Opinie o Dakar S. W. Szewczenko sp.j. w Ignatki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dakar S. W. Szewczenko sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dakar S. W. Szewczenko sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakar S. W. Szewczenko sp.j. w Ignatki

Eleos Nowy wpis

Muszę zapytać właścicielem jest Sławomir, czy ktoś wie co się dzieje ze sławomirem, facet potrafił nawet cukier na fakturę brać

Malwina Nowy wpis

Jakie warunki finansowe i bonusowe mają pracownicy działu reklamacji? Będą tutaj nabory w 2024 r.? Pracowałam w obsłudze klienta i trochę się już zaprawiłam w boju, może warto wykorzystać doświadczenie w tej hurtowni ;)

Obiektywny Nowy wpis

Kolego tylko podajesz się za pracownika albo kompromitujesz się pisząc te opinie. Wynika z nich, że kompletnie nie orientujesz się kto czym się w tej firmie zajmuję. Poza tym skoro jest tutaj tak źle to dlaczego ludzie pracują po kilkanaście (a niektórzy nawet kilkadziesiat) lat i nie odchodzą to innych lepszych pracodawców. Szef jak każdy ma swoje wady ale również wiele zalet. Sam doskonale wiesz (o ile pracujesz lub pracowałeś) ile razy pomagał i nie raz podchodził do problemów ze zrozumieniem. Może miej odwagę porozmawiać o problemach bezpośrednio "w cztery oczy" a nie anonimowo pisząc opinie. Chętnie wziąłbym udział wraz z Tobą w jakimś sprawdzianie umiejętności i wiedzy i wówczas okazałoby się kogo Szef trzyma niepotrzebnie.

Renata

Już kolejny taki komentarz.. a ja nadal nie wiem czy firma zwalnia z jakiegoś dobrego powodu czy jakiś kryzys przechodzą :( Bo jeśli to drugie to raczej nie decydowałabym się przejść do nich. Pracujecie na zleceniu, że tak z dnia na dzień może zwalniać?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dakar S. W. Szewczenko sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Ricky

Ogólnie (usunięte przez administratora) jest niekonkretny tak jak większość właścicieli firm takich dla nich aby obrót był robiony i kasa wpływała a taki człowiek pracownik się nie liczy, potrafił wywalić dobrych ludzi nie informując ich wcześniej że nie będą pracować ,ludzie zostali bez pracy z dnia na dzień.

Iza

Aż musze zapytać. Co to ma do warunków pracy tutaj, że o tym wspominasz? Jakoś bardzo na cokolwiek to wpływa?

Jan

Ależ mnie to rozbawiło :) Pozdrawiam wszystkich chłopaków z Dakaru. By tam pracować trzeba mieć łeb na karku, zaradność, spryt ,umiejętność pracy w zespole, podejmowania decyzji . Jak widać nie każdy się nadaje. Panie Sławku serdecznie pozdrawiam, fajny z Pana gość. Zawsze bez zbędnych problemów krótko zwięźle i na temat.

Barbara
@Jan

Niestety w wiekszosci osob ktore sie skarza na firme to by chciala lezec i pachniec a nie pokazywac ze chce sie pracowac i tyle. Moze wlsciciel rzeczywiscie nagradza swoich pupilkow, tyllko te osoby ktore rzetelnie pracuja?

Krystyna
@Jan

ale to znaczy że według Ciebie nikt nie ma prawa mieć negatywnej opinii? nie wiesz kto to pisał przecież.

Lk

Jak się do nich dodzwonić. Ma ktoś nr

Zostaw merytoryczną opinię o Dakar S. W. Szewczenko sp.j. - Ignatki

• Jak się pracuje w Dakar S. W. Szewczenko sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Dakar S. W. Szewczenko sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dakar S. W. Szewczenko sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dakar S. W. Szewczenko sp.j.
  • Przemysłowa 36
    16-001 Ignatki
  • NIP: 9661538712 REGON: 51977525 KRS: 0000202858

Dakar S. W. Szewczenko sp.j.