Makro Cash

Rybnik

Opinie o Makro Cash

Słowa kojarzące się z Makro Cash stresująca, wyczerpujaca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .negatywy.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są nie do zniesienia... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Makro Cash:nic Najbardziej nie podobało mi się w Makro Cash:wszystko

Słowa kojarzące się z Makro Cash, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .nie zadawalajacy.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są nerwowi i zestresowani oraz bardzo opryskliwi Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Makro Cash: Najbardziej nie podobało mi się w Makro Cash mała ilość godzin pracowniczych

Zostaw opinię o Makro Cash - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash