Opinie o Aviation Services Ireland Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aviation Services Ireland Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Aviation Services Ireland Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aviation Services Ireland Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Olsztyn

Janush Nowy wpis

Czy dalej trzeba się pytać o to czy można wyjść do ubikacji przełożonej?XD btw szefu spoko człowiek, otwarty komuch co opowiadał że latał z książeczką MAO za młodych lat...wow

Justyna Nowy wpis
@Janush

Żartujesz z tym pytaniem, co nie? ;p To ogólnie Ci się tu podobało czy niekoniecznie?

Janush Nowy wpis
@Justyna

Nie, nie żartuje dorośli ludzie pytający się o to czy mogą iść do ubikacji. Raczej nie, chociaż jeśli lubisz klimat trochę kolesiostwa, brak w sumie perspektyw, ale za to pracę w obowiązkowej ciszy, liczenie to ujdzie

Zuzanna Nowy wpis

widzę tu opinię że nie ma stricte określonych ram czasowych. że przychodzi się do pracy i od momentu przyjścia 8h się pracuje. hm, no ale jak to jest? w jakich godzinach jest otwarte biuro, bo chyba w nocy o północy pracować nie można :D?

Pytajniczek

Czy firmie udało się wyjść obronną ręką z kryzysu? Jest szansa, aby praca wróciła?

Good Game

Czy firmie udało się przetrwać?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aviation Services Ireland Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Czy kandydat na stanowisko Airline Ticket Billing Auditor – Office Work powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Też audytor

Ja jestem zadowolona i mogę szczerze polecić. Zresztą pracuje tam wiele osób z polecenia albo członkowie rodziny, a duża część zespołu pracuje od samego początku firmy. Praca sama w sobie nie jest może super ekscytująca, ale mi się podoba. Jest spokojnie, dostaje pracę do zrobienia i ja sama robię. Już na rozmowie kwalifikacyjnej ostrzegano mnie że jest to praca cały dzień przed komputerem i nie rozmawia się za często ze sobą bo każdy robi swoje. Nie każdemu musi to pasować. Jeśli ktoś woli popijać herbatkę i rozmawiać z kolezankami to pewnie lepiej sprawdzi się na etacie w urzędzie za minimalna krajową. Ja po prostu robię swoje, jak chce skorzystać z telefonu czy łazienki to to robię i nikt się nigdy nie czepiał. Nie czuję się też obserwowana. Mogę nawet powiedzieć że atmosfera jest sympatyczna, nikt nic nie wymusza, a firmie zależy żeby ludzie się tam dobrze czuli. Na święta i czasami bez okazji szef zabiera wszystkich na kolacje albo lunch do fajnej restauracji, a raz zafundował pracownikom weekendowa wycieczkę do Dublina na Christmas party :) Urlop rzeczywiście trzeba planować z wyprzedzeniem ale i na ostatnią chwilę z mniejszymi urlopie też nie ma problemu. Jeśli jest okres gdzie ciężko o urlopu to z góry jesteśmy informowani. W innych sprawach też starają się być fair, np już na rozmowie uczciwie mówiono mi, że nie każdemu udaje się przejść szkolenie i z każdej grupy zawsze ktoś odpada bo praca jest specyficzna i czasami ludzie nie są w stanie przyswoić tej wiedzy. A niektórzy po prostu stwierdzają że taka praca w skupieniu nie jest dla nich. Co do temperatury to mi jest dobrze, choć część osób marźnie, a jednocześnie części jest za ciepło, pewnie jak w kazdej większej grupie. Tylko w poniedziałki rano jest chłodniej bo przez weekend nie grzeją. No a latem chodzi klima więc jest ok. Także ja polecam :)

Trudzia
@Też audytor

A jak z zarobkami? Na ile moze liczyć audytor?

Mielonka
@Trudzia

+/- 5000 brutto

Tomasz

Czy dużo zmian i obostrzeń wprowadzi firma w związku z pandemią?

Ppytaj

Czy do kogos ooddzwonili informując o wyniku rozmowy?

Popek

czy do kogoś już oddzwonili? czekam od tamtego tygodnia i nic.

None361
@Popek

Wysłałem CV i zadzwonili do mnie następnego dnia

@None361

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

None361

Witam. Przeglądałem oferty pracy tej firmy i znalazłem, że poszukują audytora. Ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sytuacja jeżeli chodzi o zarobki i ewentualny rozwój?

Szukają audytora. Ktoś moze cos powiedziec?

Odp

Praca przy komputerze, sprawdzanie rozliczeń, bez kontaktu z klientem. Na początku jest szkolenie, w trakcie którego poznaje się dokładnie na czym polega praca.

@Odp

Thx. Jest to praca merytoryczna, rozwijająca? Potrzebny bardzo dobry angielski?

Ile jest zmian w Aviation Services Ireland Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Odp

Nie ma zmian. Pracuje się 8 godz. licząc od momentu przyjścia do pracy (nie ma wyznaczonych sztywno godzin).

Zuzia

Jeśli ktoś musi to na przeczekanie ale nie na dłużej. Pracowników traktuje się jak dzieci które nieustannie się kontroluje włacznie z ilościa wyjść do toalety. Brak możliwości rozwoju badź awansu a podwyżka sa nadgodziny które sobie wypracujesz. Wyrażenie swojej opinii odbierane jest jako niesubordynacja.

Strażak Sam
@Zuzia

Jakie tam są zarobki?

Czym zajmuje się audytor w tej firmie ?

Były audytor

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Brak możliwości rozwoju, benefitów, elastycznego czasu pracy. Rozliczanie wręcz co do minuty. 'Sztywna' i kiepska atmosfera, ciągła obserwacja. Bezpodstawny brak zaufania. Menadżerki nie zarządzają, tylko są po to by pilnować pracowników, których traktują jak dzieci. Potrafią się czepiać o absurdalne sprawy. Zastanawiasz się czy możesz iść zrobić sobie herbatę, czy teraz jest odpowiedni moment żeby iść do toalety... Mozesz wyjść np wcześniej z pracy, jeśli oczywiście odrobisz czas, ale pewnie padnie pytanie 'a czemu'. Z urlopem bywają problemy. Na pewno trzeba planować urlop z dużym wyprzedzeniem, w innym wypadku nawet gdy wydaje się, że jest wystarczająca ilość osób w biurze, można się liczyć z odmową. Jeśli chodzi o nadgodziny, rzeczywiście nie są przymusowe, ale jeśli się ich nie robi, trzeba się okazjonalnie tłumaczyć. Nawet na proste `dziękuję` za dobrze wykonaną pracę też nie można liczyć, a kwartalny bonus, który na dodatek niekoniecznie będzie wypłacany w 100% (zależy to od wyników całego zespołu) jest nieodczuwalny. Lokalizacja spoko, ale w biurze bywa zimno, więc zdarza się pracować w kurtce, a latem jest upalnie. Trzeba też pamiętać że nie ma gwarancji zatrudnienia i trzeba się liczyć z tym, że po okresie próbnym zostanie się bez pracy, bo egzaminy poszły nie tak lub menadżerka subiektywnie stwierdzi, że ktoś 'nie pasuje do zespołu'. Po luźnej rozmowie kwalifikacyjnej, firma okazała się dużym rozczarowaniem. Na dodatek menadżerowie Olsztyńskich menadżerek nie są lepsi - kompletnie nie interesuje ich sytuacja w biurze, wręcz agresywnie reagują na próby wyrażania opinii przez 'zwykłych' pracowników.

audytor

Zaczynając od dobrych stron pracy w ASI mogę obiektywnie wymienić: - raczej brak przymusu robienia nadgodzin , jeśli już nadgodziny są to istnieje możliwość odebrania ich w formie wolnego lub pieniędzy - nie ma problemu z urlopami -dobra lokalizacja biura Z drugiej strony jednak: -brak możliwości rozwoju -brak benefitów -tzw. elastyczny czas pracy to możliwość przyjścia do biura w granicach 30 min czyli np 7.30-8.00 -zarządzanie zespołem przez menagerki pozostawia wiele do życzenia: *w czasie pracy nie wolno ze sobą rozmawiać , wszystkie prywatne rozmowy są bardzo szybko ucinane-jeśli wejdziecie do biura zobaczycie ,że panuje tam wręcz grobowa cisza *pracownicy są bacznie obserwowani , dąży się do tego żeby pracownicy nie zostawali bez nadzoru . Absolutny brak zaufania do zespołu, wychodzenie z założenia ,że jeśli nie będą patrzeć Ci na ręce będziesz się lenić . *przerwy w pracy jak w fabryce - wyznaczona godzina , dwie przerwy w ciągu dnia( oczywiście w między czasie możesz iść do toalety ,ale jeśli będziesz robić to zbyt często może zostać Ci to wypomniane ) Tak więc jeśli szukasz stabilnej pracy i nie przeszkadza Ci ciągła kontrola, kiepska atmosfera i brak perspektyw na rozwój ta praca jest dla Ciebie w przeciwnym wypadku odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Aviation Services Ireland Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Olsztyn

• Jak się pracuje w Aviation Services Ireland Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Aviation Services Ireland Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aviation Services Ireland Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Aviation Services Ireland Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce
  • Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 32 lok. 10A, 11