Opinie o Optima Pilzno A.Szewczuk S.Szewczuk sp.j. w Lipiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Optima Pilzno A.Szewczuk S.Szewczuk sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Optima Pilzno A.Szewczuk S.Szewczuk sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optima Pilzno A.Szewczuk S.Szewczuk sp.j. w Lipiny

Piotr Nowy wpis

Jazda na Szwajcarię 1900zl za kółko które schodzi 6 dni przy dobrym układzie 5 zależy jakie przejście i ile stoisz w kolejce. Można sobie przeliczyć dniówkę ile wychodzi , w biurze siedzą ludzie którym się wydaje że ludzie są niewolnikami a oni bogami byle wysłać później ciężko telefon odebrać , nie polecam omijajcie szerokim łukiem.

Grześ

Nie polecam jazda głównie Szwajcaria lub Ukraina o pieniądze trzeba się prosić , stawka za kurs który morze trwać 4 dni a morze 7 za ta sama kasę żadnych dodatków czy premi.

Staszek
@Grześ

Pracuje w tej firmie nie od dziś i nigdy nie zdarzyło mi się robić kursu 7 dni , minimum za dzień to koło 350 zł , również z tego co mi wiadomo na ukraine jeżdżą inni kierowcy niż na zachód .

Olek
@Grześ

Bzdury wierutne... pracuje tu 8 miesięcy, ani razu nie prosiłem się o wypłatę. Co do czasu w trasie to praca jest tak wyukładana ,że 95% wyjazdów przebiega pomyślnie zczyli szwajcaria w 4 dni ,holandia w 3.(stałe punkty w większości lub ich okolice) jak ktoś jeździ po 4h dziennie to może zejść 7 dni... nie jest również rzadkością załadowana i odprawiona naczepa przez szefostwo na bazie, którą podpinasz i jedziesz do celu z czystym tachem. Niektórym naprawdę nie dogodzi...

Wiktoria
@Olek

A musicie znać jakieś języki, jeśli trasy są na Szwajcarię, Holandię?

kiero
@Wiktoria

Nie trzeba znac jezykow kazdy sobie jakos radzi ale wiadomo jak ktos cos umie to jest latwiej

Sylwia
@kiero

A firma nie organizuje może jakiś kursów językowych dla kierowców, żeby ułatwić im pracę oraz poprawić ogólną atmosferę?

Były kierowca

Zastanawiam się jak można zrobić Kurd w 4 dni jak ja jeździłem do Szwajcari odprawy po załadunku kilka godz trwają kolejka do granicy 10 kilometrów stania cały dzień czasami do następnego dnia, brak toalety i żadnego zaplecza. Jak ktoś pisze ze kurs 4 dni to chyba nigdy nie był w Szwajcari! A co do firmy mój kolega tam pracował ale odszedł bo mówił ze 90h to za mało gonitwa ciągła …

Mikołaj
@Były kierowca

A jaki jest system rozliczeń, ile aktualnie bym zarobił? Dobrze tu piszą, że minimalna dniówka wychodzi 350-400 zł netto?

Józek Nowy wpis
@Były kierowca

Jeżdzę w tej firmie juz 3 lata i nie raz udało mi się zrobić kurs w niecałe 3 doby. Jak ktoś nie potrafi wyjechać 9h tylko ujedzie 3 godziny i zjeżdza na parking bo w nocy nie znajdzie miejsca to nie dziwota że kółko robi więcej niż 4 dni. To ,że są kolejki do granicy to już taki urok Szwajcarii.

@Były kierowca Nowy wpis
@Józek

A ha to super czym się tam jeździ lamborghini ? Bo do Szwajcari z Pilzna jest 1300 km do Zurychu to jak można zrobić to w 3 doby z czego praktycznie czasami cały dzień stoi się w kolejce? Chyba nie byłeś nigdy w tym kraju albo prawa ręka prezesa!

Kierowca Nowy wpis

Rotacja w tej firmie jest nie do opisania żadnych stałych tras zrobiłem jedno kółko i podziękowałem wysyłają w trasę a później stoisz na zachodzie i jeszxze do domu nie chcą ściągnąć tylko podciągają naczepę do granicy firma oparta na kłamstwach nie polecam…

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Optima Pilzno A.Szewczuk S.Szewczuk sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Kierowca

Jazda Szwajcaria,Holandia,Ukraina Pieniądze zawsze na czas Jazda tam i nazad z tym samym towarem Płacą za kółko Jak ktoś ogranie CH i obróci się w 4 dni co się bardzo często zdarza to jak się przeliczy na dniówki to wychodzi pod 400 zł netto Auta nie starsze jak 5 lat zawsze wszystko przy aucie zrobione.

Warto z nimi współpracować ?

Kierowca
@Ania

Warto Pieniądze na czas

Pracuję w tej firmie juz kilka lat i nie można narzekać. Pieniądze na czas, spoko współpraca. Jeśli ktoś szuka tygodniowych wyjazdów i zjadu na weekendy to jest właśnie firma dla niego. Raczej nie planuję zmiany bo byłem juz w kilku firmach i żadna nie oferowała takiej roboty jak Optima ;) co do gościa z poprzednich komentarzy to jeśli ktoś ma problem ze sobą to w żadnej firmie miejsca nie zagrzeje...

Firma Optima pilzno i Pil-trans to jedna hu... mozna powiedziec !!!!!! Nie wyplacaja kasy . !!!!chcesz pojezdzic za darmo dla doswiadczenia po zachodzie lub ukrainie to firma przyjmie cie odrazu .na poczadku mniam mniam pozniej. ........... powodzenia

Firma dziad-trans . Ogolnie nie polecam zn magnes magnes magnes .

Zostaw merytoryczną opinię o Optima Pilzno A.Szewczuk S.Szewczuk sp.j. - Lipiny

• Jak się pracuje w Optima Pilzno A.Szewczuk S.Szewczuk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Optima Pilzno A.Szewczuk S.Szewczuk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Optima Pilzno A.Szewczuk S.Szewczuk sp.j.?

Optima Pilzno A.Szewczuk S.Szewczuk sp.j.
  • 248
    39-220 Lipiny

Optima Pilzno A.Szewczuk S.Szewczuk sp.j.