Opinie o Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j. w Budzyń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j. w Budzyń

4532167 Nowy wpis

Nie warto!!! Odradzam!!! Unikać jak ognia!!!

Jaka umowa obowiązuje w Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j. podczas okresu próbnego?

odp Nowy wpis

Jesli interesuje cie praca w tym kurniku to odpusc sobie szczerze. Dostaniesz najnizszą krajową oficjalnie a reszta w kopercie jako "premia" uzależniona od L4, wymyślonych celów czy widzimisie kierownictwa. Szef wieśniak, słoma w papciach, otoczony klakierami

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j.?

Zofia Nowy wpis

Byc czlonkiem rodziny albo znajomym.... lub kimś kto ma alimenty i zgodzi się pracowac za najnizszą krajową i reszte pod stolem

Uważny

Dla wszystkich piszących krytycznie... Ilu z Was zna kogoś kto tu faktycznie pracuje? Rotacja pracowników jest praktycznie żadna, ludzie pracują tu latami i jakoś nie słychać żeby ktoś chciał odchodzić Firma jest nowoczesna, są szkolenia dla pracowników Nie trzeba być przyjacielem albo rodziną żeby zostać docenionym przez właścicieli, liczy się zaangażowanie i otwarta głowa pozdrawiam

Babol
@Uważny

Ty to chyba jesteś jednym z kasty znajomych i funfli kierownictwa. Zalegają u dostawców z kasą, kasa pod stołem, układy układziki..... A jak ludzie mają odejsc jak tam rodziny pracują i ziomale szefostwa? Obstawili się swoimi i strugają wielką firmę. Porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ABC

@Renia... i bardzo dobrze, że teraz w końcu jest porządek a nie samowolka! Zacznij pracować a nie się obijać to będziesz zadowolona/y. A jak coś Ci nie pasuje to droga wolna - nikt tutaj Ciebie nie trzyma. Na Twoje miejsce jest dużo NIEMARUDZĄCYCH ludzi. Uwielbiam takich ludzi typu: Kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie :) Praca w Sollux to jest najlepsza praca jaka może być - takiej atmosfery, dobrej organizacji i naprawdę super podejścia szefostwa do pracowników nie znajdziesz nigdzie :) Pozdrawiam wszystkich tych narzekaczy - to właśnie Ci co narzekają to nie robią nic... Proponuję spróbować pozytywnego myślenia do życia, zaangażowania a na pewno wtedy będziesz zadowolony - a jeżeli nie to PA PA!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Tutejszy

Ale się porobiła burza. Skrajne opinie z jednej i drugiej strony. Nigdy nie pracowałam w tej firmie ale znam pare osob co tam siedziały i siedza od kilku lat. Różnie gadają. Trudno o rzetelna opinie bo wlasciciel ma w okolicy opinie matacza i (usunięte przez administratora) zadufanego w sobie. Z kolei ludzie ktorzy tam robia są bardzo wporzo. Kiedys ich lampy miały dobrą opinie, obecnie tak jak szroty z Chin.

Ważne

Ile Ci zapłacili za te wypociny? Albo jestes jednym z kasty rodzinki lub kumpli albo jedziesz wazeliną. Co nieprawda ze otoczyli sie rodzinka ktora jest nietykalna? Nieprawda ze zepsuli atmosfere? Ja tez pracuje tu od lat a nigdy nie widziałam takiej patologi jaka ma miejsce od roku!

Nieważne
@Ważne

Oczywiście, że nie zepsuli. A w końcu ja naprawili! Bo to co się działo i jaka samowolke co niektórzy urządzali to nie ma się co dziwić. Nie jestem z rodzinki, ale patrzę na wszystko z boku i właśnie teraz się dobrze pracuje - bo widać, że ludziom zależy i się rozwijają a Ci właśnie, którzy tutaj piszą- TAK Ty jesteś jednym z nich zapewne nie robisz nic, a jeżeli robisz to się opierdalasz :] Poza tym odpowiedz na 1 zasadnicze pytanie - po co pracujesz w pracy, z której nie jesteś zadowolony i (usunięte przez administratora) głupoty? Mało jest pracy? Skoro tak Ci źle, skoro taka (usunięte przez administratora) skoro rodzinka to może złóż wypowiedzenie i idź do innej pracy??? Nie łatwiej? Niż wypisywać brednie i wypociny?

Natalia

Pisałeś, że była fajna parę lat temu, czyli kiedy konkretnie doszło do jakichś zmian kadrowych? Ilu pracowników obecnie jest tych neutralnych skoro jakąś faworyzacje tu przytaczasz? Jakie warunki zatrudnienia mogą mieć obecnie przy tym, jaki zakres obowiązków i na jakiej stawce robią?

Scoter

Wrocil oficjalnie alimenciarz i zaczol sie gnojjj. Dobrzy ludzie odchodza i kto ich zastapi? No rodzinka alimenciarza

@Scoter

Dobrzy ludzie odchodzili? To ilu ich tak naprawdę było i czemu uważałeś ich za dobrych? Czym się wyróżniali i co z pozostałymi osobami?

Lidia

Zastanawiam, czemu na tym forum udzielają się klienci zamiast byłych lub obecnych pracowników tej firmy. Weszłam na to forum z nadzieją, że dowiem się czegoś więcej o pracy w Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j. i trochę się zawiodłam. Może jedna ktoś z obecnych pracowników wie, jak teraz pracuje się w tym miejscu i jakie są zarobki?

Zonka
@Lidia

Musisz być znajomym, lub kimś z rodziny... to masz dobrze. Wszyscy najniższa krajowa na papierze a reszta w kopercie do ręki.

Weronika
@Zonka

Ale chyba tak nie można robić... :/ Ludzie w pracy się na to godzą?

Natka
@Weronika

Nikt nawet nie chce z pracownikami rozmawiać. Tutaj dobrze mają tylko kumple i rodzina, reszta najniższa krajowa i reszta w kopercie

Wojtek
@Natka

Potwierdzam to wszystko co wyżej. Nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach można płacić pod stołem i jeszcze zasłaniać się kosztami gdy wszyscy wiedzą jakie firma przynosi obroty. Tutaj dobrze mają tylko kumple i rodzina. Cała reszta musi prosić się o każdy grosz, oczywiście pod stołem. Porażka!!!

@Wojtek

A czy gdyby nie płacili pod stołem to ludzie ostatecznie mniejszą wypłatę by otrzymywali?

@Natalia

Tylko dlaczego częśc ma legalnie i nie dostają mniej??? Za to są surowe kary!!!

@Kasia

A tego to ja nie wiem w ich głowach nie siedzę. To chwilka kto tutaj ma tak na 100% legitnie wszystko?

Uważny
@Zonka

Trzeba uczciwie i mądrze pracować, układy nie mają tu znaczenia

Pavol666
@Uważny

Ta firma to jeden wielki układ!!!!! Jeśli nie jesteś z rodziny lub znajomym to nie masz szans się przebić. Ściemy i matactwa i kolesiostwo to standard

@Pavol666

To od czego to zależy, że niektórzy twierdzą tak a inni inaczej? rozbieżne okresy zatrudnienia między wami? i też zaciekawił mnie temat tej uczciwości, to jaka konkretnie praca tu w firmie za taką może być uznana a jaka już niekoniecznie?

Zatrudniani są sami znajomi i rodzina, a reszta najniższa krajowa i pod stołem.... zapomnij o remoncie domu czy kredycie a na emeryturę szczaw i mirabelki zbierać. 2022 rok a kasa jak u najgorszego prywaciarza.....

Magdalena

Widzę wiele poleceń. Chwalicie oświetlenie! Bardzo mnie to cieszy. Jak oceniacie jakość obsługi klienta? Może ktoś kto w ostatnim czasie coś kupował da znać?

Sylwester

Doskonała oferta, dużo ciekawych propozycji jeśli chodzi o lampy, dodatkowo można także liczyć na opcje dropshippingu we współpracy z nimi.

Magda

Polska marka, bardzo dużo ciekawych propozycji w ofercie jeśli chodzi o oświetlenie, polecam.

Tomasz

Świetna firma, udana współpraca z nimi jeśli chodzi o ofertę oświetlenia, można poszerzyć z nimi to co ma się w sprzedaży.

pawel

Polecam świetna oferta jeśli chodzi o oświetlenie, można wygodnie poszerzyć swoją ofertę w sklepie.

Sebastian

Świetne propozycje jeśli chodzi o oświetlenie w sprzedaży, można na ich propozycje liczyć pod tym kątem.

Arek

Super opcja z modelem dropshippingu. Dzięki temu można między innymi wygodnie ogarnąć sobie sprawę w momencie, gdy nie ma się miejsca na magazynowanie

Maks

Świetna oferta, jeśli ktoś prowadzi sklep z oświetleniem to można liczyć na ich propozycje, bardzo dużo propozycji

kuba

Nie pomyliłam się przy wyborze żarówki i wszystko fajnie wyjaśnione, dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j. - Budzyń

• Jak się pracuje w Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j.?

Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Władysława Łokietka 35
    64-840 Budzyń
  • NIP: 6070082443 REGON: 363220039 KRS: 0000591772

Sollux Lighting Ajchsztet Muzolf sp.j.