami nie zajmuje. Tu sie nawet pacjentami nikt nie zajmuje.

Julia
@ja

Czy jesteście pracownikami Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ogrodzieńcu? Czy ze względu na pandemie pracownicy zostali w jakiś sposób zabezpieczeni? Czy obecna sytuacja zmieniła coś względem np. wynagrodzenia czy obowiązków?

Basia
@Ewa

Trudny?!? Służba zdrowia zaszczepiona w pierwszej kolejności a i tak pozamykani na cztery spusty. Dostać się czy nawet dodzwonić się do przychodni jest bardzo trudno.

Karolina Nowy wpis
@ja

Jak tak bardzo wam nie pasuje i nie odpowiada to zawsze można zmienić przychodnię. Ja nie mam najmniejszych zastrzeżeń, taka jest prawda że chodzą do przychodni jedni i Ci sami. Kadra lekarska super dużo specjalistów. A ludzie chcielibym nie wiadomo co, najlepiej żeby pielęgniarki częstowały kawą albo herbatą i oczywiście bezwzględnie się cały czas uśmiechały

Opinia Nowy wpis
@Ewa

Zawsze to samo nie mowmy nic, nie narzekajmy... a moze trzeba mowic prawde i przestac tuszowac! Piszcze co widzieliscie niech ludzie wiedzą w czyich rekach jest nasze zdrowie.

I znowu to samo Nowy wpis

Ta placówka się nigdy nie zmieni i nie nauczy. Nie polecam. Poprostu bez niepotrzebych wyjasnień bo kto byl ten wie dlaczego nie polecam.

Panie w rejestracji są chyba głuche i ślepe. Można stać tam pół godziny a one będą udawać że cię nie ma. Telefonów też nikt nie odbiera. Służba zdrowia w przychodni w Ogrodzieńcu nie jest służbą a aktem łaski, którego nieliczni i cierpliwi mogą doświadczyć.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ogrodzieńcu? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Abc

Ja tez sie zgadzam Martin. Moim zdaniem okropnie jest na recepcji, okropnie. Trzeba tam wszystkich wymienic i no natychmist.

Mówia na mnie Tereska

W przychodni pracuje moja .... i nie polecam zatrudnia się w placówce medycznej bez perspektyw. Trzeba jakoś doczekać do emerytury. Miejsce dla osób o mentalności PRLowskiej. Monotonia. Brak możliwości szkoleń, wyjazd służbowy to słowo w języku obcym. Brak lekarzy i sprzętu medycznego. Kiepskie zarządzanie i wykonanie.

(usunięte przez administratora) Niewłaściwe podejście do pacjentów. Gdy tylko wychodzą z placówki mówi się o nich za ich plecami omawiając ich przypadki co mogą słyszeć inni pacjenci. Nieprofesjonalne podejście do pracy. Brak szkoleń i możliwości rozwoju. Negatywne opinie zamieszczane na tej stronie są prawdziwe. (usunięte przez administratora)

Antek

A ja uważam ze gorzej niż w Zawierciu. A jak porównać do innych miast albo prywatnej opieki to nie ma skali.

Karmen

Lepiej niż w Zawierciu.

Ogrodzieniecki Arab
@Karmen

No ale tak nie powinno być, wszyscy wiemy, że Zawiercie to umieralnia i tam iść można tylko z krzyżem na drogę ale czy lepiej od umieralni jest dobre? Ogrodzieniecka przychodnia to szambo. Brak ogłady pyskatym pielęgniarką, brak doświadczenia lekarzom którzy boja się leczyć i stosują przestarzałe metody, brak specjalistów przez co leczymy się prywatnie a i tak płacimy na NFZ. Gdzie tu logika. Czy wy nie macie dość? Jestem zawiedziony służbą zdrowia i Ogrodzieniecka placówką.

Pwalo

Rzucam negatywa ziomeczki.

Rafał

Negatyw. No i spadł deszcz na naszą służbę zdrowia. Niech ich trochę zmyje.

Arek

Zla jakość usług, brak możliwosci wykonania badań, niewystarczająca ilość lekarzy, PRLowskie metody działania.

Aneta

Tez nie polecam. Niski poziom i brak ogłady w rejestracji. Pielegniarka przy innych pacjenach zapytala mnie o powód wizyty. Nie rozumieja Rodo. Brak lekarzy specjalistów.

Robert

Mam 54 lat i pochodzę z o Ogrodzieńca. Nie jestem zadowolony z jakości opieki w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Ogrodzieńcu.

Rusia

Nie polecam.

Janek

Widzę wiele problemów i zagrożeń. Moja żona była na wizycie u ginekologa i wróciła oburzona ze względu za zachowanie i luźne wypowiedzi lekarza. Już więcej tam nie wróci.

Daryna

Ne khorosha klinika, vony mene ne bachyly

Natalia

Zgadzam się z Pauliną, brakuje nam lekarzy ale pielęgniarki tez pozostawiają wiele do życzenia. Ostatnio moja babcia była na wizycie i mówiła że martwi ja to ze pomimo sytuacji z COVIDEM jest taka znieczulica. Miała przyjść na godzinę a kazali jej czekać. Mówiła, że czuła niepokój i kołatanie serca, zgłosiła to pielęgniarce ale ona tylko wzruszyła ramionami.... Słabe to.

Paulina

Nie rozumiem dlaczego wszyscy czepiają się pielęgniarek a nikt nie pisze o tym że dyrekcja nie jest w stanie zatrzymać żadnego dobrego lekarza. Odkąd dr Rogozik odeszła nie ma do kogo iść.

Martin

(usunięte przez administratora) na kolkach. Najgorszy zaklad opieki w Polsce i to nie przez lekarzy tylko pielegniarki. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Adam S
@Martin

Martin ja sie z toba zagadzam. Sam mialem cos napisac bo jak te pielegniarki sie zachowuja i co wyprawiaja to pojecie przechodzi. Nie mowie tu o starszych i zasluzonych paniach tylko tych post 35 latkowych siksach ktorym wydaje sie ze wszystkie rozumy pozjadaly. Drogie Panie jestescie hanba dla NFZu i zal ze takie osoby obsluguja petentow. Brak kultury osobistej i intelektu. A takich obserwacji razem z kolegami mamy wiecej.

Karola
@Adam S

A koledzy nie podpowiedzieli że w przychodni są pacjenci a nie petenci? Nigdy nie zostałam źle potraktowana przez "sikse" z przychodni. Za to mam wrażenie że tym starszym i zasłużonym często się już nic nie chce. I bez tych młodszych pielęgniarek ta przychodnia całkiem przestałaby funkcjonować.

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ogrodzieńcu - Ogrodzieniec

• Jak się pracuje w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ogrodzieńcu?

Zobacz opinie na temat firmy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ogrodzieńcu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ogrodzieńcu?

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ogrodzieńcu
1.2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Plac Wolności 23
    42-440 Ogrodzieniec