Ciekawy

Jak wyglada praca na produkcji ? Jakie sa relacje pomiedzy pracownikami ? Jak wyglada praca operatora ?

Damian Nowy wpis
Kandydat

Wczoraj byłem na rozmowie rekrutacyjnej i bardzo polecam firmę! Płace są normalne, jak wszędzie, ale podejście kierownika bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Aplikowałem na stanowisko operatora, miałem kilka pytań o maszyny i premię. Przemiła pani od rekrutacji zadzwoniła, wiedząc, że tak szczegółowo mi nie będzie w stanie odpowiedzieć i poprosiła o podejście na rozmowę kierownika. Przyszedł kierownik i specjalista od Druku, wszytko szczegółowo mi wyjaśnili, starali się dokładnie odpowiedzieć na każde pytanie i zaproponowali oprowadzenie po hali produkcyjnej, żebym mógł zobaczyć maszyny! Jeszcze nie byłem na tak przyjemnej rozmowie rekrutacyjnej! Właśnie tak powinno się traktować ludzi! Mam nadzieję, że dostanę tę pracę :)

Szarlatan Nowy wpis
Kandydat

Najgorsza firma Patologia wyzysk za miskę ryżu Niewolnicy systemu nikomu nie polecam

Michał

Często macie dni wolne ?

Basia Nowy wpis
@Michał

w czasie wakacyjnym 2 tygodnie + urlop na wigilię i sylwestra (31). Ostatnio mieliśmy urlop za 1 w poniedziałek (czyli długi weekend) Generalnie nie ma problemu żeby wykorzystać wolne jakie Ci przysługuje :)

Jak szefostwo w ADAMS Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Ewa Nowy wpis
@Pytanie

Szefowa uśmiechnięta i uprzejma. Szef poważny i konkretny, ale zawsze dobrze traktuje ludzi. (usunięte przez administratora);) Ale generalnie są ok.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

nobody

na szczęście etap pracy u p.Skrzyniarza mam za sobą. Cieszyłem się jak mnie przyjeli, ale teraz ciesze się znacznie bardziej ze mnie tam nie ma. Wypłata podstawowa (czyli biednie), do tego premia. O pozostałym "benefitach" nie warto wspominać. Generalnie (usunięte przez administratora)

Ciekawy

leo
@Ciekawy

pracowałem tam kiedyś nie podobało mi się

Marek
@Ciekawy

Praca na produkcji różni się w zależności od maszyny. Są pracę na podajniku, przy odbiorze opakowań, układanie na palecie. Im bardziej zautomatyzowana maszyny tym więcej kontroli i przygotowania, a mniej powtarzalnej pracy fizycznej. Z reguły jak ktoś potrzebuje pomocy to jest reakcja. Jest niewiele benefitow (nie ma np. opieki medycznej) ale za to też nie ma współczynników jak w korporacjach, nikt Ci nie liczy jak efektywnie pracujesz. Wiadomo jak ktoś siedzi i nic nie robi to Brygadzista prędzej czy później to zobaczy i mozesz mieć rozmowe

Jak długo czekaliście na odzew z ADAMS Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Karolina
@Pytanie

Jeżeli dostaniesz telefon rekrutacyjny, zawsze dostajesz informacje zwrotną (czy będzie negatywna czy pozytywną). Ja czekałam 4 dni.

Młody

Hej, czy ADAM'S gwarantuje autobus z Poznania do Baranowa?

Bad
@Młody

Nie

Patyczak
@Młody

Tak....tylko muszą mieć odpowiednią ilość bo po 5 osób nie opłaca się puszczać busa

Jaki jest wkład kierownictwa Firma ADAM’S w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Da-ek
@Pytanie

To co mi przychodzi do głowy, to imprezy integracyjne, zawsze są na sportowo, konkursy, zabawy. Ale jak dla mnie chyba przede wszystkim to, ze u nas stawia się na szacunek dla drugiej osoby. Zawsze łatwo uzyskać pomoc, czy odpowiedź na pytanie. Wiadomo, tak jak wszędzie są spory i czasem ktoś coś powie głupiego, ale sytuacje się rozwiązuje i z powrotem panuje spokój.

iza

@Ola ale to chyba nie przeszkadza w tym, aby osoby starsze stażem mogły zostać docenione finansowo?

J.
@iza

Staż stażem ale za zasiedzenie nie ma podwyżek ani awansów. Szef docenia te osoby które chcą się uczyć i się wyróżniają na tle innych a nie siedzą latami i myślą, ze za to dostaną coś więcej... Można mu wiele zarzucić ale jest dobrym szefem. Kiedy potrzeba wyciągnie rękę i pomoże.

Manola - były pracownik

Pracowałam tam przed przeprowadzką i byłam zadowolona. Wypłata zawsze na czas, jasne wymagania, bez żadnych niedomówień.

Karol

Praca na produkcji intensywna, bardzo stawiają na jakość, ale wynagrodzenie też adekwatnie wysokie, więc nie narzekam. Fajnie, że właściciel dba o rozwój firmy i co jakiś czas dochodzą kolejne maszyny (aktualnie ponad 11). Polecam.

Karolina

Firma jak każda ma swoje plusy i minusy. Szef jest konkretny i wymagający ale jak tylko ktoś potrzebuje pomocy to zawsze wyciągnie rękę. Nie jest to firma gdzie dostaje się pieniądze za siedzenie i picie kawy, dlatego jak się jest pracowitym, nie tylko można awansować, ale co roku dostaje się podwyżki. Polecam.

cao

Jeden powazny problem jest w tej firmie. Nie docenia sie pracownikow z dlugim stazem, ktorzy sa dobrzy w tym co robia- takze finansowo. Pracodawca nie motywuje do pracy w zaden sposob, ludzie czuja sie niedocenieni a to zle wplywa na atmosfere i jakosc pracy. Wielka szkoda bo praca nie jest zła.

Ola
@cao

A nie przyszło Ci do głowy, że firma się rozwija i potrzebują kolejnych i kolejnych osób? Z tego co wiem Adams jest już prawie dużym przedsiębiorstwem, czyli zatrudnia ponad 250 osób.

Ola

Byłam na rozmowie w firmie Adams i muszę przyznać, że bardzo mnie pozytywnie zaskoczyli! Na wstępie zaproponowali mi kawę, wszyscy w biurze uśmiechnięci, a sama rozmowa przebiegała bardzo profesjonalnie ale bez takiego uczucia stresu jak mam zazwyczaj na rozmowach. Po zatrudnieniu przeszłam szkolenie na wszystkich stanowiskach w firmie, co dało mi możliwość poznania wielu pracowników. Zaskoczyło mnie również to że większość osób które spotkałam pracuje już 15-24 lata i są zadowoleni z pracy! Bardzo polecam firmę!

Marcin

Z tego co piszesz atmosfera i relacje między współpracownikami nie są zbyt dobre. Czy inne sprawy związane z zatrudnieniem takie jak wysokość wynagrodzenia są według Ciebie zadowalające?

Gosc

Ludzie nie narzekajcie.Praca jak praca, nikt za leżenie nie płaci więc pracowac trzeba jak w kazdej innej firmie. Placa calkiem niezle, organizacja pracy dobra, darmowy autobus- duży plus. Ludzie tacy jak wszędzie, niektórzy spoko, niektórzy nie. Plotki, romanse, obgadywanie tak jak wszędzie. Więc przestańcie narzekać i poprostu pracujcie bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

pracuś
@Gosc

jaki darmowy autobus? chyba że w Barczewie, bo w Mrągowie nic takiego nie ma . Organizacja pracy to żenada .Płaca to minimum , czasem jakaś premia . Na święta to jakaś imprezka na hali produkcyjnej , która połowa pracowników olała - ale nie dziwota biorąc pod uwagę traktowanie pracowników

Jaro
@pracuś

To sam zorganizuj zapłać pogadamy a Ty tylko wymogi chorobowe i kasa pajacu

Konrad

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak trudno je przejść.

Aleksandra

@xD, rozumiem, że opinie o pracy, czy pracodawcy mogą być różne, jednak proszę żebyś przekazywał je w sposób merytoryczny nie obrażając nikogo. Czy możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i umowy oferowanych przez tego pracodawcę? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pacę? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jaka jest atmosfera w pracy?

Petronela.
@Aleksandra

Warunki pracy stabilne, zadko kiedy dochodzi do zwolnień. System benefitów : ubezpiecznie opłacasz sam, brak medicovera, multisporta opłacasz sam. Na święta bony do auchan o wartości mniej niz dwa zielone banknoty... Impreza firmowa raz w roku dla wszysykich pracowników.

Aleksandra
@Petronela.

Dziękuję za odpowiedź. A co mogłabyś napisać o ewentualnej ścieżce kariery zawodowej w firmie ADAM’S? Zatrudniony pracownik ma szanse, aby z upływem czasu awansować na wyższe i lepiej płatne stanowisko? Aby tego dokonać, musi być cierpliwy i sumienny w wykonywaniu swoich obowiązków, czy raczej jest to zależne od poziomu jego wykształcenia i kwalifikacji? Zachęcam Cię do dalszej aktywności.

xD
@Aleksandra

nie uważam, żebym kogoś obraziła moim wpisem. Jeśli ktoś sobie nie radzi z nerwami to moim zdaniem ma problem i nie powienien się wyżywać na innych osobach bo coś nie idzie. Natomiast drugi z Panów to chyba tylko on wie dlaczego go zrobiono brygadzistą bo on o tej pracy nie ma zielonego pojęcia, i na większość problemów na zmianie "ma wyj...ne". Uważa że co to nie on, taki typowy człowiek awansu. Dziękuje.

@xD

Czytam te bzdury i żal mi cie oceniasz osoby które pracują w firmie bardzo długo i są z nie licznych osób które mają bardzo duża wiedzę na temat co tam się robi i jak to ma wyglądać. Temat samej produkcji i obsługa maszyn. A jakąś zazdrość i zbędne komentarze na temat kogo kolwiek zostaw dla siebie lub ocen siebie sama bo na pewno nie ma szału. Moja opinia na temat firmy jest ok warunki pracy i wynagrodzenia bardzo dobre a problem to jest w naj niższym szczeblu co myśli że jest super pracownikiem. Ale z tego co wiem firma się bardzo rozwija więc jak to te osoby mówiły pracy zawsze jest pełno to powodzenia.

Omg

Tak i tu się zgodzę. Tylko do Żabki ;)

xD
@Omg

do Żabki bo to jedyny brygadzista w tym zakładzie :) te dwa pozostałe pachołki to jakiś żal jeden do leczenia drugi klaun. Szkoda że nie można zmienić zmiany bo dojazd

Petronela
@xD

Bez przesady- nie zgodzę się i uważam, że ta opinia jest krzywdząca. Starszy brygadzista to osoba, która wkłada całe swoje serce w swoją prace. Zawsze pomocny i ma niesamowita wiedzę. Jak się uczyć to tylko od mistrzów:)

Zostaw merytoryczną opinię o ADAMS Sp. z o.o. - Baranowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ADAMS Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 132 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowina 20