Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek w Wałbrzychu w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek w Wałbrzychu, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek w Wałbrzychu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek w Wałbrzychu w Wałbrzych

Danuta Nowy wpis

W Spòłdzielni Mieszkaniowej " Skarbek " byłam 14 lat pracownikiem w sekretariacie . W wyniku mobbingu i stalkingu Prezesa i Vive Prezesa i molestowania seksualnego przez Kierownika Działu Czynszòw musiałam firmę opuścić.. Pomimo wyroku dla Zarządu są ludźmi nie do ruszenia. Prokuratura zamiotła sprawę pod dywan

Mamy nadzieję na nowe sprawozdania odnośnie pracy. Czy ktoś z Was pracuje w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek w Wałbrzychu w miejscowości Wałbrzych?

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek w Wałbrzychu - Wałbrzych

Firma Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek w Wałbrzychu prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY W DZIALE ADMINISTRACJI, Łęczna - Styczeń 2022

Czy pracujesz w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek w Wałbrzychu lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek w Wałbrzychu?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek w Wałbrzychu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek w Wałbrzychu
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Moniuszki 66 I
    58-300 Wałbrzych
  • NIP: 8861004340 REGON: 890277399 KRS: 0000069409

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek w Wałbrzychu