Opinie o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Giżycko

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Giżycko

Yogi

Wszyscy widzimy co dzieje się polityce. Władza uderza do głowy tak samo jest w OSM . Za przychylność i głos rady nadzorczej w/s wyboru prezesa też.Prezes w ramach podziękowania przyjmuję ludzi z kręgu ludzi zaufanych coś za coś. Kierownicy wygryzają się ze stanowisk jeden donosi na drugiego. Ta firma już jest w większości firmą rodzinną, żona mąż syn synowa te koło się nie zamyka . Jeden donosi na drugiego. I najważniejsze stawki godzinowe. Kto słyszał w kraju o stawkach poniżej kryteriów płacy minimalnej. Stawki dla początkujących są od 8 zł do 14 lub wyżej . Nadrabiają jakoś premią 250% aby była godna wypłata. Skąd taka premia a no stąd że w ciągu miesiąca są naloty kto jak pracuje itp. I zaczyna się zabieranie premii w zależności od przewinienia 10 % lub 100% lub cała. Ale pilnują aby nie wyszła najniższa krajowa. Ogólnie atmosfera jest taka że można kroić ja nożem .

maik

Gzie jest rada nadzorcza.pozwala pracować emerytom tak jak dyrektor ,zastepca i inni biurokraci związani z radą dadzorczą .powinien już dawno zainteresować prokurator tym co tam się dzieje.a pana dyrektora to powinno wywieść na taczce.a młodzi powinni go zastąpić,ciekawe czy należał do PZPRU.

@maik

Ale to jest coś w tym złego, że emeryci tutaj pracują? Może dorabiają choć trochę do niskiej emerytury? Co tam niby się dzieje? Czym prokurator powinien się zainteresować? Zamierzam złożyć CV w to miejsce, proszę o wyjaśnienie moich obaw

Zainteresowany Nowy wpis

Cześć. Pracownicy odczuwają tu te wyróżnienia, jakimi chlubią się władze spółdzielni na swej stronie internetowej? A przeczytać można, że zajęła 2 miejsce w kraju, w rankingu największych i najlepszych spółdzielni mleczarskich za 2022 r. Jaką miałbym tu wypłatę, jako magazynier?

@kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy jest nabór do pracy i w jakim charakterze ?

Julka Nowy wpis

Często się zdarza, że spółdzielnia szuka nowych pracowników? Bo ani na stronie, ani nigdzie w sieci nie trafiłam na oferty. Interesuje mnie głównie praca na produkcji i skoro to żywność to trzeba mieć pozwolenie ze sanepidu, ale czy coś jeszcze jest wymagane? Dajcie znać jak wygląda wynagrodzenie na produkcji.

Yogi Nowy wpis

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska?

maik

@maik

Glaca

Pracowalem tam na dziale pakowania przez 3 lata. Nie polecam, jestes nikim dla kierownictwa i tak ciebie beda traktować.

Henia
@Glaca

Ale w jakim sensie? Pod względem finansów podwyżek nie dawali przez te 3 lata? Czy tak ogólnie chodzi o podejście?

Czy urlop w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska jest płatny 100%?

Magdalena

sądząc po tym można się domyślać, że umowa o pracę tu przysługuje? A czy jest przed tym jakiś okres próbny? Jeśli tak to ile trwa i jak w praktyce jest zorganizowany?

muzo
@Magdalena

Jest normalna umowa o prace. Okres próbny zazwyczaj 3 miesiące. Potem kolejna też okresowa np.na rok. Jeżeli jesteś młoda i możesz zajść w ciąże, to dostaniesz zapewne inną niż jakbyś była starsza ;-).

Teresa
@muzo

To jak długo trzeba czekać na umowę o pracę na czas nieokreślony? Młode kobiety mają tutaj gorsza sytuacje w tym względzie?

@Teresa

Umowa na czas nieokreślony po 3 latach pracy i nie ma różnicy czy młoda kobieta czy mężczyzna. Młode kobiety nie mają gorszej sytuacji.

Franciszek
@Nieznany

A ile tu idzie zarobić w tym momencie i kto ma szansę się dostać? Cosik nie widzę ofert pracy a i na stronie spółdzielni nic o tym nie ma. Będą jakieś nabory?

Muzo

A rzeczywiście, w laboratorium mlode tez mają umowy na rok i potem na dwa lata. Więc wychodzi 3 lata do stałej.

Ilona
@Muzo

A jak wygląda kwestia umów u mężczyzn, ten sam schemat postępowania czy im łatwiej i szybciej dostać umowę na stałe? Pytam bo przecież mężczyzna w ciąze nie zajdzie.

Chmurka

Szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego na pracę w tym miejscu. To jest moja subiektywna opinia. Wiecej powiedzieć nie mogę. Pozdrawiam.

Sylwia
@Chmurka

Czemu więcej nie możesz powiedzieć? Przeciez anonimowo tu się wypowiadasz

Chmurka
@Sylwia

Pewnie ile pracowników tyle opinii. Nie chce źle się wypowiadać o tej firmie. Ogolnie praca tam prawie na każdym dziale jest wymagająca fizycznie albo psychicznie (mocne nerwy), jest to osiem godzin pracy czesto na pełnych obrotach, a pieniadze sa ciezko zarobione. Zainteresowani powinni złożyć cv i jeżeli jest taka możliwość to podjąć pracę, jest 3 miesięczny okres próbny, i dla pracodawcy, i dla pracownika.

Dariusz

Jestem zainteresowany pracą w zakładzie mleczarni w gizycku.

@Dariusz

A jakim konkretnie stanowiskiem? I czy czytałeś już może te niektóre dość niepokojące komentarze?

Magdalena

Jakieś dziwne komentarze są tu odnośnie firmy. Ktoś jeszcze parę lat temu pisał coś o mobbingu i komunie, a jeszcze niedawno ktoś niby to zatwierdził. Dalej aż taki mobbing faktycznie tutaj panuje czy ludzie są już przewrażliwieni po prostu tak jak ktoś tu wspomniał niedawno? Są jakieś aktualne nieprzyjemne sytuacje tutaj? Przytoczy ktoś którąś?

Nieznany

Nie rozumiem pewnej rzeczy jeżeli jest tak źle to po co pracujesz przecież nikt na siłę nikogo nie trzyma. Trochę odwagi i powiedz to w oczy ,tacy bohaterowie a zero odwagi cywilnej! Nie podoba Ci się to się zwolnij i nie (usunięte przez administratora) j w swoje gniazdo. Jak do pracy to wszyscy się pchają bo co ,bo w mleczarni tak zarabiają. Dla mnie to zachowanie dzieci z przedszkola z najmłodszych grup. A najwięcej mają Ci do powiedzenia co można im dużo zarzucić i Ci co pracują dosłownie chwilę. Takie zachowanie to jest brak szacunku do siebie i do reszty ekipy właśnie z działu dojrzewania. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów zawodowych

@Nieznany

A co on takiego tam napisał, że tak się oburzyłeś? Bo widzę, że cenzura wjechała i tak łatwo się nie dowiem

kandydat

Jestem zainteresowany praca. Czy dobrze płaca? Napiszcie proszę jak szefostwo i atmosfera z zakładzie.

EX

z za płotu ładny zakład. Praca i płaca na 4+(to moja ocena pracy zwykłego robola). 4+ to ocena za prace na działach: dojrzewalnia, pakownia stara i nowa, mozarella. Ale być robolem TOPIALNI-WĘDZARNI to jak praca w obozie z mega mobingiem. grafik wirtualny(jest grafik bo przepisy tego wymagają). zazwyczaj schodząc ze zmiany dowiadujesz się kiedy przyjść lub jak w agencji na telefon. brak kamer czyli nie jest ważne co i jak robisz tylko oceniane jest donosicielstwo uszatoli. BHP TO KOMEDIA. JAZDA PALECIAKAMI NA MOKRYCH TŁUSTYCH KAFLACH W KLAPECZKACH LUB GUMAKACH KTÓRE WYTRZYMUJĄ MAX 2 MIESIĄCE. TEMPO, HUK, SUPER ATMOSFERA DZIĘKI DZIEWCZYNKOM( TO TRZEBA ZOBACZYĆ)

Pracownik 1w6
@EX

Dojrzewalnia tez schodzi na psy(usunięte przez administratora)

Nieznany

Nie wiem kogo masz na myśli z prowadzących, którzy kawę piją z tego co ja wiem to pracują 8 godzin co Ty za głupoty piszesz. No cóż głupota ludzka nie zna granic

Magdalena

A powiedz mi czy dalej na topialni takie akcje jak pisał EX jeszcze pod koniec 2018?xd Czy z takim ślizganiem chociaż tam spokój zrobili? Doszło kiedykolwiek do jakiegoś wgl wypadku przez takie zachowania?

Byłem , może będę

Atmosfera straszna na topialini , współczuję dla ludzi którzy tam pracują , na innych działach jest o wiele lepiej ...(usunięte przez administratora). Liczą się tylko "starsze mleczarskie kobiety" i dwójka z brygadzistów którzy tylko kawę pija ???? pozdrawiam i współczuję dla obecnych pracowników ????

Xxx
@Byłem , może będę

Prawda

Były pracownik .

Z bardzo wielkim podziękowaniem, dla ludzi , wyżej postawionych , za współpracę , c*Amy wy z topiali ,gdzie pracowałem lat parę , żeście mnie oczernili i (usunięte przez administratora) , fałszywym działem jesteście. Wstyd mi za was. Dziękuję bardzo za współpracę a kolegów szanuję z pracy .

Pszemek

Mobbing i komuna, więcej powiedzieć nie mogę ze względu na lojalki.

Jbl
@Pszemek

Tak jest

Ister

firma sama w sobie stoi dobrze finansowo i nie powinno być takiej (usunięte przez administratora) płacowej dla pracowników zakładu jak i dla dostawców , którzy jak są w radzie nadzorczej to tylko bibki i pijaństwo a za siedzenie cicho dają zielone światło na przysłowiowe 13 tki ....zwykły pracownik wewnątrz spółdzielni też nie jest trakr=towany z szacunkiem, można dla osób sprzątających kkupić jakiś lepszy sprzęt by praca była sprawniejsza a nie kobiety z mopem i wiadrem cały dzień chodzą , zamiast tego wydaje się pieniądze na bielenie płotów , strzyżenie róż i cięcia trawnika który ma 3 mm ...to wyprowadzanie pieniędzy , kumoterstwo i nepotyzm, przyjmowanie do pracy w biurze osób bez kompetencji ..

Wanda

Bardzo niejasny proces rekrutacji, pani w kadrach nieuprzejma.

Zostaw merytoryczną opinię o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska - Giżycko

• Jak się pracuje w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska?

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
  • Białostocka 25