Opinie o Delta sp.j. Jankowski Pluciński Zawada w Pleszew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Delta sp.j. Jankowski Pluciński Zawada. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta sp.j. Jankowski Pluciński Zawada o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta sp.j. Jankowski Pluciński Zawada w Pleszew

Cześć, a z czego wynika zwątpienie co do tego czy będą w ogóle kogoś zatrudniać? Pleszew sobie przeglądam a widzę, że piszecie. Nie wiem jeszcze co to za firma, mało tu opinii. cos fizycznego dla młodego chłopaka się znajdzie?

Larysa

Stanowisko kierowcy od lat jest zajęte? Upewniam się, bo nie mogłam odszukać oferty a na stronie firmowej te usługi także są podkreślane. Chłopak na jednym skupie złomu już pracował dlatego zwróciłam uwagę na wizytówkę google przy Piaski. Gdyby od nowego roku chciał się zwerbować to jakie ma szanse? Na innych stanowiskach jest potrzebna pomoc?

@Larysa

Z tego co się orientuję firma ma swoją starą ekipę kierowców którzy pracują tam od lat. Rok temu pojawiło się ogłoszenie na kierowcę jednakże szybko znikło pewnie kogoś znaleźli. Jeśli nie ma ogłoszenia na stronie urzędu pracy w Pleszewie to niestety nikogo nie szukają, a jak z miejscami na inne stanowiska? Najlepiej zadzwonić do Kadr odpowiadają od ręki.

@Karolina

Widziałem jakiś czas temu dodawane w googlach opinie od klientów, te ostatnie były właśnie jakieś takie niepochlebne i ciekaw byłem o co chodzi, sądziłem, że chociaż chłopaki tu cos już pisali odnośnie tego? macie kontakt do tych kadr o których tu wspominacie? Myślicie, że jakbym teraz podesłał zgłoszenie to by się odezwali gdyby za kołkiem kogoś jeszcze było trzeba?

Karolina Nowy wpis

No cóż są pozytywne i negatywne opinie i co tu dużo mówić nie każdemu się dogodzi. Jednakże jeśli chodzi o ważenie złomu bo głównie o to są negatywne komentarze firma waży towar przy kliencie i nie ma możliwości żeby ktoś nie wiedział jaka jest waga i cena. Tacy klienci zamiast zgłosić że coś im nie pasuje po prostu wolą napisać negatywną opinię. Na stronie czy na fb są dane do kontaktu można sobie przedzwonić czy napisać to na pewno przekierują do kadr. Myślę że jeśli kogoś będą potrzebować to na pewno się odezwą.

Bogusia Nowy wpis
@Karolina

I tym ważeniem to się zajmuje często pracownik? Ciekawa jestem, czy by kobietę wzięli do takiej pracy. Mieszkam niedaleko, od 2 miesięcy jestem bezrobotna. Tak naprawdę chwytam się już wszystkiego. Pracują tam jakieś panie?

Karolina Nowy wpis
@Bogusia

Cóż praca typowa dla mężczyzny aczkolwiek niech Pani zaniesie CV warto zobaczyć jaki odzew będzie jeśli Pani pilnie potrzebuje Pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta sp.j. Jankowski Pluciński Zawada - Pleszew

Delta sp.j. Jankowski Pluciński Zawada
  • Piaski 29B