Opinie o Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j. w Chojnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j. w Chojnice

Jak dużo osób pracuje w Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j.?

Czy Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Monster Nowy wpis

Przecież ta firma nie istnieje...(usunięte przez administratora) Proszę zapoznać się z materiałem z programu UWAGA to dowie się Pan/Pani ilu ludzi przekręcił MM.

PrzemoOggy Nowy wpis

Bo to jak sama nazwa mowi : to sa zielone domy, czyli maja po prostu zarosnac krzakami, mchem, grzybem, po prostu powrot do zielonej natury! ich celem jest wchloniecie przez nature, mieszkac blisko natury w zielonych domach..

Ten Pan to (usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Klient

Firma juz nawet nie ma strony internetowej a jedynie konto na FB!! Czyli nawet maile nie dochodza!! Od miesiecy czekam na naprawe reklamacji, zero kontaktu. Totalna porazka. Czy ktos z klientow zlozyl pozew zbiorowy?

Marian
@Klient

Konto na facebooku tez juz usuneli. Chyba zwijaja manatki i uciekaja z tych Brus

Zniesmaczony

Firma poniżej jakiejkolwiek krytyki. Budowa z tą firmą to czysty koszmar. Kompletne lekceważenie klienta. Całkowity brak możliwości skontaktowania się z biurem obsługi i właścicielem ( chyba, że dzwonimy z numeru, którego nie znają, wtedy odbierają po drugim sygnale). Jedyny kontakt z ich strony następuje w momencie kiedy wystawią fakturę i chcą jak najszybciej pieniędzy. Od momentu podpisania umowy ani jedno słowo jakie padło z ust Maziarza nie było prawdą. Kłamie nawet w momencie kiedy udowodni mu się, że mówi nieprawdę. Każda rozmowa z nim jest jak splunięcie w twarz. Kiedy już uda się z nim połączyć, rzuca wyssanymi z palca terminami dalszej realizacji i dalej nic się nie dzieje, a kontakt ponownie staje się niemożliwy.

@Zniesmaczony

Jego żona jest też ofiarą poczynań męża.Pomyslal Pan o tym?pomyślał Pan o dzieciach?

Marian

Ofiara? Nie widziała co maz odwala? Nie wierze w to, ofiarami sa wszyscy ludzie ktorych (usunięte przez administratora), przeciez wlascicielami sa w dwojke.. Wiec (usunięte przez administratora)tez

Klient

Proszę się zapoznać z reportażem o firmie Zielone Domy: (usunięte przez administratora)

Maria

W dalszym ciągu panuje tu niezrozumiała cisza - słuchajcie, z tego co się orientuje, to firma Zielone Domy cały czas działa, więc dobrze byłoby wznowić dyskusję na jej temat. Może ktoś z Was się chociaż orientuje, czy planują tam w najbliższym czasie rekrutację? Będę wdzięczna za informację.

Erni
@Maria

Z daleka od tej firmy. Biorą kasę i porzucają budowy...Tam już nikt chyba nie pracuje.

Erni
@Maria

Nasza budowa stanęła na stanie surowym otwartym i sprawa zajął się prawnik

@Maria

Pani Mario, u mnie na budowie również cisza, proszę o kontakt pod nr tel 722217824

@Erni

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 722217824

A.K. Tryszczyn
@Maria

Czy p. powiadomiła organa ścigania ? Czy ktoś się zainteresował przestępczą działalnością maziarzy ? w/g mnie policja i prokuratura im na to pozwala . Po moim zawiadomieniu prokuratury podano mi numer telefonu do policjanta który miał się sprawą zająć ale na ten numer nikt nie odpowiadał. Ze mną też nikt się nie kontaktował. Mogę więc przypuszczać , że są to układy mafijne . maziarz i jego żona działają bezkarnie. Czy nad Chojnickimi organami ścigania nie ma kontroli? W jakim kraju my żyjemy? Wszyscy poszkodowani przez maziarzy powinni zbiorowo ich podać do sądu, i nie chodzi tylko o stronę materialną ale żeby przerwać (usunięte przez administratora)kolejnych klientów.

A.K. Tryszczyn k. Bydgoszczy

Maziarz wraz z żoną zorganizował grupę przestępczą okradającą ludzi z marzeniami o własnym domu. Jego żona jest nauczycielką w szkole w Brusach SP nr 2. (usunięte przez administratora) O działaniach Maziarza i spółki powiadomiłem Prokuraturę w Chojnicach w sierpniu 2020 roku. I co, i nic , nie zainteresowali się przestępczą działalnością firmy Maziarza. Dlaczego ? Może są tam jakieś małomiasteczkowe układy. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 667 662 523

toćka

Wszystkie powyższe opinie są prawdą! Budowa domu miała być przygodą i spełnieniem marzeń a okazała się drogą przez piekło. Pan Marcin to nawet nie jest wytrawny gracz tylko klamliwy tchórz, który nie potrafi spojrzeć klientowi w oczy i po prostu powiedzieć, że wystapiły problemy. Pali głupa kolokwialnie mówiąc, a pretensje ma do całego świata. Okrada ludzi, bo inaczej tego nazwać nie można. Zaliczki pobiera i nic nie robi na budowie. Szkoda tylko, że nie myśli o swojej rodzinie, która doświadczy prędzej czy później jego głupoty, bo ktoś się kiedyś porządnie wq...wi i zrobi mu jesień średniowiecza!

@toćka

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 722217824

Emilia

Widzę, że wypowiadają się głównie osoby korzystające z usług firmy Zielone Domy Maziarz Bryła. Ja chętnie poczytałabym opinie od osób pracujących u nich. Jak wygląda praca? Czy obecnie jest poszukiwany pracownik oraz na jakie stanowisko i z jakim doświadczeniem? Ktoś się orientuje?

Roman

Budowa domu z ta Firma to istny koszmar. Kontakt jedynie do momentu podpisania umowy i kiedy wystawia fakture, poza tym nikt nie odbiera telefonu i nie odpisuje na maile. Obecnie budowa trwa juz ponad rok, na kazdy etap czekalismy 2-3 miesiace. Jak juz wlasciciel pan Maziarz raczy odebrac lub oddzwonic to tylko rzuca obietnice bez pokrycia, zeby zyskac na czasie. Ten czlowiek nie szanuje klientow i wlasnych pracownikow. Nic dziwnego, ze ma problemy kadrowe - ludzie od niego uciekaja, nie placi w terminie, placi wyplaty na raty. Ma zaleglosic w lokalnych hurtowniach, stad problemy z materialem. Wiec jak ma sie to w ogole udac? Jedzie tylko tam, gdzie po robocie fakture moze wystawic, gdy juz wszystko zaplacone, to sie nie pojawia, zeby dokonczyc budowe. Totalna porazka, przestrzegam przed ta Firma, jezeli ktos sie juz zdecyduje to koniecznie prosze zmianic warunki platnosci w umowie i zadac zapisu o karach umownych.(usunięte przez administratora)

Rob

Dzień dobry, Firma nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wynikających z umowy a dotyczących reklamacji. Reklamacje złożone od 2 lat nie są załatwione a właściciel firmy obiecuje wszystko aby tylko zyskać na czasie . Każda próba kontaktu z firmą Zielone Domy czy to telefoniczna czy mailowa jest lekceważona , brak odpowiedzi na liczne maile. Nie polecam tej firmy : bark profesjonalizmu , brak odpowiedzialności za fuszerki budowlane , ograniczony kontakt do zera z biurem i z właścicielem firmy. Sprawa w najbliższym czasie trafi do sądu.

alfa
@Rob

Nie do przyjęcia jest taka postawa firmy, rynek to zweryfikuje

xyz

Witam , nie polecam firma nieterminowa budowa trwa już prawie rok czasu i końca nie widać . Ograniczony kontakt z biurem szef Marcin nie odbiera telefonów nie odpowiada na maila potrafi tylko wysyłać faktury do zapłaty za robotę, której jeszcze nie zrobili i nie wiadomo kiedy zrobią.

Zostaw merytoryczną opinię o Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j. - Chojnice

• Jak się pracuje w Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j.
  • Mickiewicza 39
    89-600 Chojnice

Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j.