Opinie o Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe Rakon w Raciborzu w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe Rakon w Raciborzu, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe Rakon w Raciborzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe Rakon w Raciborzu w Racibórz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Referent w Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe Rakon w Raciborzu? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Maja
Kandydat

Szkoda czasu na pracę w firmie Rakon: praca jest ciężka fizycznie, niska pensja, brak szacunku dla pracowników, brak perspektyw.

Robert
@Maja

Według mnie to wcale nie szkoda czasu na pracę tylko żeby dobrze zapłacili, a ty mówisz, że pensja raczej kiepska. Ile konkretnie można zarobić? Więcej niż najniższa krajowa?

Maja Nowy wpis
Kandydat
@Robert

Najniższa krajowa, obiecują złote góry. Dla kobiety rozłożyć 3 dostawy dziennie po 500 kg to bardzo ciężka praca i wydawanie i użeranie się z więźniami. Nie polecam.

Administrator Nowy wpis

Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe Rakon w Raciborzu poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawczyni. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

kubson

Witam, właśnie ukazało się ogłoszenie na kierownika magazynu. Może ktoś coś więcej napisać. Jakie są warunki pracy, płaca, atmosfera w pracy.

zimny
@kubson

jak lubisz brać psychotropy aby normalnie pracować i za głodową stawkę + praca z więźniami

Barbara
@zimny

Hmmm.. przybliżysz temat trochę bardziej? Czy mówiąc o psychotropach masz na myśli że jest kiepska atmosfera, czy dużo obowiązków, dużo stresu? Co masz dokładnie na myśli? I jak wygląda oferowana stawka, że stwierdzasz, że jest głodowa?

Tina Nowy wpis
Klient
@zimny

Prawda w 10000% !!! Dodam jeszcze brak szacunku do pracowników. Wstyd !

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe Rakon w Raciborzu? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH.
logo firmy Specjalista do spraw kontroli jakości
Racibórz
NESTFOAM Sp. z o.o. Sp. k.
(68 opinii)
logo firmy OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO
Mariusz Barwiński Space Global
(43 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista do spraw produkcji i montażu
Wordfall Dominik Lisiakiewicz
(3 opinie)
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
gigi

@zimny pracują tu osoby z więzienia?

Hej! Coś nowego dzieje się u pracodawcy jakim jest Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe Rakon w Raciborzu w miejscowości Racibórz, bo nie widzę nowych informacji. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe Rakon w Raciborzu - Racibórz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe Rakon w Raciborzu?

Zobacz opinie na temat firmy Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe Rakon w Raciborzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe Rakon w Raciborzu
2/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • J. Von Eichendorffa 14
    47-400 Racibórz
  • NIP: 6390002693 REGON: 319374 KRS: 0000026455

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe Rakon w Raciborzu