Opinie o PHU Stefanidis w Szymanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PHU Stefanidis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PHU Stefanidis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Stefanidis w Szymanów

Czy PHU Stefanidis organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

BWG Nowy wpis

Tak szkolenia - w zależności od potrzeb, organizowane są dla każdego z działów. Pracownicy, którzy chcą doskonalić swoje kompetencje jak najbardziej maja taką możliwość. Pozdrawiam

Jak długo trwa proces awansu w PHU Stefanidis?

BWG Nowy wpis

Ścieżka kariery uzależniona jest od pracownika. To tak naprawdę on, swoją pracą i postawą ma realny wpływ na procesu awansu. W naszej firmie doceniamy każdego z pracowników, stąd wiele zależy od nich samych.

Witam. Czy jest otwarta rekrutacja?? Obecnie mieszkam I pracuje w Uk jako Factory Manager w firmie zajmujaca sie produkcja sciolki trocinowej dla koni. Zastanawiam sie nad powrotem do kraju. Mam 15letnie doswiadzenie w tej branzy. Chetnie porozmawiam o ewentualnych propozycjach. Pozdrawiam

@Marek

Dzień dobry, w chwili obecnej rekrutacja trwa. Zapraszam, więc do przesłania aktualnego CV. Zapoznamy się z nim i odpowiemy. Proszę również pamiętać o zawarciu informacji kiedy będzie Pan dostępny w kraju, by przeprowadzić ewentualną rozmowę kwalifikacyjną. Oczekujemy zatem Pańskiej aplikacji.

Czy pracownicy PHU Stefanidis mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

BWG

Tak, dla naszej firmy relacje istniejące miedzy pracownikami są bardzo ważne, stąd też regularnie są organizowane spotkania, by te relacje utrzymać na jak najlepszym poziomie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PHU Stefanidis? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Operator wózka widłowego
Szymanów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Czy PHU Stefanidis organizuje staże dla studentów?

BWG

Obecnie nasza Firma nie prowadzi staży, jeśli natomiast będzie taka konieczność to oczywiście zostaną zorganizowane.

Sławek Pakuła

Współpraca przebiega wzorowo, zamówienia zawsze realizowane na czas, cena towaru i jakość idą w parze - są najlepsze na rynku.

BWG

Firma rzetelna i profesjonalna, dbająca zarówno o swoich pracowników jak i o klientów. Spełnia wszelkie oczekiwania jakie można mieć wobec swojego pracodawcy.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w PHU Stefanidis? Chętnie zatrudniają?

KN

Firma chętnie zatrudnia specjalistów w swej branży, niezależnie czy są absolwentami uczelni czy jeszcze studentami. Czynnie poszukujemy pracownika na stanowisko handlowca ze znajomością języka niderlandzkiego, ogłoszenie w tym zakresie zostało również ogłoszone właśnie na uczelni.

ABC

@Właściciel a proszę o informację czy do pensji są jakieś bonusy, np. multisport?

KN
@ABC

W firmie obowiązuje - oprócz wynagrodzenia system prowizyjny, w tym premie uznaniowe. Dla chętnych również pakiet multisport i opieka medyczna.

Jakie są mocne strony pracodawcy PHU Stefanidis?

Właściciel

P.H.U. Stefanidis s.c. jest podmiotem gospodarczym z 16 letnim doświadczeniem. Doświadczenie to przejawia się nie tylko w odniesieniu do branży samej działalności, lecz także w byciu pracodawcą. Firma jest podmiotem stabilnym i rzetelnym, co przekłada się w równym stopniu na traktowanie swoich pracowników w zakresie wynagrodzeń, szkoleń czy samych warunków pracy. Najmocniejsze strony to też te najważniejsze, a więc terminowe wynagrodzenia, idealne warunki pracy , zapewnienie rozwoju i szacunek.

Czy w firmie PHU Stefanidis są regularne szkolenia pracownicze?

BWG

Witam, Tak szkolenia organizowane są w zależności od potrzeb każdego z działów. Niemniej jednak odbywają się one regularnie dwa lub trzy razy w roku. Pozdrawiam

Wlaściciel

Szanowna Pani Soniu, Prezentując swoje wypowiedzi na forum publicznym zawsze należy być rzetelnym. Niestety dzisiejsze czasy i panująca wolność słowa w mediach są mylnie pojmowane przez wielu, w tym przez Panią. Wolność słowa oznacza rzetelną i prawdziwą wypowiedź, a nie formułowanie pomówień tylko dlatego, że internet daje władzę w postaci bycia ANONIMOWYM. Jeśli Pani twierdzi, że z nikim nie pracuję i że nie prowadzę przedsiębiorstwa, to zapraszam na spotkanie. Ma Pani odwagę, czy woli Pani pozostać anonimowa i tworzyć kolejne nicki tj., patryk, Yyyy czy Kasia ? Zaznaczam, iż niniejsza platforma powstała z myślą o rynku pracy, a Pani w mojej firmie nie pracowała i nie pracuje. Wypowiedzi Pani zatem jako pomówienie jest naruszeniem praw. Pozdrawiam

patryk

firma na zdjeciu ladna reszta tragedia

@patryk

Szanowny Panie patryku, Nie miałem zaszczytu się z Panem spotkać, ani z Panem pracować, nie jest Pan również osobą rekrutującą do naszego Teamu, zatem oprócz firmy na zdjęciu, nie jest Pan w stanie ocenić "reszty" firmy P.H.U. STEFANIDIS s.c. Cieszę się, że firma się Panu podoba, reszta wypowiedzi natomiast jest chybiona. Pozdrawiam

Właściciel

Szanowna Pani /Szanowny Panie Yyyy, proszę o ujawnienie swojej godności. Wydał Pan opinie bez żadnego uzasadnienia oraz odzwierciedlenia w rzeczywistości. Strona niniejsza dedykowana jest dla rynku pracy i z tego ci jest mi wiadome nie zatrudniam, ani nie rekrutuje osoby o godności Yyyy. Pozdrawiam

Z daleka od tej firmy kogucik

@Kasia

Szanowna Pani Katarzyno, Uprzejmie proszę o kontakt. Opinia Pani jest bowiem niejasna , stosowana przez Panią terminologia nie jest dla nas zrozumiała. Niniejsza strona jest dedykowana dla obecnych, byłych lub przyszłych pracowników, ma ułatwić proces rekrutacji. Jeśli była Pani naszym pracownikiem, proszę o kontakt. Pozdrawiam

Kamila

@bwg a na jakie stanowiska obecnie szukacie ? Pozdrawiam.

BWG

Witam, rekrutacja odbywa się w zależności od potrzeb personalnych i istniejących w firmie wakatów. Aby podjąć rozmowę w tym zakresie, niezbędne jest przesłanie listu motywacyjnego wraz z CV na adres siedziby przedsiębiorstwa za pośrednictwem poczty bądź drogą elektroniczną na adres e-mail. W przypadku spełnienia wymagań kwalifikacyjnych poszczególne osoby są zapraszane celem prowadzenia indywidualnych rozmów w zakresie zatrudnienia. Pozostaję z szacunkiem.

SW

Firma jak firma, to co najważniejsze jest na czas. Pracownicy biurowi jak widać mają dużo lepiej niż na magazynie. Praca stabilna i bezpieczna... Magazynier pozdrawia koleżankę z biura :-)

BWG

Od lat pracuje w firmie P.H.U. Stefanidis s.c. we Wrocławiu. Szczerze mówiąc nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Pełna satysfakcja z wykonywania powierzonych obowiązków, profesjonalizm w każdej dziedzinie, warunki pracy na najwyższym poziomie, a atmosfera po prostu doskonała. Mieć takiego Szefa chciałby każdy. Sam fakt, że codziennie z chęcią przychodzi się do pracy i ze smutkiem się ją opuszcza jest najlepszą Wizytówką Mojego Pracodawcy.

Mieszko

STEFANIDIS WROCŁAW - Bardzo solidna firma - od 2010 roku współpraca układa się w sposób wzorowy. Gorąco polecam pracę w firmie Stefanidis. Doskonałe warunki pracy, miła atmosfera, możliwość rozwoju własnych umiejętności. W 100% polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Stefanidis - Szymanów

• Jak się pracuje w PHU Stefanidis?

Zobacz opinie na temat firmy PHU Stefanidis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU Stefanidis?

PHU Stefanidis