Opinie o Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce w Łomianki

Gabrys

Mam pytanie, czy ta firma w ogóle otwiera aplikacje od kandydatów na stronie pracuj pl? Można w ogóle gdzieś indziej wysyłać CV? Jaką proponują stawkę na początek na stanowisku młodszy specjalista ds CAD GIS?

Wiktoria
@Gabrys

Super, że mowa o tej posadzie, bo ja też wyszukałam to ogłoszenie i dołączam się do pytań. Pensja mnie też ciekawi. Ale dodam coś od siebie. Wypisali tam wiele benefitów i jednym z nich jest o szkoleniach wewnętrznych podczas wprowadzania nowej osoby. A ile czasu trwa taki onboardng? I jakie konkretnie szkolenia wtedy się odbywają?

jestem
@Gabrys

Nie wiem jak wyglądają teraz ogłoszenia Quasar, ale chyba cały czas firma zatrudnia. Jest tu już z 500 osób. Pensje są godziwe, poza nimi są premie. Szkolenia są wieloetapowe. Wiele zależy od działu, do którego się trafi. Atmosfera jest raczej dobra - w większości działów. Pracuje się online, choć jak ktoś bardzo chce albo nie ma wyjścia, to może pracować w biurze w Łomiankach.

Emilia
@jestem

A jakie są godziny pracy? Dość elastyczne czy sztywne? Jeśli możesz to napisz jeszcze jaki sprzęt pracodawca zapewnia do tej pracy zdalnej?

MMM
@Emilia

Podpinam się pod pytanie, może ktoś zdradzić jakie wynagrodzenie jest przewidywane na stanowisko młodszego specjalisty CAD/GIS (przynajmniej +- netto) i czy godziny pracy są elastyczne? Będę wdzięczny i pewnie nie tylko ja...

Wiktoria
@MMM

Widzę, że mowa o pracy, jaka i mnie interesuje. Skoro już są pytania o kase, to ja zapytam o onboarding na tym stanowisku. Ile trwa taki okres wdrożenia i czy wtedy jest normalna praca, czy jakieś szkolenia?

MMM
@Wiktoria

Po Linkedinie widać, ze sporo osób pracuje lub pracowało w tej spółce na tym właśnie stanowisku, prosimy o odpowiedzi na pytanka! (nasi może przyszli koledzy) :)

XXX
@Wiktoria

O ile dobrze pamiętam to taki okres wdrożenia z reguły trwał parę tygodni, wtedy są szkolenia i robi się mapy, które nie idą na produkcję - także nie ma się co martwić. Nawet jeżeli z czasem robi się mapy, które idą na produkcję to przechodzą one kontrolę jakości. W kwestii elastycznych godzin / wynagrodzenia - ciężko powiedzieć jakie teraz są stawki, ale pracując z systemem GIS trzeba liczyć się z pracą zmianową, a co za tym idzie wynagrodzenie będzie też większe. Ogólnie rzecz biorąc bardzo polecam dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rynkiem pracy :)

po
@Emilia

Pracodawca zapewnia: komputer, dwa monitory, myszke, klawiaturę, słuchawki oraz wszystkie potrzebne kable. Jak zostajesz młodnysz specjalistą ds CAD/GIS to pracujesz na zmiany 1 zmiana 6:00-14:15, 2 zmiana 13:45-22:00.

Cześć, dałby ktoś opinie na temat firmy? Jak sie pracuje, możliwość awansu, podwyżki. Czy przedłużają umowę po okresie próbnym i a potem czy przedłużają po 12 msc. Z góry dzięki :)

@Kandydat

Hej, umowe przedłużają w większości przypadków, no chyba, że wybitnie się obijasz i zupełnie nie ogarniasz, odką pracuje zwolnili może ze dwie osoby bo im sie po prostu nie chciało pracować (a i tak uprzedzali z 3 tyg przed końcem unowy, że jej nie przedłużą). Praca jest przyjemna choć po pewnym czasie staje się monotonna. Podwyżka jest za każda zmiana umowy, a jak jest już na czas nieokreślony to zazwyczaj raz do roku, co do możliwości awansu to na początku było dość prosto bo firma się rozrastała, w tym momencie ciężko stwierdzić.

bb

Jak przyjdziesz tu do pracy dostaniesz równą stawkę nie ważne czy praca w drogerii czy dyplom inżyniera to twoje największe osiągnięcie. Agitacja polityczna jest tu na porządku dziennym. Niekompetentni kierownicy zatrudnieni po linii rodzinnej lub partyjnej, winą za ich błędy zostaniesz obarczony ty. Większość ludzi zatrudnionych po znajomości, warszawskie (usunięte przez administratora) mają się za lepszych od reszty. Wbrew tego co jest napisane w ogłoszeniach znajomość cad lub jakiekolwiek doświadczenie nie jest niezbędne, ważniejsze jest to czy akceptujesz fakt że ludzie witający się słowami szalom lub śpiewający międzynarodówkę będą twoimi pracodawcami.

Śliczny Tomuś
@bb

Nie wiem skąd taka frustracja się bierze ale warto by się z tym zaburzeniem udać do specjalisty.

Śliczny Tomuś
@bb

Nie wiem skąd ta Twoja frustracja ale sugeruję udać się z tym problemem do specjalisty.

cc
@bb

Ponieważ to prawda uderzająco trafiająca w punkt :)

Czy ktoś się orientuje ile proponują na początku? Miałem zamiar aplikować na stanowisko młodszy specjalista ds CAD GIS

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Młodszy specjalista ds CAD GIS wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
Nikt

(usunięte przez administratora), semityzm i nepotyzm, będziesz pracować na dwie zmiany i słuchać się żydokomunistów aż stracisz szacunek do siebie A na koniec awans za Ciebie dostanie ktoś z "rodziny" a oni pojawiają się w tej firmie jak grzyby po deszczu

Izaak
@Nikt

Szalom, Tomku. Udało Ci się znaleźć pracę w jakiejś nieżydowskiej firmie?

Loq

Ile zarabiają pracownicy na stanowisku młodszy projektant?

Agata
@Loq

No właśnie fajnie byłoby wiedzieć, a co, teraz jest jakaś rekrutacja? Ja nic nie wiem niestety, właśnie szukam informacji o ofertach albo wskazówki o tej firmie.

Bet

jakie są widełki na stanowisko Młodszy Specjalista ds. CAD GIS w tej firmie? Jest szansa na 4,5 tyś brutto czy można negocjować wyższą stawkę?

@Bet

A skąd taką stawkę bierzesz, że sugerujesz by tu taka była?

Bet
@Gabriela

Może kiedyś zaproszą na rozmowę kwalifikacyjną, więc szukam informacji na temat widełek jakie są oferowane na tym stanowisku ;] wartość 4,5 tys. brutto to po prostu moja sugestia czy można na negocjować w górę tej wartości czy raczej w dół

@Bet

A ok, ok. A nie było nigdzie jakiegoś starego nawet zarchiwizowanego ogłoszenia? Bo tam widełki by podali. Chociaż i tak dobrze, że pytasz bo spotykałam się często z czymś takim, ze co innego w ofercie a co innego na rozmowie - o rzeczywistości już nie wspominając... Ciekawe czy tutaj też tak jest?

Ktoś

Dają więcej na start.

@Ktoś

A możesz tak w sumie zdradzić ile? Fajnie byłoby wiedzieć

Panna Anna

Czy ta firma ma jakąś stronę internetową? Często pojawiają się ogłoszenia o pracę z tej firmy, jednak na próżno szukać strony i numeru telefonu, który by był włączony.

@Panna Anna

Tak mają stronkę wystarczy wpisać w google jest ona po angielsku, ale w zakładce kontakt są wszystkie informacje. ;)

Praca świetna, ludzie oraz panującą przy nich atmosfera jest niepowtarzalna w żadnym innym miejscu. Gorąco polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce - Łomianki

• Jak się pracuje w Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce?

Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Brukowa 4A
    05-092 Łomianki