Opinie o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Pszczyna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Pszczyna

Kierowców więcej nie potrzeba może? widziałem, że w zeszłym roku szukaliście na kat C, wiem że trochę się spóźniłem ale oferta mnie przyciągnęła, bo było w niej napisane, że na część etatu można jeździć. Może potrzeba jeszcze kogoś na doskok?

mleczarka Nowy wpis

Ludzie, dajcie se spokój z tym zakładem zacofanym. Wypłaty kiepskie, wszystko prawie ręcznie. Zero rozwoju. to padnie niedługo....

Kiedyś tam pracowałam dziś cieszę się że mnie tam nie ma kierownictwo ma swoich pupili są to starsze panie załogi które cały czas donoszą kierownicze jedna przed drugą rywalizuje młodsza cześć załogi była ok

Alicja

Czyli odeszłaś przez atmosferę? A nie dało się z nimi jakoś pogadać? Może koleżanki zmieniłyby podejście? Zarobki chociaż dobre były?

@Alicja

Starsza cześć załogi to po prostu kable i świry i one z nikim nie chcą się dogadać tylko same ze sobą one może zarobki miały czy mają

Weronika

No jeśli są rzeczywiście starsze stażowo to raczej będą miały nieco więcej? Pewnie mimo wszystko po roku dają jakieś podwyżki?

@Weronika

Starsze wiekowo nie stażowo

Weronika Nowy wpis

Aha, i co do dziś są tu jakieś problemy w związku z różnicami pokoleniowymi? Jest tu ktoś odpowiedzialny za to, żeby takimi relacjami w firmie zarządzać czy raczej uważają, że to mało istotne? Tych młodych teraz to ilu by było?

NIKO Nowy wpis

Dzień dobry Uprzejmie proszę o informacje czy warto dołączyć do zespołu okręgowej spółdzielni mleczarskiej w Pszczynie. Mam pracę ale zastanawiam się czy wartozmieniać?

Firma Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.

Najgorzej zawsze pracowało się z ekipą Pań L.K i Z M. Niby fajnie babeczki a za plecami obgadywaly. Nasniewaly się i cały czas chodziły obrażone i ofuczałe ignorowały inne dziewczyny

Alicja

ktoś rozmawiał z nimi o tych kwestiach? Może atmosfera by się poprawiła? To dlatego już tu nie pracujesz czy z innych powodów?

@Alicja

Z tymi babami nie idzie się dogadać jak się z nimi rozmawia to przy tobie są super fajnie na chwilkę no sytuacja co chwilę się powtarzała więc szkoda czasu na rozmowy z nimi

Weronika

A czy ponad kierownictwem tutaj jest ktoś jeszcze z kim można rozmawiać na temat atmosfery? Bo nie wiem na ile w tym prawdy ale fajnie jak jest opcja na dogadanie wszystkiego w firmie. Bo tak sumarycznie porównując to ile jest tych Pań, o których piszesz a ile to reszta załogi?

Xxx

To prawda

Ona

Czy ktoś ma i fo na temat pracy w tym miejscu?

Zosia
@Ona

Ciężka praca zakład nie zmechanizowany wszystko robi się rękami kierowniczka ma swoich pupilków majstrowa też tam są równi i równiejsi kierowniczka nie szanuje pracownic nie traktuje poważnie swoich ludzi nie ma swojego zdania i wykorzystuje ludzi wypłaty marne

m
@Ona

nic specjalnego bez szału wieczne problemy i kłótnie wśród starszych pań załogi

xx
@Ona

w tej firmie na produkcji głownie jest masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska - Pszczyna

• Jak się pracuje w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
  • Męczenników Oświęcimskich 4