Opinie o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy L. Kosakowski G. Karwowski sp.j. w Piątnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Piekarniczo-Cukierniczy L. Kosakowski G. Karwowski sp.j., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Piekarniczo-Cukierniczy L. Kosakowski G. Karwowski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy L. Kosakowski G. Karwowski sp.j. w Piątnica

Firma Zakład Piekarniczo-Cukierniczy L. Kosakowski G. Karwowski sp.j. rekrutowała na stanowisko Pracownik Biurowy. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 3400 .

Oooo Nowy wpis
Klient
@Administrator

Chyba 2700

Krystyna Nowy wpis
@Oooo

Na rękę, tak? Macie do tego jakieś premie czy tylko same podstawy? Albo benefity pozapłacowe jakieś?

Xnxnx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.
Kandydat

Rekrutacja na stanowisko pomocy biurowej : 1 pytanie czy mam jakieś doświadczenie, 2 pytanie czy mam męża, 3 pytanie czy mam dziecko oraz 4 pytanie ile lat jestem po ślubie! I to uwaga koniec pytań rekrutacyjnych. Może jeszcze saldo konta oraz rozmiar buta?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy L. Kosakowski G. Karwowski sp.j. - Piątnica

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Zakład Piekarniczo-Cukierniczy L. Kosakowski G. Karwowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Piekarniczo-Cukierniczy L. Kosakowski G. Karwowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy L. Kosakowski G. Karwowski sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stawiskowska 53 B
    18-421 Piątnica
  • NIP: 7180002032 REGON: 450012523 KRS: 0000093279

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Zakład Piekarniczo-Cukierniczy L. Kosakowski G. Karwowski sp.j.
Przejdź do nowych opinii