Opinie o Zakład Hurtu i Detalu Rylski-Rylski sp.j. w Potok Jaworowski

karola Nowy wpis

bylem kelnerem z agencji na weselu, generalnie nie polecam, krzyki i wrzaski pani kierownik to wierzcholek gory lodowej, bylem juz w prawie kazdym hotelu w rzeszowie ale takiej nieprzyjemnej atmosfery nie spotkalem nigdzie

m.

opinia dotyczy hotelu pałac w jasionce i dwor ostoya oraz karczma przy dworze bo zhid rylski jest wlascicielem. ludzie trzymajcie sie od rylskich z daleka a zwlaszcza od j. kazdy kto z nim popracowal wie o co chodzi. dziadek chodzi non stop po hotelu i karczmie i opiepra ludzi za nic, ja na pierszym dniu piersze co mi powiedzial zebym wiedziala kto tu jest szefem, pozniej bylo juz coraz gorzej, to jest jakis (usunięte przez administratora), Pan J. non stop psuje atmosfere i krzyczy bez powodu. nie dziwne ze nikt tam nie przyjezdza bo widza tego dziadka ludzie jak krzyczy albo chodzi goly po hotelu. pozostala dwojka magda i krzysztof spoko ale po j. do tej pory lecze zszargane nerwy

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Hurtu i Detalu Rylski-Rylski sp.j. - Potok Jaworowski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakład Hurtu i Detalu Rylski-Rylski sp.j.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 365
    38-404 Potok Jaworowski
  • NIP: 6840008047 REGON: 370111112 KRS: 0000072359
Zakład Hurtu i Detalu Rylski-Rylski sp.j.