Opinie o Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyśl

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyśl

Ja z kolei znalazłam ofertę dla fundraiser'a, sprzed 4 lat. Istnieje nadal takie stanowisko w tym miejscu? Pisano o trybie wielozadaniowym; ile zadań jednocześnie rozdają przełożeni, idzie to ogarnąć? Na jaki czas mógłbym dostać umowę, gdyby się zdecydował? Za co konkretnie można wyrobić prowizję, jakieś dodatkowe zadania?

Appaloosa

W skrócie, wykorzystywanie zwierząt do wyłudzania kasy. Szerzenie bambinizmu. SKRAJNY nieprofesjonalizm ośrodka, wszystko co najgorsze na tym świecie ubrane w medialne pazłotko i wciskane ludziom jak cukierki.

Zuzanna
@Appaloosa

Wgl dzięki, bo nie znałam wcześniej definicji słowa "bambinizm", ale Ty i google właśnie mnie czegoś nauczyliście. ;p Ale wracając w jaki sposób wykorzystują tutaj zwierzęta? W sensie te komentarze z tym karmieniem borsuków parówkami itp to prawda?

@Zuzanna

Polecamy się ma przyszłość ;)

Aleksandra Nowy wpis
@Appaloosa

Oczywiście informacje ze źródła „No stary mówię Ci!” Nic wspólnego z prawdą.

Agnieszka Nowy wpis
@Zuzanna

Ano prawda, sami wrzucają pierdyliard filmików na walla, w tym parówki dla borsuków czy chrupki dla łabędzi. W zasadzie sami publikują tyle nieprzemyślanych artykułów, że dziwię się kto jeszcze im datki wpłaca. Zresztą, ośrodek potrafił nawet zwierzę hodowlane hodowane od maleńkości wykończyć,

Janusz Nowy wpis

W ogłoszeniu na pracownika fundacji sprzed 3 lat wymieniono listę oczekiwań. Wśród nich były m.in. wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu, czy wiedza i umiejętności z dziedziny fundraisingu, marketingu, PR-u. W zamian można było zarobić 3423 - 6680 zł (w zależności od umowy). To, o ile się w tym czasie pozmieniały te proponowane wtedy kwoty? I jak oczekiwania firmy wobec pracowników mają się do pensji?

Sławek

Nie wiem co o tym sądzić, jestem z Warszawki, chciałem wesprzeć schronisko a nie lecznicę ale po tych opiniach sam nie wiem.

Firma Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych szukała nowego pracownika na stanowisko poszukuję fizjoterapeuty. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
TOMEK

Niestety leczenie nie było skuteczne, wręcz stan zwierzęcia się pogorszył. Dodatkowo płatność za usługi bez podania za co, czy za leczenie, leki, czy za badanie. Do tej pory nie wiem, płaciłem, bo chcialem wyjść jak najszybciej. Był wielki problem z wykonaniem badań (musiałem prosić o podstawowe badania krwi przy ledwie przytomnym zwierzęciu), a na koniec nie chcieli mi podać listy leków, które zwierzak dostał. Był tam 2 dni i został zabrany w trybie pilnym do innego weterynarza. Kontakt z lekarzem słaby, nie informował, zdawkowo odpowiadał na pytania. Nie zamierzam wracać do tej lecznicy i odradzam ja innym.

kalu

Oburzające jest, że ośrodek, który powinien świecić przykładem i edukować, w rzeczywistości krzywdzi zwierzęta. Karmienie borsuków parówkami, oswajanie i przytulanie dzikich zwierząt przed kamerą, przez co zwierzęta te totalnie nie będą umiały poradzić sobie na wolności.... Do tego wisienka na torcie - wydłubywanie piskląt ze skorupek :( Wszystko to w połączeniu z ogromnymi kwotami, które zbierają na zbiórkach. Straszne.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych - Przemyśl

Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych
  • Zamoyskiego 15