Opinie o Corten Medic Praga Tomasz Sikora sp.j. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Corten Medic Praga Tomasz Sikora sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Corten Medic Praga Tomasz Sikora sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corten Medic Praga Tomasz Sikora sp.j. w Warszawa

Aga Nowy wpis

Proces rekrutacji to jakas kpina. Zostalam zaproszona na rozmowę, ktora trwała ok.godzine (ale to ok, bylam sprawdzana dosyc wnikliwie ze swojego cv). Niestety podczas rozmowy nie zostały mi przekazane zadne szczegoly dotyczace przyszłego stanowiska. Dyrektor dosyć długo zachwalal firme i doszedł do wniosku ze musi się zastanowic gdzie chcialby mnie "umieścić". Po kilku dniach dostalam informacje ze zapraszają mnie na dwa dni probne. Asystentka dyrektora ktora po rozmowie kontaktowała sie ze mna nie byla w stanie podac szczegolow. Poprosilam aby dopytala swojego przelozonego o jakie stanowisko chodzi, jaki byłby ewentualny rodzaj umowy i wynagrodzenie, poniewaz to dość istotne informacje dla mnie przed decyzja o rozpoczeciu wspolpracy. Niestety asystentce przez dwa tygodnie nie udalo sie niczego ustalic, mimo moich kilkukrotnych prosb. Zerowy przeplyw informacji w tej firmie i totalny brak zaangazowania.. Bylam zdzwiniona ze tak oczywiste kwestie nie zostały doprecyzowane i przekazane.

プロ Nowy wpis

Byłam tam na rozmowie rekrutacyjnej, godzinę czekałam, bo trwała rozmowa na wewnętrzne tematy firmowe. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej dużo się nasłuchałam o sukcesach firmy, mało o planach związanych z oferowanym stanowiskiem pracy i jej zakresem. Krótko z uwagi na godzinne opóźnienie przedstawiłam swoje kwalifikacje, przy czym widziałam zdziwienie na twarzy ,że mam takie duże doświadczenie. Pracodawca nie przeczytał wcześniej mojego CV, robił to nieudolnie w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Odpowiedzi oczywiście żadnej nie otrzymałam do dzisiaj.

Rico

Jak lubisz pracowac za najnizsza krajowa to zapraszam

Zostaw merytoryczną opinię o Corten Medic Praga Tomasz Sikora sp.j. - Warszawa

Firma Corten Medic Praga Tomasz Sikora sp.j. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Pielęgniarka Szkolna, Radom - Marzec 2023
  • Pielęgniarki w Przychodni POZ, Warszawa - Marzec 2023
  • Pielęgniarka w punkcie pobrań, Tłuszcz - Marzec 2023
  • HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA/ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA, Hrubieszów - Marzec 2023
  • PRACOWNIK BIUROWY, Warszawa - Maj 2022
  • Asystent Medyczny, Busko Zdrój - Październik 2021
  • Asystentka Stomatologiczna, Warszawa - Październik 2021
  • Pedodonta, Zwoleń - Październik 2021
  • Stomatolog Zachowawczy, Kielce - Październik 2021
  • Ortodonta, Warszawa - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Corten Medic Praga Tomasz Sikora sp.j. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Corten Medic Praga Tomasz Sikora sp.j.
  • Kijowska 1
    03-738 Warszawa

Corten Medic Praga Tomasz Sikora sp.j.