Kółko Rolnicze Koło Gospodyń Wiejskich w Klaskawie

Opinie o Kółko Rolnicze Koło Gospodyń Wiejskich w Klaskawie

Filtruj opinie po kryteriach:

Jerzy
 Opinia

Pomysłowe i zaradne kobietki,fajne imprezy robia i jedzenie najlepsze

Kazik
 Opinia

Miłe,operatywne dziewczyny,bardzo otwarte na ludzi,pracowite,duzo dobrego robią Moje sugestie dla Kółko Rolnicze Koło Gospodyń Wiejskich w Klaskawie: tak trzymać Lubię atmosferę w Kółko Rolnicze Koło Gospodyń Wiejskich w Klaskawie za: Pomysłowość i pracowitość kobiet

Mag
 Opinia

Cudowne kobiety,swietnie gotują,potrafia zorganizować imprezy o dużym zasięgu,sa bardzo otwarte i goscinne

Opinia

Dodaj opinię na temat firmy Kółko Rolnicze Koło Gospodyń Wiejskich w Klaskawie w mieście Klaskawa i rozpocznij dyskusję na jego temat jako pracodawcy. Wiele osób, które zastanawiają się czy wysłać do tej firmy CV, oczekuje na twój komentarz.

TakNie

Zostaw opinię o Kółko Rolnicze Koło Gospodyń Wiejskich w Klaskawie - Klaskawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kółko Rolnicze Koło Gospodyń Wiejskich w Klaskawie

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.