counter
Maria Nowy wpis

W dalszym ciągu panuje tu niezrozumiała cisza - słuchajcie, z tego co się orientuje, to firma Zielone Domy cały czas działa, więc dobrze byłoby wznowić dyskusję na jej temat. Może ktoś z Was się chociaż orientuje, czy planują tam w najbliższym czasie rekrutację? Będę wdzięczna za informację.

Emilia Nowy wpis

Widzę, że wypowiadają się głównie osoby korzystające z usług firmy Zielone Domy Maziarz Bryła. Ja chętnie poczytałabym opinie od osób pracujących u nich. Jak wygląda praca? Czy obecnie jest poszukiwany pracownik oraz na jakie stanowisko i z jakim doświadczeniem? Ktoś się orientuje?

toćka Nowy wpis
Klient

Wszystkie powyższe opinie są prawdą! Budowa domu miała być przygodą i spełnieniem marzeń a okazała się drogą przez piekło. Pan Marcin to nawet nie jest wytrawny gracz tylko klamliwy tchórz, który nie potrafi spojrzeć klientowi w oczy i po prostu powiedzieć, że wystapiły problemy. Pali głupa kolokwialnie mówiąc, a pretensje ma do całego świata. Okrada ludzi, bo inaczej tego nazwać nie można. Zaliczki pobiera i nic nie robi na budowie. Szkoda tylko, że nie myśli o swojej rodzinie, która doświadczy prędzej czy później jego głupoty, bo ktoś się kiedyś porządnie wq...wi i zrobi mu jesień średniowiecza!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 159 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zniesmaczony

Firma poniżej jakiejkolwiek krytyki. Budowa z tą firmą to czysty koszmar. Kompletne lekceważenie klienta. Całkowity brak możliwości skontaktowania się z biurem obsługi i właścicielem ( chyba, że dzwonimy z numeru, którego nie znają, wtedy odbierają po drugim sygnale). Jedyny kontakt z ich strony następuje w momencie kiedy wystawią fakturę i chcą jak najszybciej pieniędzy. Od momentu podpisania umowy ani jedno słowo jakie padło z ust Maziarza nie było prawdą. Kłamie nawet w momencie kiedy udowodni mu się, że mówi nieprawdę. Każda rozmowa z nim jest jak splunięcie w twarz. Kiedy już uda się z nim połączyć, rzuca wyssanymi z palca terminami dalszej realizacji i dalej nic się nie dzieje, a kontakt ponownie staje się niemożliwy.

Roman

Budowa domu z ta Firma to istny koszmar. Kontakt jedynie do momentu podpisania umowy i kiedy wystawia fakture, poza tym nikt nie odbiera telefonu i nie odpisuje na maile. Obecnie budowa trwa juz ponad rok, na kazdy etap czekalismy 2-3 miesiace. Jak juz wlasciciel pan Maziarz raczy odebrac lub oddzwonic to tylko rzuca obietnice bez pokrycia, zeby zyskac na czasie. Ten czlowiek nie szanuje klientow i wlasnych pracownikow. Nic dziwnego, ze ma problemy kadrowe - ludzie od niego uciekaja, nie placi w terminie, placi wyplaty na raty. Ma zaleglosic w lokalnych hurtowniach, stad problemy z materialem. Wiec jak ma sie to w ogole udac? Jedzie tylko tam, gdzie po robocie fakture moze wystawic, gdy juz wszystko zaplacone, to sie nie pojawia, zeby dokonczyc budowe. Totalna porazka, przestrzegam przed ta Firma, jezeli ktos sie juz zdecyduje to koniecznie prosze zmianic warunki platnosci w umowie i zadac zapisu o karach umownych.(usunięte przez administratora)

Rob

Dzień dobry, Firma nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wynikających z umowy a dotyczących reklamacji. Reklamacje złożone od 2 lat nie są załatwione a właściciel firmy obiecuje wszystko aby tylko zyskać na czasie . Każda próba kontaktu z firmą Zielone Domy czy to telefoniczna czy mailowa jest lekceważona , brak odpowiedzi na liczne maile. Nie polecam tej firmy : bark profesjonalizmu , brak odpowiedzialności za fuszerki budowlane , ograniczony kontakt do zera z biurem i z właścicielem firmy. Sprawa w najbliższym czasie trafi do sądu.

alfa
@Rob

Nie do przyjęcia jest taka postawa firmy, rynek to zweryfikuje

xyz

Witam , nie polecam firma nieterminowa budowa trwa już prawie rok czasu i końca nie widać . Ograniczony kontakt z biurem szef Marcin nie odbiera telefonów nie odpowiada na maila potrafi tylko wysyłać faktury do zapłaty za robotę, której jeszcze nie zrobili i nie wiadomo kiedy zrobią.

Czekamy na aktualne info. Napiszcie co nowego słychać w firmie Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j. w mieście Chojnice, bo nic jeszcze nie wiadomo.

Zostaw merytoryczną opinię o Zielone Domy Maziarz Bryła sp.j. - Chojnice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad