PUEE "EL-GRZEŚ"

Pruszcz Gdański

Opinie o PUEE "EL-GRZEŚ"

hajnik
użytkownik zarejestrowany

a przed świętami nawet wypłaty są przed czasem :) pozdrowionka el-grześ!

toja1

EL-GRZES to bardzo dobra firma.Przez ponad 11 lat które pracuje nie ma problemów z wyplatami zawsze są na czas.Aha i bardzo dobrze wykonuje pracę firma. A koparka nie samolot wszędzie nie dojedzi.!

ziirytowany

Witam! czytajac komentarze , odrazu stwierdzam ze kazdy pozytywny komentarz jest pisany przez kogos z firmy . Ta firma nie ma ZADNYCH plusow , zaznaczam zadnych .Możliwosci rozwojowe są zadne, rotacja jest niesamowita, Czlowiek traktowany jest jak wół roboczy , za marne 10zl na godzine , zero szacunku , przymusowe nadgodziny i soboty , w okolo same psy i krętacze, przerwa jest traktowana jako wada pracy, 30minut i wypad , Zdecydowanie nie polecam! Ani współpracy ani pracy, Omijac szerokim lukiem

Tomasz

Panowie wiec tak kiedyś było dobrze płatne nadgodziny 50% zjazdy integracyjne. Teraz bieda mała pensja i atmosfera zła rotacja ludzi zmieniłem firme na lepszą i nie będę bił rekordu z powrotami ten rekordzista to może ktoś z rodziny właściciela .

Szarak

Nie jest tak źle jak wyżej urażony pisze, jak się nie nadawał to nie nadawał. Koparką nie da się wszędzie wykopać. A i uwierz że kopanie koparką jest tańsze niż ręczne! Co do zarobków to fakt, szału nie ma, ale taki jest rynek i wszyscy dają tyle samo (a bardzo często mniej, bo pod stołem, bez podatków i zusu!) Co do fety w szafirze, mogłeś nie przychodzić, nie było obowiązku, tak samo jak przyjęcie stówy. I nie gadaj bzdur o pracy w lecie bo wg Cibie praca w El-Grzesiu to kopanie w zmarzlinie (której na przełomie 2013/2014 dużo nie było) i coś mi mówi że pół roku w tej firmie nie przesiedziałeś. Znaczna część pracowników liniowych nie jest jednak skłonna do tak radykalnego zdania jak Ty i pracują bardzo długo. Co więcej znajdowali się ochotnicy szukający szczęści w innych firmach i po jakimś czasie wracali (rekordzista 3 raz!). W skrócie: 4/6

Chytry lis
@Szarak 09.05.2014, 17:09

Ten 3krotny to też rodzina.

styrany

Miałem nieprzyjemność ''pracować'' w tym zakładzie jako elektryk - z tym że według kierowników i przełożonych głównym narzędziem pracy jako elektryk w tej firmie to niestety łopata i kilof do kucia w zmarzlinie - zarobki do bani - około 1400 netto - w sobotę praca obowiązkowa - bez znaczenia że masz swoje życie prywatne czy tez jesteś kaszlący i nie daleko Ci do L4 którego chcesz za wszelka cenę uniknąć - jak to w firmie z branży elektrycznej jest tam pełno ''kabli'' i sama rodzina w sumie w biurze jaki w ekipach terenowych - nic ciekawego - w dodatku maja swoje wymogi ; np: jeżeli kopiesz rów (tak tak elektryku ;o) to musisz wykopać przynajmniej 2m na godzinę - głębokość ok 70-80cm - czy to osiągalne ? Nie wiem - wolałem nie sprawdzać - od kopania to sa koparki a te przecież spalają paliwo więc tania siła robocza ma to zastąpić - i cały czas pierniczenie prezesa o generowaniu kosztów. Jednego z podwładnych pewnego kierownika z terenówki przyczaiłem (usunięte przez administratora) że niby się nie nadaję wiec dostałem wymówienie, coś tam ten kierownik jeszcze pitolił że spodziewają się innych wyników w pracy -takie pieprzenie o szopenie- ale z tym już koniec - ufff - aha a na święta wielka feta w safirze - i prezent 100 zł za tyranie w mrozie bez zaplecza socjalnego - jesz śniadanie gdzie się da - na torowisku, na krawężniku, na schodach, przebrać się musisz przed wyjściem z domu w łachmany bo ciężko się przebierać na dworze w mrozie -10'C koło auta - w lato doprosić się o wodę graniczy z cudem - w dodatku na 10h kopania masz 1,5 wody przy temp ponad 30'C - szkoda życia na tą firmę - nadgodzin nigdy się nie doliczysz bo (usunięte przez administratora) co miesiąc inna wypłata niż ta której się spodziewałeś - innymi słowy - nie dla tego (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o PUEE "EL-GRZEŚ" - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUEE "EL-GRZEŚ"