Opinie o Corten Medic Praga Tomasz Sikora sp.j. w Warszawa

Corten Medic Praga Tomasz Sikora sp.j.
0 0 4 5 1
Aga Nowy wpis

Proces rekrutacji to jakas kpina. Zostalam zaproszona na rozmowę, ktora trwała ok.godzine (ale to ok, bylam sprawdzana dosyc wnikliwie ze swojego cv). Niestety podczas rozmowy nie zostały mi przekazane zadne szczegoly dotyczace przyszłego stanowiska. Dyrektor dosyć długo zachwalal firme i doszedł do wniosku ze musi się zastanowic gdzie chcialby mnie "umieścić". Po kilku dniach dostalam informacje ze zapraszają mnie na dwa dni probne. Asystentka dyrektora ktora po rozmowie kontaktowała sie ze mna nie byla w stanie podac szczegolow. Poprosilam aby dopytala swojego przelozonego o jakie stanowisko chodzi, jaki byłby ewentualny rodzaj umowy i wynagrodzenie, poniewaz to dość istotne informacje dla mnie przed decyzja o rozpoczeciu wspolpracy. Niestety asystentce przez dwa tygodnie nie udalo sie niczego ustalic, mimo moich kilkukrotnych prosb. Zerowy przeplyw informacji w tej firmie i totalny brak zaangazowania.. Bylam zdzwiniona ze tak oczywiste kwestie nie zostały doprecyzowane i przekazane.

TakNie
Zuzanna Nowy wpis
@Aga

To ciekawe. Więc z Twojej opinii wynika, że w Corten Medic nie mają 3 etapów rekrutacji? Bo taką mają informację na stronie internetowej.

TakNie
プロ Nowy wpis

Byłam tam na rozmowie rekrutacyjnej, godzinę czekałam, bo trwała rozmowa na wewnętrzne tematy firmowe. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej dużo się nasłuchałam o sukcesach firmy, mało o planach związanych z oferowanym stanowiskiem pracy i jej zakresem. Krótko z uwagi na godzinne opóźnienie przedstawiłam swoje kwalifikacje, przy czym widziałam zdziwienie na twarzy ,że mam takie duże doświadczenie. Pracodawca nie przeczytał wcześniej mojego CV, robił to nieudolnie w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Odpowiedzi oczywiście żadnej nie otrzymałam do dzisiaj.

Tak2Nie
Rico

Jak lubisz pracowac za najnizsza krajowa to zapraszam

Tak2Nie

Zostaw opinię o Corten Medic Praga Tomasz Sikora sp.j. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Corten Medic Praga Tomasz Sikora sp.j.